לייעוץ מיידי ודיסקרטי 24/7 עם אמיר אברמסון חייגו
ייעוץ דיסקרטי 24/7
חוקר פרטי מחירים

חוקר פרטי מחירים

משרד חקירות

כמה עולה חוקר פרטי והאם יש החזר?

חוקר פרטי

להבדיל משירותים רבים הניתנים לקהל הרחב ובהם יש תעריף קבוע וידוע לכל, בעולם החקירות הפרטיות ההתנהלות היא אחרת, שכן על מנת לקבוע תעריף סופי, יש צורך לשקלל קריטריונים רבים ומורכבים בהצעת המחיר. בנוסף, חוק הקרטלים אוסר על קיומו של מחירון אחיד ובשל כך, גם שכר הטרחה של החוקר הפרטי משתנה ממשרד למשרד, עד שלעתים ההפרשים הופכים למהותיים.

כדי להבין עד כמה מורכב המחיר הסופי שמעניק משרד חקירות ללקוח, יש לבדוק את הקריטריונים המרכזיים המרכיבים אותו. נתונים כמו מהות העבודה (שכן כל חקירה שונה מקודמתה), המרחק, הצוות האנושי שיופקד על החקירה וניסיונו בתחום – עשויים ליצור יחדיו תמהיל כלכלי שונה מאוד מחקירה לחקירה.

בנוסף, גם בחקירות ספציפיות ישנם פערים במחירים, הנגזרים מהפעולות השונות והייחודיות שיש לבצע על מנת להביא תוצאות. במידה ומתבצע מעקב, הרי שכמות האנשים שיופקדו על ביצועו יכולים להשפיע על המחיר הסופי. במידה ומתבצע איתור, יש לבחון עד כמה הוא מורכב ולשקלל זאת במחיר. במידה וחקירה כלכלית עומדת על הפרק, יש לשאול מהו היקפה ולשקלל אותו במחיר. מכאן אנו למדים שכל מקרה לגופו וכל חקירה היא אינדיבידואלית לחלוטין, גם מבחינת היקפה, גם מבחינת המשאבים שהיא מצריכה וגם מבחינת העלות הסופית.

איך קרה שקיבלתי מבלש פרטי מחיר ידוע מראש?

אחרי שתיארנו לפניכם את מורכבות בניית הצעת המחיר, אתם בוודאי תוהים לעצמכם איך קרה שקיבלתם הצעת מחיר קונקרטית עוד לפני שהחקירה נותחה לגורמיה. מסתבר כי בתחום החקירות ניתן למצוא חאפרים רבים אשר אינם אוחזים ברישיונות מתאימים על שמם ובכל זאת ששים לזרוק הצעות מחיר מופרכות וחסרות בסיס לאוויר, במטרה למשוך אליהם קהל לקוחות.

במידה וקיבלתם הצעת מחיר נמוכה ומחשידה במיוחד, יתכן כי יש בה כדי להעיד על כך שהחוקר או בלש פרטי עובד מהבית ועל כן אין לו הוצאות עבור החזקת משרד (מה שיכול להעיד על משאביו המוגבלים בעת ביצוע החקירה), יתכן כי מדובר בחוקר אשר פועל בדרכים לא אתיות על מנת להשיג תוצאות (מה שמקצר משמעותית את תהליך העבודה) ויתכן כאמור כי מדובר במשרד המעסיק חוקרים לא מורשים.

במקרים כאלה חשוב להבין כי הצעת המחיר הנמוכה עלולה לעלות ללקוח ביוקר, שכן במידה והחקירה מתנהלת בדרכים לא כשרות או לחילופין באמצעות חוקרים לא מורשים, הרי שהראיות שיאספו באמצעותה תהיינה לא כשרות וחבל. אפשרות נוספת היא שחקירה כזו, זולה ככל שתהיה, לא תביא כלל לתוצאות הרצויות ואז הלקוח יתבקש לשכור שוב משרד חקירות מקצועי ולעבור את התהליך מחדש.

בחירה של משרד חקירות מקצועי היא כמו בחירה של חברת בניית אתרים מקצועית. צריך לבחור בחברה עם ניסיון וידע בתחום.

איך מקבלים הצעת מחיר?

מאחר שלא ניתן להעניק הצעת מחיר קונקרטית בטרם בוחנים את פרטי המקרה ואת המשאבים שיוקצו לו, חשוב לקבוע פגישה דיסקרטית עם הלקוח ולדון עמו על כל מרכיבי החקירה של משרד חקירות ע”י חוקר פרטי. רק באמצעות בניית פתרון מותאם אישית, בהתאם לצרכי הלקוח, ניתן יהיה להרכיב הצעת מחיר אמיתית שתשקף את מהות החקירה.

החזר הוצאות של חקירה פרטית

במידה ואתם חושדים כי בן או בת הזוג שלכם בוגד/ת בכם, פנייה אל חוקר פרטי תוכל לאמת או להפריך את חשדותיכם ובעיקר להסיר את העננה שמטרידה אתכם. לפני שפונים לחוקר הפרטי, יש לאסוף כמה שיותר אינפורמציה שתסייע לו לבצע את עבודתו במהירות וביעילות, כמו לדוגמא פרטים אודות לוח הזמנים השגרתי של הנחקר, סוג הרכב שלו, תמונתו וכל פרט אחר אשר עשוי לסייע להרכיב את הפאזל.

לא פעם לקוחות השוקלים לפנות לחוקר פרטי, שואלים את עצמם האם החקירה הפרטית לא תביא להוצאות כלכליות כבדות, שרק יוסיפו לתחושת העוול של הצד הנבגד?

חשוב לדעת כי בשנת 2006, בית הדין הרבני באזור הדרום, הטיל את חובת התשלום עבור הוצאות החקירה על הצד הבוגד – במקרה הזה האישה – לאחר שהראיות שהובאו לבית הדין במסגרת אותה חקירה הוכיחו באופן חד משמעי שאכן התרחשה הבגידה ואף גרמו לבוגדת להודות במעשיה.

מכאן נובע שאם אכן קיים חשד סביר לביצוע הבגידה ופניתם למשרד חקירות מקצועי שיאמת זאת, הרי שבית המשפט עשוי להכריע לטובתכם ולפסוק לזכותם גם בנושא ספיגת הוצאות החקירה והטלתם על הצד השני.

משרד חקירות אברמסון מציע לגולשי האתר לפנות אליו בכדי לבחון אפשרות של בגידה של בן הזוג. הייעוץ ניתן ללא התחייבות ע”י חוקר פרטי מחיר אטרקטיבי רק אצל אמיר אברמסון, מראשוני החוקרים הפרטיים בישראל.

תביעת גירושין והחזר הוצאות חקירה

החשד לבגידה מצד הבעל או האישה הוא כמו ענן שחור המעיב מעל ראשכם, בייחוד במצבים שבהם אין לכם אינדיקציה ממשית האם הבגידה מתרחשת או לא.

במידה ומערכת היחסים שלכם עם בן/ בת הזוג אינה כתמול שלשום ועולה חשד שהצד השני אינו נאמן לכם, להלן כמה סימנים לבגידה מקדימים שיכולים לחזק את תחושתכם:

  • בן הזוג מחזיק את המכשיר צמוד אליו בכל העת, גם כשהוא מתקלח וכו’.
  • בן הזוג מתעקש לטפח ולטפל בעצמו באופן מיוחד, כפי שמעולם לא עשה בעבר.
  • בן הזוג מחרחר ריבים לעתים קרובות, לעתים ללא סיבה מוצדקת.
  • הרגליו של בן הזוג השתנו במפתיע – הוא נעדר לעתים קרובות יותר מהבית לצרכי עבודה, לצרכי בילויים עם חברים וכו’.

מידע זה ניתן לכם ע”י משרד חקירות אברמסון.

לייעוץ מיידי ודיסקרטי של חוקר פרטי השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

סיכום
תאריך ביקורת
פריט ביקורת
המון תודות למשרד חקירות אברמסון על השירות המעולה, מציאת הפתרון המהיר. מומלץ!
דירוג המחבר
51star1star1star1star1star
מאמרים נוספים:
השתלטות מרחוק על טלפון
תוכנת השתלטות על טלפון נייד

לאחרונה נשכרו אנשי משרד חקירות אמיר אברמסון לבדוק חשד לדליפת מידע תעשייתי מאחת החברות המובילות במשק. לאחר בדיקה מעמיקה התברר כי באמצעות

כמה עולה חוקר פרטי בגידות הן לא עסק זול
כמה עולה חוקר פרטי בגידות

בהסכמי ממון רבים ישנה התייחסות לנושא הבגידות. סעיפים שלמים מנוסחים על כמה זה יכאב כלכלית לבוגד או לבוגדת ועדיין בני ובנות זוג

בילוש
זיהוי טביעות אצבע

אנו חיים במציאות מטורפת, התפתחות הטכנולוגית מאפשרת לנו להיות במקום אחד והופיע כהולוגרמה במקום אחר. כיום ישנם כלים לפתירת פשעים ואיתור פושעים

כותב המאמר
יניב מור
יניב מור

יניב מור, חוקר פרטי ובעל משרד החקירות הגדול בדרום "מור חקירות". מעל 98% הצלחה.

פנייה דיסקרטית
חייגו אלינו עכשיו
גלילה לראש העמוד
חוקר פרטי לכל מטרה
לפגישת ייעוץ דיסקרטית