לייעוץ מיידי ודיסקרטי 24/7 עם אמיר אברמסון חייגו
ייעוץ דיסקרטי 24/7
איך מבצעים חקירה כלכלית מקיפה?

מאמרים

איך מבצעים חקירה כלכלית מקיפה?

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

שוק החקירות הכלכליות הפך לנרחב בשנים האחרונות ומאפיין תחומים רבים ושונים . לפני שנצלול ונשיב על השאלה איך מבצעים חקירה כלכלית מקיפה כדאי להבין קצת יותר מהי למעשה חקירה כלכלית? מתי משתמשים בחקירה כלכלית שכזאת ומה היא כוללת לעומת חקירה פרטית?

מהי בכלל חקירה כלכלית ומתי נשתמש בה ?

חקירה כלכלית למעשה חקירה שהנושא העיקרי והמהותי בה קשור לכסף ו/או רכוש ולכן המדובר בחקירה הנוגעת בתחומים רבים . לדוגמה, חקירה כלכלית יכולה להתקיים כאשר בני זוג מתגרשים ובאשר לגובה המזונות שייקבעו. המטרה בחקירה הכלכלית הינה לבדוק את ההרגלים הכלכליים והמצב הכלכלי האמיתי של הצד השני.

לאור הרגישות הרבה של נושאי החקירה הכלכלית,  כדי לבצע חקירה כלכלית מקיפה ובאופן מקצועי יש להיעזר בחוקר פרטי מיומן או בחברת חקירות המנוסה בחקירות כלכליות אשר יוכלו לבצע עבורכם חקירה כלכלית מקיפה כך שיהיו בפניכם את כל הממצאים באופן מדויק. לחברת חקירות או חוקר פרטי ישנם את האמצעים והשיטות הייחודיות לבצע חקירה כלכלית מקיפה מה שלאדם הפשוט אין את היכולת להגיע.

חקירה כלכלית מקיפה דורשת חקירה נרחבת על תחומים חיים רבים של הנחקר על מנת לעמוד על טיבו ומצבו. בין היתר, יש לבחון פרטים אישיים , מצב משפחתי , מקום עבודה נוכחי וכן היסטוריה תעסוקתית שכן ממנה ניתן ללמוד רבות , מצב כלכלי נוכחי וכן בעבר , האם קיימים נכסים בארץ או בחו”ל , האם קיימות נגד הנחקר תביעות , עיקולים או הוצאה לפועל וכדומה . עוד יש לבחון האם הנחקר מחזיק ברכבים או בזכויות ירושה וכן האם הוא חייב כספים ובאיזה היקף.

כלומר – חקירה כלכלית מקיפה דורשת חקירה מעמיקה בתחומים שונים אשר אולי לבדם נראים לא קשורים אך ביחד הם מתחברים לתמונה כלכלית רחבה.

על מנת שהחקירה הכלכלית תהיה מקיפה ומקצועית מומלץ להיעזר בשירותים של חוקר פרטי או משרד חקירות המתמחים בתחום הכלכלי ובעלי ידע וניסיון כך שיוכלו לבצע את החקירה באופן מעמיק ולהביא תוצאות ממשיות.

חברת חקירות מיומנת תדע להתאים את אופן החקירה הכלכלית הנדרש לאופי הלקוח ולדרישותיו ולהשיג את מלוא המידע הרלוונטי גם במקרים המורכבים והמסובכים ביותר.

אז אל תוותרו ותתנו לעצמכם לטעות או להפסיד כספים שמגיעים לכם – עם חוקר פרטי מקצועי תוכלו לבצע חקירה כלכלית מקיפה בלי שום בעיה.

למידע על מחיר חוקר פרטי כנסו >>

מאמרים נוספים:

מעקבים

מעקב אחר אנשים

העבודה במשרד חקירות מרגישה לפעמים כמו עבודה מתוך סרט ריגול.ממש כמו בסרטים, חמושים במשקפי שמש, מצלמות עם עדשות ארוכות וגאדג’טים מגניבים אנו

SMS אנונימי

sms אנונימי

SMS אנונימי – ההודעה שגרמה לכם לחשוד שנים ארוכות שאתם חיים במערכת יחסים ורק בשנים האחרונות, משהו בדינמיקה הזוגית בבית מתחיל להשתנות.

מעקב אחר בן או בת זוג

הפרת אמון בגידה

הפרת אמון בגידה ופירוק נישואין – חקירות במערכות יחסים החיים הזוגיים שלכם, עוברים לאורך השנים טלטלות רבות, אתגרים ובעיקר תהליכים אישיים מורכבים.

כותב המאמר

יניב מור

יניב מור

יניב מור, חוקר פרטי ובעל משרד החקירות הגדול בדרום "מור חקירות". מעל 98% הצלחה.

פנייה דיסקרטית

חייגו אלינו עכשיו
גלילה לראש העמוד

חוקר פרטי לכל מטרה

לפגישת ייעוץ דיסקרטית