לייעוץ מיידי ודיסקרטי 24/7 עם בילוש חקירות ומעקבים חייגו
ייעוץ דיסקרטי 24/7
חקירה כלכלית שהובילה לתפנית

חקירה כלכלית שהובילה לתפנית

חקירה כלכלית שהובילה לתפנית

בני הזוג אשר הגיעו למשרדי היו זוג אנשים חרדים, האישה בת אל (שם בדוי) גננת והבעל אור (שם בדוי) אברך בישיבה.

הם ספרו לי כי חתמו ערבות למישהי ממקום עבודתה של בת אל, בעבור רכישת בית באזור ירושלים, אולם החברה עזבה את העיר והגן והפסיקה לשלם את המשכנתא, כל הפניות אליה לא הועילו, והבנק החל בהליכי מימוש הערבות.

בני הזוג ביקשו חוקר פרטי כדי לעשות חקירה לאיתור החברה, ובדיקה על מצבה הכלכלי, מלבד נייד לא הייתה ברשותם כל אינפורמציה, למעט תמונה של בת אל עם אותה חברה.

בבדיקה ראשונית שלנו, משרד חקירות בילוש הצלחנו לאתר את מגוריה של הלווה בישוב קטן ליד ירושלים, בביקור בלילה באופן סמוי נראה רכב סובארו ישן חונה ליד הבית, בדיקה עם הרב במקום העלתה כי הלווה עובדת באזור כמזכירה בקרן הנותנת סיוע לנזקקים, אולם אין לרב מושג מה הפרטים המדויקים.

הבית עצמו היה בשכירות, ובביקור שעשינו בבית שבגינו נלקחה ההלוואה, נמצא כי הבית מושכר במחיר של ארבעת אלפים חמש מאות ₪ לחודש ל-3 סטודנטים, אולם הם משלמים במזומן, וכל ראשון לחודש עושים הפקדה לבנק הדואר.

למחרת בבוקר הצבנו מעקב ליד הבית, במעקב נראתה הגברת מסיעה ילדיה לגן, ומשם הגיעה לישוב חרדי הנמצא ברחוק עשרות ק"מ מהישוב שלה, היא הגיעה לאחד הבתים, לידו חנה רכב טיוטה מפואר, לאחר כשעה נראתה יוצאת מהבית בליווי של גבר מבוגר חרדי, שמן, עם זקן, פאות ובגדים כהים, על ראשו מגבעת, השניים נראו נכנסים לרכב ונוסעים.

אחרי כשעה הגיעו למושב חילוני ושם נותק מגע עקב משאית שחסמה נתיב נסיעה של הצוות, מאחר והיה ידוע כי למושב כניסה אחת, נוצב איש צוות בכניסה, והשני החל בסריקות, לאחר מספר סריקות נראה בית עטוף חומה ולידו שילוט "צימרים להשכרה לפי שעה". בבדיקה נראה זנב הרכב שבו הגיעו מבצבץ מאחורי וילון, כאשר בסוף החנייה בקומת קרקע נמצא צימר.

עקב הנסיבות שלא אפשרו צילום חוקי, המתנו להתפתחות, ואכן בדיוק אחרי 3 שעות נראתה האישה מסיטה את הוילון, מתקנת פאתה, ונכנסת לרכב, ומשם נסעו למסעדה כשרה מדברים ומצחקקים.

בדיקה יסודית ע"י חוקר פרטי העלתה כי הגבר הוא המעסיק של האישה, כלומר מנהל הקרן, רב מוכר, אשר היה גם המעביד של אותה לווה.

בעת שזימנתי את המזמינים אל משרד חקירות בילוש הם היו בשוק, מכירים את האיש נשוי ודמות מוכרת בעולם החרדי , והודו לי על הממצאים. אין לי ספק כי המידע שימש אותם על מנת לגרום לכך שהלווה תפרע את החוב.

המשרד מתמחה גם בחקירות כלכליות.

לייעוץ מיידי ודיסקרטי חינם השאירו פרטים

    אנא דרגו אותנו
    מאמרים נוספים:
    סימנים של נוכל
    סימנים של נוכל

    בשנים האחרונות מתרבים המקרים של נוכלים שונים בתחומים מגוונים בחיים והפגיעה שלהם בקרבנות שלהם נעה מהרס החיים בגלל נישואין ונוכלות בכל הקשור להקמת משפחה ועד

    בגידה עם חרדי
    בגידה עם חרדי

    במגזר הכללי ישנה נטייה לחשוב כי מקרים בלתי מוסריים כמו בגידה אינם מתרחשים בקרב הציבור הדתי והחרדי. אך האמת, כי העובדה שמדובר על מגזר עם

    חוקר פרטי במשרד חקירות
    איך בוחרים משרד חקירות

    קיימות התלבטויות רבות ביצירת קשר עם משרד חקירות. כאשר אנשים נזקקים לשירות זה מוטל הרבה על הכף, לפעמים עניינים עם גילויים משני חיים. בבחירת משרד

    כותב המאמר
    בילוש חקירות ומעקבים
    בילוש חקירות ומעקבים

    בילוש חקירות ומעקבים הוא משרד החקירות הגדול בדרום, מעל 98% הצלחה.

    פנייה דיסקרטית
    חייגו אלינו עכשיו
    גלילה לראש העמוד
    דילוג לתוכן