לייעוץ מיידי ודיסקרטי 24/7 עם אמיר אברמסון חייגו
ייעוץ דיסקרטי 24/7
סיפורי חקירות פרטיות

סיפורי חקירות פרטיות

חקירות פרטיות: כל המידע

חוקר פרטי אמיר אברמסון הינו חוקר פרטי וותיק בתחום החקירות הפרטיות ומאחוריו אלפי תיקי חקירות פרטיות מכל הסוגים – חקירות אישות, חקירות כלכליות, חקירות פליליות, חקירות במגזר החרדי ובמגזר הערבי ועוד. בדף הבא תוכלו לקרוא סיפורי חקירות שבוצעו ע”י אמיר אברמסון במהלך השנים. כל הסיפורים אמיתיים אולם הדמויות והמקומות צונזרו והוחלפו.

חוקר פרטי מקצועי

חוקר פרטי עוסק בחקירות שונות ובאיתור מידע חשאי עבור לקוחותיו. כאשר הנסתר גובר על הנראה, נכנס תפקיד החוקר שבאמצעותו ידע מקצועי וכלים טכנולוגיים מלקט נתונים שעל פיהם ייתן פתרון לבעיית הלקוח. אין מקרה דומה לקודמו וכל חקירה מקבלת התייחסות מעמיקה וכלים מיוחדים עבורה.  

בתחום החקירות, האופי של בעל התפקיד מהווה משקל רב. האמינות והמקצועיות של חוקר פרטי משפיעים באופן ישיר על החקירה. מעבר לטיב החקירה והשאיפה לקבל את הפתרונות הנכונים ביותר ללקוח, חוסר אמינות של חוקר עלולה לפסול את החקירה כולה. כאשר איסוף נתונים נעשית בדרך לא חוקית, הם לא יכללו במידע עליו מתבססת החקירה, גם כאשר  מדובר בנתונים הקריטיים ביותר. מעבר לשמירה על האמינות באיסוף המידע, חשובה לא פחות הדיסקרטיות שלו. המידע הוא קריטי ובכוחו להשפיע ולשנות את חייו של הלקוח באופן דרסטי, ולכן הוא צריך להישמר בחסיון. במיוחד בפעמים בהם הנתונים שנאספו מובאים כראיות בבית משפט.

המאפיינים המחייבים לחוקר פרטי

ישנם מספר תכונות חשובות לחוקר פרטי. תהליך חקירה דורש מהחוקר מהירות התגובה ויכולת אלתור, היות והוא תהליך שעלול להמשך זמן רב ובמהלכו ייתכנו שינויים לא צפויים. גילוי נתונים שמסיטים את החקירה מכיוון אחד לשני ועמידה בפני מחסומים יציבו בפני אתגר פיצוח שלעתים מדוד בזמן או בתנאים מיוחדים.

מעבר למיומנות של החוקר, חשובים הכלים בהם הוא משתמש לעבודתו. נתח גדול מעיסוקו של חוקר פרטי הוא ביצוע מעקבים. על מנת שהמעקב יתבצע בצורה יעילה והראיות שנאספות במהלכו יהיו איכותיות וקבילות, נדרש שימוש בטכניקות מעקב מתקדמות וציוד מקצועי ביותר. ציוד מקצועי עוזר לחוקר לשמור על אנונימיות בתהליך המעקב ולקיצור תהליכי איתור הנתונים.

היתרון למשרד חקירות

משרד חקירות עונה על המרכיבים השונים שנדרשים לביצוע חקירה. המשרד חייב להיות בעל רישיון והוא אחראי על החוקרים אותם הוא מעסיק. רישיון של חוקר פרטי ניתן לאחר תקופת שירות במשרד חקירות בהתאם לתנאים, כך שרמת העבודה שלו במשרד היא הגורם לקבלת הרישיון. בנוסף, משרד חקירות מקצועי שמעסיק מספר חוקרים, יכול להעמיד לרשות חקירה אחת שני חוקרים או יותר שיעבדו עליה בו זמנית במידה ויש צורך בקבלת נתונים באופן מיידי או קבלת נתונים מזוויות שונות.

ליווי הלקוח בתהליך

תהליך חקירה מתחיל לפני איסוף הנתונים ומסתיים הרבה אחרי הבאתם. ראשית, עם הגעת הלקוח, החוקר מנתח את המקרה ומתאים את הפעולות הנכונות והרלוונטיות עבורו. גם בתהליך איסוף הנתונים משרד החקירות שומר על קשר רציף ושקוף עם הלקוח וכמובן שבסיכום התהליך, החוקר הוא מייעץ לו על המשך פעילות כולל מחירי העלות של חקירות פרטיות, התקדמות ועוד.

לייעוץ מיידי ודיסקרטי חינם השאירו פרטים

  על חוקר פרטי ופוליגרף

  פוליגרף הוא ציוד משוכלל שתוצאות הבדיקה אתו, מקובלים על בית המשפט כחוות דעת ואישור של תוצאות חקירה.

  המכשיר ידוע גם כמכונת אמת כאשר באמת מדובר על מכונה מסביר חוקר פרטי אבל מכונה רגישה מאוד.

  הפוליגרף בנוי כך שהוא בודק תגובות ושינויים פיזיולוגיים. נקודת המוצא היא שכאשר אדם אומר אמת, לא חל כל שינוי פיזיולוגי בגוף שלו אבל אם הוא משקר, קורה לו משהו וזה בא לידי ביטוי ולכן משתקף גם במכונת הפוליגרף.

  זה אולי המקום לציין שגם חוקר פרטי יכול להעיד כי לא כל אדם באמת מגיב לשקרים שלו בשינויים פיזיולוגיים, ועדיין לא שפטו איש רק על סמך תוצאות בדיקה של מכונת אמת, אלא התייחסו לעדויות נוספות ולתמונה כולה כדי להבין מהי האמת.

  פוליגרף הוא רק סוג של תמיכה נוספת בעדות או ממצא כלשהו אבל אין לזה משקל בלעדי בקביעת פסק דין או מתן גזר דין.

  חוקר פרטי: התודעה של הנבדק חשובה

  מכונת הפוליגרף או האמת כפי שהיא נקראת, מתבססת ומאבחנת שינויים בחמשת החושים הידועים וברגשות הנבדק.

  כאשר אדם משקר, או מנסה להסתיר מידע הוא מתאמץ, הוא לא אומר מיד את אשר על ליבו וכל ההכנה שלו כדי לומר את השקר גוזלים ממנו מאמץ קוגנטיבי שבא לידי ביטוי במערכת הרגשות והשינויים הפיזיולוגיים כך מסביר חוקר פרטי מקצועי.

  זה גם יכול לקרות לאדם שיש לו פני פוקר ועושה רושם ששום דבר לא משתנה אצלו, אבל המכונה יכולה לגלות מה קורה לו בפנים וזה יכול להיות האצה של דפיקות לב, זרימת דם מואצת, לחץ ועוד כל אלה לחלוטין ייראו בגרף של הפוליגרף.

  3 ערוצי הבדיקה של הפוליגרף

  בבדיקת פוליגרף נבדקים שלושה ערוצים של תגובות. ראשית נשימת חזה ובטן, שינויים בזרימת הדם וכן בחשמל הסטטי בעור.

  מתוך ניסיון רב בבדיקות פוליגרף מסתבר כי כאשר אדם מתאמץ לשקר או להסתיר מידע, יש שינויים בנשימה שלו, בזרימת הדם וכן בעור.

  ההנחה העומדת מאחורי בדיקה כזו יסביר כל חוקר פרטי היא שככל שאדם ינסה להסתיר מידע, כך הוא יתאמץ לחשוב וזה יבוא לידי ביטוי בשלושת הערוצים הנ”ל.

  אין אדם וגם “השחקן” הטוב ביותר שיכול לשקר את הפוליגרף. הוא בודק באמת מה קורה בגוף ויכול להגיע לנתונים אמתיים.

  חוקר פרטי לגילוי אמת או להסתרת מידע

  בדרך כלל לבדיקה במכונת פוליגרף יש כמה מטרות. אחת מהן היא לגלות אם מעורב בעניין כלשהו מעורב בו, או עשה מעשה או היה עד לדבר.

  הרובד השני הוא לבדוק אם לחשוד הזה יש מידע חשוב ומפליל לגבי חקירה זו או אחרת, לגילוי חשודים, מעורבים ועוד.

  פנייה אל חוקר פרטי בהחלט תסביר לכם אם אתם חלילה חשודים במעורבות כלשהי אם יש מצב שדרך בדיקת פוליגרף תיחשפו, או אתם הולכים להסתבך.

  למידע על חוקר פרטי מחירים לחצו כאן

  לייעוץ מיידי ודיסקרטי חינם השאירו פרטים

   מאמרים נוספים:
   השתלטות מרחוק על טלפון
   תוכנת השתלטות על טלפון נייד

   לאחרונה נשכרו אנשי משרד חקירות אמיר אברמסון לבדוק חשד לדליפת מידע תעשייתי מאחת החברות המובילות במשק. לאחר בדיקה מעמיקה התברר כי באמצעות

   כמה עולה חוקר פרטי בגידות הן לא עסק זול
   כמה עולה חוקר פרטי בגידות

   בהסכמי ממון רבים ישנה התייחסות לנושא הבגידות. סעיפים שלמים מנוסחים על כמה זה יכאב כלכלית לבוגד או לבוגדת ועדיין בני ובנות זוג

   בילוש
   זיהוי טביעות אצבע

   אנו חיים במציאות מטורפת, התפתחות הטכנולוגית מאפשרת לנו להיות במקום אחד והופיע כהולוגרמה במקום אחר. כיום ישנם כלים לפתירת פשעים ואיתור פושעים

   כותב המאמר
   יניב מור
   יניב מור

   יניב מור, חוקר פרטי ובעל משרד החקירות הגדול בדרום "מור חקירות". מעל 98% הצלחה.

   פנייה דיסקרטית
   חייגו אלינו עכשיו
   גלילה לראש העמוד
   חוקר פרטי לכל מטרה
   לפגישת ייעוץ דיסקרטית