לייעוץ מיידי ודיסקרטי 24/7 עם אמיר אברמסון חייגו
ייעוץ דיסקרטי 24/7
סימנים שכיחים לבגידה

מאמרים

סימנים שכיחים לבגידה

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
משרד חקירות
צרו קשר
יצירת קשר עם משרד חקירות אברמסון

סימנים ראשונים לבגידה - חשוב לקרוא!

איש אינו רוצה להימצא בסיטואציה הלא נעימה שבה עולה חשד לחוסר נאמנות מצד בן / בת הזוג. במקביל לחשד, מתחילות להתעורר שאלות קשות בסגנון ‘האם בעלי בוגד בי’? ‘האם אשתי בוגדת בי’? ‘היכן טעיתי?’. למרות הקושי, מומלץ להוציא את האמת לאור על מנת לענות על השאלות באופן חד משמעי, במקום להתמודד עם חוסר וודאות איומה.

על אף שבן הזוג הבוגד נוקט לעתים בכל הטקטיקות הקיימות על מנת לשמור את קיומו של הרומן בסוד ולהישאר דיסקרטי, גם הבוגד החשאי ביותר מתרשל בסופו של דבר במלאכתו ומותיר סימנים לבגידה מעל פני השטח שעשויים להצביע על חוסר נאמנותו. מכאן נובע שזיהוי מעשה בגידה היא אינה מטלה מסובכת, אלא כל שצריך לעשות הוא להיות ערים לסימני בגידה מחשידים, העשויים להצביע על בעיה בזוגיות וזוהי סיבה לפנות אל משרד חקירות מקצועי.

סימנים ראשונים המצביעים על בגידה

כשמתרחשת בגידה, הנייד של בן הזוג הבוגד הופך להיות לשחקן מרכזי במשחק. פתאום אתם עשויים לשים לב כיצד הנייד האישי, שעד לאותו שלב היה זניח ולא קריטי, הופך להיות לאיבר נוסף בגופו של בן הזוג. האובססיביות לגבי הנייד יכולה להתבטא בכך שבן הזוג מסרב להוציא אותו מהישג ידו, מחזיק אותו כל הזמן על מצב רטט ו/או מקפיד למחוק ממנו כל היסטוריה של שיחות והודעות.

בני זוג לרוב מטפחים אותם הרגלים שנים על גבי שנים, מבלי שירגישו צורך בשינוי משמעותי בחייהם. לכן, אם לפתע אחד מבני הזוג מאותת על צורך בשינוי באחד ההרגלים הללו, בייחוד אם מדובר בהרגל חיצוני, הרי שנורת אזהרה מיד צריכה להידלק בראשכם.

הכוונה לרצון למרוט שיער, מנוי לחדר הכושר, יתכן ואפילו צורך בניתוח פלסטי לשיפור המראה החיצוני. אלה לא חייבים להיות שינויים קריטיים, אלא גם שינויים אסתטיים קטנים לכאורה עשויים לעורר חשד, כמו לדוגמא אישה שפתאום רואה צורך להתאפר יותר מהרגיל, גבר שמשקיע הרבה יותר במלתחתו ובהופעתו החיצונית וכד’.

מהו יחסו של בן הזוג כלפיכם?

לא רק מראהו החיצוני והרגליו של בני הזוג משתנים, אלא בגידה פעמים רבות יוצרת מתחים באופן עקיף בזוגיות עצמה. גם אם אינכם מודעים לאקט הבגידה, הרי אתם בוודאי עלולים לחוש בשינוי ההתנהגות של בן הזוג כלפיכם.

השינוי הזה יכול לבוא לידי ביטוי בעצבנות ובויכוחים בלתי פוסקים. פעמים רבות בני זוג בוגדים מרגישים שהם ‘על המוקד’ ולכן מרגישים צורך לתקוף ולחרחר ריבים. גם ירידה בחשק המיני היא מובנת, כעת כשבן הזוג מתבקש לתמרן בין שתי מיטות.

מצאת סימנים לבגידה ראשונים המעידים שבן הזוג בוגד?

כל הסימנים לבגידה שמופיעים במאמר הם סימנים ראשונים מובהקים לבגידה ולכן יחסית קל לזהותם. יחד עם זאת, חשוב לציין כי לא תמיד כל הסימנים יופיעו במקביל וישנם בני זוג שיעשו מאמצים עילאיים כדי להסוותם. אם בכל זאת אתם חושדים שבן זוגכם בוגד בכם, על אף שאין לכם ראיות מתאימות ועל אף שלא גיליתם את הסימנים המדוברים, מומלץ שתפנו אל חוקר פרטי, על מנת שלא תיתפסו לא מוכנים.

לייעוץ מיידי ודיסקרטי חינם השאירו פרטים

סיכום
תאריך ביקורת
פריט ביקורת
לאחר הרבה זמן של ספקות וחשדות העזתי להתקשר לחוקר פרטי אברמסון ולקבל את האמת המרה. לפחות עכשיו אני לא חייה באפלה. תודה רבה !
דירוג המחבר
51star1star1star1star1star

מאמרים נוספים:

חקירה כלכלית מקיפה

איך מבצעים חקירה כלכלית מקיפה?

שוק החקירות הכלכליות הפך לנרחב בשנים האחרונות ומאפיין תחומים רבים ושונים . לפני שנצלול ונשיב על השאלה איך מבצעים חקירה כלכלית מקיפה

חוקר פרטי

איך מתבצעות חקירות פרטיות?

אין ספק כי האמת היא הערך החשוב ביותר בחיים וככל שאנו יודעים את האמת כך החיים שלנו יהיו יותר טובים. תחשבו על

כותב המאמר

יניב מור

יניב מור

יניב מור, חוקר פרטי ובעל משרד החקירות הגדול בדרום "מור חקירות". מעל 98% הצלחה.

פנייה דיסקרטית

גלילה לראש העמוד

חוקר פרטי לכל מטרה

לפגישת ייעוץ דיסקרטית