לייעוץ מיידי ודיסקרטי 24/7 עם אמיר אברמסון חייגו
ייעוץ דיסקרטי 24/7
איך מבצעים חקירה כלכלית מקיפה?

מאמרים

איך מבצעים חקירה כלכלית מקיפה?

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

שוק החקירות הכלכליות הפך לנרחב בשנים האחרונות ומאפיין תחומים רבים ושונים . לפני שנצלול ונשיב על השאלה איך מבצעים חקירה כלכלית מקיפה כדאי להבין קצת יותר מהי למעשה חקירה כלכלית? מתי משתמשים בחקירה כלכלית שכזאת ומה היא כוללת לעומת חקירה פרטית?

מהי בכלל חקירה כלכלית ומתי נשתמש בה ?

חקירה כלכלית למעשה חקירה שהנושא העיקרי והמהותי בה קשור לכסף ו/או רכוש ולכן המדובר בחקירה הנוגעת בתחומים רבים . לדוגמה, חקירה כלכלית יכולה להתקיים כאשר בני זוג מתגרשים ובאשר לגובה המזונות שייקבעו. המטרה בחקירה הכלכלית הינה לבדוק את ההרגלים הכלכליים והמצב הכלכלי האמיתי של הצד השני.

לאור הרגישות הרבה של נושאי החקירה הכלכלית,  כדי לבצע חקירה כלכלית מקיפה ובאופן מקצועי יש להיעזר בחוקר פרטי מיומן או בחברת חקירות המנוסה בחקירות כלכליות אשר יוכלו לבצע עבורכם חקירה כלכלית מקיפה כך שיהיו בפניכם את כל הממצאים באופן מדויק. לחברת חקירות או חוקר פרטי ישנם את האמצעים והשיטות הייחודיות לבצע חקירה כלכלית מקיפה מה שלאדם הפשוט אין את היכולת להגיע.

חקירה כלכלית מקיפה דורשת חקירה נרחבת על תחומים חיים רבים של הנחקר על מנת לעמוד על טיבו ומצבו. בין היתר, יש לבחון פרטים אישיים , מצב משפחתי , מקום עבודה נוכחי וכן היסטוריה תעסוקתית שכן ממנה ניתן ללמוד רבות , מצב כלכלי נוכחי וכן בעבר , האם קיימים נכסים בארץ או בחו”ל , האם קיימות נגד הנחקר תביעות , עיקולים או הוצאה לפועל וכדומה . עוד יש לבחון האם הנחקר מחזיק ברכבים או בזכויות ירושה וכן האם הוא חייב כספים ובאיזה היקף.

כלומר – חקירה כלכלית מקיפה דורשת חקירה מעמיקה בתחומים שונים אשר אולי לבדם נראים לא קשורים אך ביחד הם מתחברים לתמונה כלכלית רחבה.

על מנת שהחקירה הכלכלית תהיה מקיפה ומקצועית מומלץ להיעזר בשירותים של חוקר פרטי או משרד חקירות המתמחים בתחום הכלכלי ובעלי ידע וניסיון כך שיוכלו לבצע את החקירה באופן מעמיק ולהביא תוצאות ממשיות.

חברת חקירות מיומנת תדע להתאים את אופן החקירה הכלכלית הנדרש לאופי הלקוח ולדרישותיו ולהשיג את מלוא המידע הרלוונטי גם במקרים המורכבים והמסובכים ביותר.

אז אל תוותרו ותתנו לעצמכם לטעות או להפסיד כספים שמגיעים לכם – עם חוקר פרטי מקצועי תוכלו לבצע חקירה כלכלית מקיפה בלי שום בעיה.

מאמרים נוספים:

חקירה כלכלית מקיפה

איך מבצעים חקירה כלכלית מקיפה?

שוק החקירות הכלכליות הפך לנרחב בשנים האחרונות ומאפיין תחומים רבים ושונים . לפני שנצלול ונשיב על השאלה איך מבצעים חקירה כלכלית מקיפה

חוקר פרטי

איך מתבצעות חקירות פרטיות?

אין ספק כי האמת היא הערך החשוב ביותר בחיים וככל שאנו יודעים את האמת כך החיים שלנו יהיו יותר טובים. תחשבו על

כותב המאמר

יניב מור

יניב מור

יניב מור, חוקר פרטי ובעל משרד החקירות הגדול בדרום "מור חקירות". מעל 98% הצלחה.

פנייה דיסקרטית

גלילה לראש העמוד

חוקר פרטי לכל מטרה

לפגישת ייעוץ דיסקרטית