לייעוץ מיידי ודיסקרטי 24/7 עם בילוש חקירות ומעקבים חייגו
ייעוץ דיסקרטי 24/7

חקירות ביטוח

חקירות לאיתור ביטוחים וחסכונות

אנחנו במשרד חקירות בילוש מכירים היטב את העולם הפיננסי ,חסכונות במסגרת פוליסות הביטוחים קופ"ג וקרנות ,בתי השקעות וחברות השקעה שונות . אנו נשכרים שוב ושוב על ידי לקוחות  רבים לבצע חקירות ביטוח וחקירות לאיתור כספים . מה הכוונה חקירות ביטוחים או חסכונות  ומתי נהוג לבצע חקירות מסוג זה? החוקרים שלנו בבילוש אספו עבורכם את כל המידע שאתם חייבים להכיר.

מה הן חקירות ביטוח / כספים ?

אנשים שמסתירים את הביטוחים שלהם מפני אחרים הם עושים זאת מסיבות מגוונות כמו לדוגמא:

  • בסכסוכי גירושים – על פי החוק בעת הגירושים מגיע לזוג לחלוק את כל הנכסים המשותפים כולל חסכונות הון. במקרים אלו, אנו נשכרים על מנת לאתר כספים וכספי ביטוח שהוסתרו על ידי אחד מבני הזוג. לאחרונה העיד בבית המשפט חוקר פרטי בבאר שבע. החוקר חקר וגילה , כי בן הזוג מסתיר מגרושתו חסכונות הון בסכום של חצי מיליון שקלים.
  • בסכסוכי ירושה – לעיתים לאחר מותו של אדם מתגלה כי, היו לו ביטוחי חיים בארץ ובחו"ל. במקרים של סכסוכי ירושה אחד הצדדים מסתיר מהצד השני את הביטוחים.
  • כתוצאה מחולי או דמנציה – איתור ביטוחי בריאות בארץ ובחו"ל עבור אנשים חולים שאינם מסוגלים לתקשר.

מה סוגי הביטוחים שאנו מאתרים

  • איתור ביטוח חיים בארץ – בשנים האחרונות הקימה מדינה את מאגר "הר הכסף" במטרה לעזור לאנשים למצוא ביטוחים ישנים שבוטלו או אינן בתוקף . המאגר אינו מדויק וניסיונו מלמד כי ישראלים רבים מאבדים את כספם בגלל אי דיוקים או רישום לקוי במערכת .
  • איתור ביטוח חיים בחו"ל – יורשים רבים מגלים כי יקיריהם השאירו בחו"ל ביטוחי חיים לאחר מותם בסכומים גבוהים מאוד. אנחנו בבילוש מתמחים באיתור ביטוחי חיים אלו שווים המון בהשוואה לביטוחים הישראלים.
  • איתור ביטוח בריאות או ביטוח סיעודי – אירוע מוחי יכול ליפול על אנשים מבוגרים ללא התראה וסימנים. פעמים רבות, אין דרך חזרה מאירוע שכזה והחולה נשאר ללא דרך לתקשר עם העולם. הקרובים של החולה לא תמיד יודעים איזה ביטוחים יש לחולה. פה אנחנו בבילוש נכנסים לתמונה.
  • איתור פוליסות ביטוח חבות מעבידים , צד ג ופוליסות חבות המוצר – חברות שונות מסתייגות ממסירת פרטי ביטוחים שלהם בפוליסות שונות כדי למנוע תביעות מעובדים או נפגעים צד ג , משרדנו מתמחה באיתור פוליסות ביטוח בזיקה לחברות ופרטים .

קצת עלינו אספר – משרד החקירות בילוש

משרד חקירות בילוש הוא אחד ממשרדי החקירות הוותיקים והמוכרים ביותר בארץ. אנו קיימים כבר משנת 1972, מתמחים במתן מגוון רחב של שירותי חקירות פרטיות, חקירות כלכליות ואיסוף מודיעין ברמת דיסקרטיות גבוהה ביותר. הצוות שלנו הוא מיומן ומקצועי ופועל בצורה חוקית בלבד. יש לנו ניסיון רב בחקירות ביטוח, חקירות כלכליות, איתור האזנות סתר, חקירות גירושין ובגידות, חקירות פליליות ועוד.

רוצים לבדוק לאן נעלמו כספי הביטוח חסכונות השקעות , היכן מסתיר המעסיק את הביטוחים ,איך ניתן לתבוע חברה או פרטי בפוליסה  צד ג או חבות המוצר – צרו עימנו קשר ונעזור לכם לקבל את המגיע לכם.

אנא דרגו אותנו
בילוש חוקר פרטי איפה לומדים להיות חוקר פרטי?
מאמרים נוספים:
סימנים של נוכל
סימנים של נוכל

בשנים האחרונות מתרבים המקרים של נוכלים שונים בתחומים מגוונים בחיים והפגיעה שלהם בקרבנות שלהם נעה מהרס החיים בגלל נישואין ונוכלות בכל הקשור להקמת משפחה ועד

בגידה עם חרדי
בגידה עם חרדי

במגזר הכללי ישנה נטייה לחשוב כי מקרים בלתי מוסריים כמו בגידה אינם מתרחשים בקרב הציבור הדתי והחרדי. אך האמת, כי העובדה שמדובר על מגזר עם

חוקר פרטי במשרד חקירות
איך בוחרים משרד חקירות

קיימות התלבטויות רבות ביצירת קשר עם משרד חקירות. כאשר אנשים נזקקים לשירות זה מוטל הרבה על הכף, לפעמים עניינים עם גילויים משני חיים. בבחירת משרד

כותב המאמר
בילוש חקירות ומעקבים
בילוש חקירות ומעקבים

בילוש חקירות ומעקבים הוא משרד החקירות הגדול בדרום, מעל 98% הצלחה.

פנייה דיסקרטית
חייגו אלינו עכשיו
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן