לייעוץ מיידי ודיסקרטי 24/7 עם אמיר אברמסון חייגו
ייעוץ דיסקרטי 24/7

חקירות ביטוח

חקירות לאיתור ביטוחים וחסכונות

אנחנו במשרד חקירות בילוש מכירים היטב את העולם הפיננסי ,חסכונות במסגרת פוליסות  הביטוחים קופ”ג וקרנות ,בתי השקעות וחברות השקעה שונות . אנו נשכרים שוב ושוב על ידי לקוחות  רבים לבצע חקירות לאיתור כספים . מה הכוונה חקירות ביטוחים או חסכונות  ומתי נהוג לבצע חקירות מסוג זה? החוקרים שלנו בבילוש אספו עבורכם את כל המידע שאתם חייבים להכיר.

מה הן חקירות ביטוחים/ כספים ?

אנשים שמסתירים את הביטוחים שלהם מפני אחרים הם עושים זאת מסיבות מגוונות כמו לדוגמא:

  • בסכסוכי גירושים – על פי החוק בעת הגירושים מגיע לזוג לחלוק את כל הנכסים המשותפים כולל חסכונות הון. במקרים אלו, אנו נשכרים על מנת לאתר כספים וכספי ביטוח שהוסתרו על ידי אחד מבני הזוג. לאחרונה העיד בבית המשפט חוקר פרטי בבאר שבע. החוקר חקר וגילה , כי בן הזוג מסתיר מגרושתו חסכונות הון בסכום של חצי מיליון שקלים.
  • בסכסוכי ירושה – לעיתים לאחר מותו של אדם מתגלה כי, היו לו ביטוחי חיים בארץ ובחו”ל. במקרים של סכסוכי ירושה אחד הצדדים מסתיר מהצד השני את הביטוחים.
  • כתוצאה מחולי או דמנציה – איתור ביטוחי בריאות בארץ ובחו”ל עבור אנשים חולים שאינם מסוגלים לתקשר.

מה סוגי הביטוחים שאנו מאתרים

  • איתור ביטוח חיים בארץ – בשנים האחרונות הקימה מדינה את מאגר “הר הכסף” במטרה לעזור לאנשים למצוא ביטוחים ישנים שבוטלו או אינן בתוקף . המאגר אינו מדויק וניסיונו מלמד כי ישראלים רבים מאבדים את כספם בגלל אי דיוקים או רישום לקוי במערכת .
  • איתור ביטוח חיים בחו”ל – יורשים רבים מגלים כי יקיריהם השאירו בחו”ל ביטוחי חיים לאחר מותם בסכומים גבוהים מאוד. אנחנו בבילוש מתמחים באיתור ביטוחי חיים אלו שווים המון בהשוואה לביטוחים הישראלים.
  • איתור ביטוח בריאות או ביטוח סיעודי – אירוע מוחי יכול ליפול על אנשים מבוגרים ללא התראה וסימנים. פעמים רבות, אין דרך חזרה מאירוע שכזה והחולה נשאר ללא דרך לתקשר עם העולם. הקרובים של החולה לא תמיד יודעים איזה ביטוחים יש לחולה. פה אנחנו בבילוש נכנסים לתמונה.
  • איתור פוליסות ביטוח חבות מעבידים , צד ג ופוליסות חבות המוצר – חברות שונות מסתייגות ממסירת פרטי ביטוחים שלהם בפוליסות שונות כדי למנוע תביעות מעובדים או נפגעים צד ג , משרדנו מתמחה באיתור פוליסות ביטוח בזיקה לחברות ופרטים .

קצת עלינו אספר – משרד החקירות בילוש

משרד חקירות בילוש, בראשו עומד החוקר הפרטי אמיר אברמסון, הוא אחד ממשרדי החקירות הוותיקים והמוכרים ביותר בארץ. אנו קיימים כבר משנת 1972, מתמחים במתן מגוון רחב של שירותי חקירות פרטיות, חקירות כלכליות ואיסוף מודיעין ברמת דיסקרטיות גבוהה ביותר. הצוות שלנו הוא מיומן ומקצועי ופועל בצורה חוקית בלבד. יש לנו ניסיון רב בחקירות ביטוח, חקירות כלכליות, איתור האזנות סתר, חקירות גירושין ובגידות, חקירות פליליות ועוד.

רוצים לבדוק לאן נעלמו כספי הביטוח חסכונות השקעות , היכן מסתיר המעסיק את הביטוחים ,איך ניתן לתבוע חברה או פרטי בפוליסה  צד ג או חבות המוצר – צרו עימנו קשר ונעזור לכם לקבל את המגיע לכם.

מאמרים נוספים:
בילוש חוקר פרטי איפה לומדים להיות חוקר פרטי?
חקירות ביטוח

חקירות לאיתור ביטוחים וחסכונות אנחנו במשרד חקירות בילוש מכירים היטב את העולם הפיננסי ,חסכונות במסגרת פוליסות  הביטוחים קופ”ג וקרנות ,בתי השקעות וחברות השקעה שונות .

השתלטות מרחוק על טלפון
תוכנת השתלטות על טלפון נייד

לאחרונה נשכרו אנשי משרד חקירות אמיר אברמסון לבדוק חשד לדליפת מידע תעשייתי מאחת החברות המובילות במשק. לאחר בדיקה מעמיקה התברר כי באמצעות התקנת תוכנת השתלטות

כמה עולה חוקר פרטי בגידות הן לא עסק זול
כמה עולה חוקר פרטי בגידות

בהסכמי ממון רבים ישנה התייחסות לנושא הבגידות. סעיפים שלמים מנוסחים על כמה זה יכאב כלכלית לבוגד או לבוגדת ועדיין בני ובנות זוג רבים בוחרים לבגוד

כותב המאמר
אמיר אברמסון
אמיר אברמסון

אמיר אברמסון חוקר פרטי ובעל משרד החקירות הגדול בדרום, מעל 98% הצלחה.

פנייה דיסקרטית
חייגו אלינו עכשיו
גלילה לראש העמוד
חוקר פרטי לכל מטרה
לפגישת ייעוץ דיסקרטית