לייעוץ מיידי ודיסקרטי 24/7 עם אמיר אברמסון חייגו
ייעוץ דיסקרטי 24/7
פרופיל של בוגד

מאמרים

פרופיל של בוגד

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

האם קיים פרופיל של גבר בוגד? האם יש סימנים לכך שאישה בוגדת? מרבית הגברים והנשים שרוצים להפר את האמון המערכת היחסים הזוגית, מצליחים לעשות זאת ללא שום סימנים מוכרים או בולטים. אבל איך בכול זאת אפשר לאשר חשדות? ומה מוביל אותנו לחשוד? הנה כמה דגשים שיש לבחון במקרים של חשש שבני הזוג בוגדים בכם:

בני זוג בוגדניים ישנו את התנהגותם באופן קיצוני

זה נכון, לכולנו יש ימים טובים וימים קשים. ובכול זאת, שינויים קיצוניים בהתנהגות עלולים להיות בולטים. מעבר בין שמחה לעצב, היעדרות מבילוי זמן משותף כבני זוג או משפחה, התפרצויות זעם, חזרה הבייתה או אחרי שיחת טלפון בצהלה ושמחה ללא סיבה – כולם שינויים במצבי הרוח שמאפיינים בוגדים (או אנשים עם הפרעת אישיות גבולית). בררו מה הסיבה לשינוי בקרב מצבי הרוח של בני הזוג. במידה ואינכם מקבלים תשובה ישירה, שקלו פנייה אל משרד חקירות שיוכל לפתור את התעלומה. 

היעדרויות רבות מהבית

זה נכון, הסצנה של הגבר או האישה הבוגדת בסרטים שבה הם מאחרים להגיע הבייתה, מתעכבים במלונית זולה עם האהובים החדשים וחומקים מהבית באמצע הלילה – פחות או יותר משקפת את המציאות. מי שבוגד או עוסק בפעילות של הפרת אמון: יעדר המון מהבית. בדקו האם מדובר בבגידה באמצעות סיוע של חוקר פרטי. 

נייד נעול ומאובטח

מרבית הגברים והנשים מנהלים את כלל חייהם דרך הנייד. בנייד שלנו יש את מספרי הטלפון של כולם, באמצעותו אנו מתקשרים ברשתות החברתיות, עונים למיילים וגולשים באינטרנט. אם בן או בת הזוג נוהגים להחביא את הטלפון הנייד או נועלים אותו באמצעות מספר סיסמאות – ייתכן כי הם מסתירים ממכם משהו. לא מעטים סיפורי בגידות שבהם התגלתה הבגידה באמצעות שחזור הודעות או שיחות מהסמארטפון. 

קנאה והשלכה

אם אתם חושדים שבני הזוג שלכם בוגדים בכם אבל מגלים שאתם אלה שחשודים בבגידה, דעו שלא מדובר בבדיחה גרועה, אלא בהשלכה. קנאה מבני הזוג שאינה מוצדקת חייבת להדליק נורה אדומה משום שבני זוג בוגדים מבצעים השלכה ונותנים לגיטימציה להתנהגותם באמצעות הדבקתה אליכם. גם כאן דרושה עזרה של חוקר פרטי שיסייע לכם להגיע לשורש התעלומה. במידה ואתם חשים שבן או בת הזוג בוגדים, זה הזמן לנסות לברר את הנושא ולעשות זאת בבטחה עם סיוע של מומחים בחקירות פרטיות. 
למשרד חוקרים פרטיים בבאר שבע וברחבי הארץ, מתמחה גם בחקירות כלכליות.

מאמרים נוספים:

מעקבים

מעקב אחר אנשים

העבודה במשרד חקירות מרגישה לפעמים כמו עבודה מתוך סרט ריגול.ממש כמו בסרטים, חמושים במשקפי שמש, מצלמות עם עדשות ארוכות וגאדג’טים מגניבים אנו

SMS אנונימי

sms אנונימי

SMS אנונימי – ההודעה שגרמה לכם לחשוד שנים ארוכות שאתם חיים במערכת יחסים ורק בשנים האחרונות, משהו בדינמיקה הזוגית בבית מתחיל להשתנות.

מעקב אחר בן או בת זוג

הפרת אמון בגידה

הפרת אמון בגידה ופירוק נישואין – חקירות במערכות יחסים החיים הזוגיים שלכם, עוברים לאורך השנים טלטלות רבות, אתגרים ובעיקר תהליכים אישיים מורכבים.

כותב המאמר

יניב מור

יניב מור

יניב מור, חוקר פרטי ובעל משרד החקירות הגדול בדרום "מור חקירות". מעל 98% הצלחה.

פנייה דיסקרטית

חייגו אלינו עכשיו
גלילה לראש העמוד

חוקר פרטי לכל מטרה

לפגישת ייעוץ דיסקרטית