לייעוץ מיידי ודיסקרטי 24/7 עם בילוש חקירות ומעקבים חייגו
ייעוץ דיסקרטי 24/7

חוקר פרטי בבאר שבע

חוקר פרטי בבאר שבע

באר שבע היא לא רק בירת הנגב אלא היא גם עיר צבעונית המפגישה אנשים מסוגים שונים ומתרבויות שונות. בשל המרקם האנושי הייחודי של העיר, דרוש חוקר פרטי שיכיר היטב את מורכבותה ואת תנאי השטח, על מנת שיוכל לפעול בה כראוי ולהגיע לתוצאות הרצויות.

בבאר שבע אין את הניכור שמאפיין ערים מרכזיות אחרות בארץ: מדובר בעיר שרוב תושביה העבירו בה את כל חייהם וכתוצאה מכך כולם מכירים בה את כולם. על אף שלתכונה הזו יש חסרונות ויתרונות, אין ספק שחוקר פרטי צריך לדעת למנף זאת לטובתו, לרקום קשרים מתאימים עם גורמים בעיר ולנצל אותם לצורך השגת מידע רצוי.

לא רק הקשרים חשובים אלא החוקר הפרטי נדרש גם להכיר את תנאי השטח, את השכונות השונות בבאר שבע ובעיקר את האוכלוסייה המגוונת המרכיבה את העיר, לרבות האוכלוסייה הבדואית המתיישבת בסמוך לבאר שבע.

חוקר פרטי שמגיע מבפנים

בשל המרקם המרכיב את העיר, דרוש חוקר פרטי ש’חי’ את באר שבע ומכיר אותה היטב, היות ולא מדובר בעיר שניתן ללמוד באמצעות שלט רחוק. חוקר פרטי הפועל באזור באר שבע והדרום אמור להיות מוטמע היטב בשטח ולהכיר את העיר על בורייה.

זה אומר שלא נדרשת כאן רק היכרות גיאוגרפית, על אף שגם היא חשובה, אלא גם היכרות תרבותית ובעיקר אנתרופולוגית, שכן אובייקט החקירה יהיה ברוב הפעמים תושב מקומי ולכן דרושה היכרות מקומית עם תושבי העיר והתנהלותה כדי להצליח להתחקות אחר עקבותיו.

שמירה על דיסקרטיות

כפי שציינו, העיר שבה כולם מכירים את כולם יכולה גם לשמש גם כעקב אכילס של החוקר הפרטי, על אף יתרונותיה הרבים. החוקר הפרטי צריך להיזהר בלשונו ולשמור על דיסקרטיות. עליו לעשות מידור אפילו עם האנשים שעמם ירקום קשרים לצורך מינוף החקירה והשגת מידע. בעיר שבה שמועות רצות מהר, חשוב מאוד להיות דיסקרטי באופן מיוחד, במטרה לא לשבש או לפגוע חלילה בהתנהלות החקירה.

הדרישה הזו תקפה גם לגבי הלקוח ובמיוחד אם הוא תושב העיר. אסור עליו לגלות את קיומה של החקירה לאיש, שכן אין לדעת לאן תגלגל השמועה ולאיזה אוזניים היא עלולה להגיע. רק חוקר פרטי שמכיר היטב את השטח, מודע היטב ליתרונותיה אך גם לחסרונותיה של הקהילה המקומית בבאר שבע וידע לפעול בהתאם.

חקירות סביב כסף

רוב החקירות נעשות סביב הנושא של כסף. אנחנו נמצאים היום בעידן מאוד כלכלי, מאוד צרכני. אנשים שנקלעים לאיזה סיטואציה לא שגרתית או תאונה קטנה, ישר חושבים איך להוציא כסף מחברת ביטוח, מביטוח לאומי, מאנשים פרטיים.

כל תקלה קטנה אצל רופא שיניים הופכת לתביעת ענק, כל ניתוח פלסטי שהאף לא יצא ממש סולד, הופך לטראומה שקשה לצאת ממנה, ולא הטענות הללו שוות הרבה כסף, כי לרוב המטרה המרכזית שלהן היא לתבוע מישהו על כמה שיותר כסף.

תפקידו של משרד חקירות הוא בדרך כלל לייצג את הנתבעים. לנסות ולעמת את התובעים עם עובדות אחרות עד להודאה מלאה, משום שכאשר מדובר בתביעות ביטוח או רשלנות רפואית לכאורה, מדובר בהרבה מאוד כסף אומר בעל משרד חקירות.

השתלת שיער- חוקר פרטי

אחד המקרים שמספר עליהם חוקר פרטי קשור לתביעה בגין השתלת שיער. הלקוח היה מעצב שיער שהאישה תבעה אותו. כי עברה אצלו הדמיית שיער על הקרקפת. היה נדמה שהיא מרוצה ומאושרת, בכל אופן כך יצאה מהמספרה וגם הואילה לכתוב לו ברכות ולהודות לו בספר האורחים. אחרי חודש קיבל מעצב השיער תביעה ובה טענה הלקוחה כי הדמיית השיער לא הצליחה, הקרקפת חזרה להיות קירחת ומלבד זאת היא סובלת מכאבי ראש. עוד אמרה התובעת כי חייה כבר אינם חיים. היא מתביישת לצאת החוצה, היא לא הולכת לעבודה בגלל הבושה ואף התפטרה ממנה, היא לא נפגשת עם בחורים ובכלל לא יוצאת מהבית.

סיפור כיסוי של מושתלת השיער

מעצב השיער חזר וטען כי הוא עשה את עבודתו נאמנה, וכי ייתכן והקרקפת שלה סובלת שוב מהתקרחות משום שהיא לא קיימה אחר ההנחיות אחרי הדמיית השיער. ההנחיות אין לא לשטוף את הראש וגם לא להשתמש בחומרים כימיים.

חוקר פרטי שקיבל לידיו את התיק, החליט לבצע מעקב אחר המתלוננת. ראשית הוא איתר את כתובתה וכן צילום שלה. הוא התמקם מול ביתה וכבר ביום הראשון ראה אותה יוצאת החוצה ונכנסת לרכב של איזה גבר. כלומר הטענה כי היא סובלת מאז שהיא עשתה הדמיית שיער והיא לא יוצאת מהבית בוודאי לא נכונה.

בהמשך תיעד מעצב שיער את התובעת, מבלה בברים ובמועדונים שמחה ומאושרת, אבל הוא שם לב לדבר אחד. פתאום נראה שיש לה הרבה יותר שיער ממה שנראה בתמונה שהעביר לחוקר פרטי מעצב השיער. מעצב השיער ראה את התמונה ואישר כי אלה הן תוספות שיער אבל לא הוא זה שעשה אותן.

חוקר פרטי- מחפש את לאה!

חוקר פרטי ביקש גם לשוחח עם התובעת, ומצא סיפור כיסוי מושלם. הוא הצטייד בזר פרחים ודפק אצל שכנה בשם לאה, אבל היא לא הייתה בבית. משכך, הוא דפק על דלת התובעת שלנו ושאל אותה אם הוא יכול להשאיר אצלה את הזר לשכנה והיא הסכימה. כיוון שהיה מדובר בחוקר פרטי חתיך, היא הציעה לו כוס מים והם ישבו כמה דקות בפינת האוכל שלה, כאשר החוקר הפרטי מתפלל שהשכנה לאה לא תחזור הביתה. בינתיים הוא החמיא לה על השיער והיא מצדה לא נשארה חייבת. היא ישר אמרה לו זה תוספות שיער. חוקר פרטי שאל אותה אם זה עולה הרבה כסף והיא ענתה לו את מה שהוביל לפיצוח התיק הזה “זה עולה הרבה אבל מישהו אחר ישלם לי על זה…”. בלי לשים לב היא פלטה שהיא עשתה תהליך אחר ובסוף גילתה שבעצם תוספות שיער זה הרבה יותר מוצלח, ולכן היא הולכת לתבוע את מעצב השיער כדי שהפיצוי שלו ישלם לה על התוספות. “הוא דווקא עשה לי עבודה טובה” אמרה "אבל הוא לא חייב לדעת מזה…. חפפתי את הראש באותו יום וקלקלתי את כל הדמיית השיער”. בעיר כמו באר שבע בה כולם מכירים את כולם סיפור שכזה יכול לגרום לפשיטת רגל ומעצב השיער יכל לאבד את פרנסתו לעד. מעצב השיער בחר נכון כשבחר במשרד החקירות בילוש בעל ניסיון של יותר מארבעים שנה. החוקרים שלנו בבאר שבע מכירים את העיר והאוכלוסייה ולכן יכלו להביא תוצאות מוצלחות במהירות. 

חוקר פרטי בבאר שבע – סיפור יוצא דופן על החיים בעיר

להיות חוקר בעיר כמו באר שבע היא לדעת ולהבין את המרקם בעיר. הסיפור הבא שייך לחקירה בה אשת מרצה ידוע ביקשה מאיתנו לברר האם בעלה בוגד בה והאם בעלה מעלים כספים מחשבון הבנק המשותף (הבעל סיפר לאישה כי הפסיד כסף בהשקעות לא מוצלחות בבורסה) . לכאורה מדובר בחקירה גירושין וחקירה כלכלית אך החיים לפעמים עולים על כל דמיון. אשת המרצה כבר חשדה בעבר כי בעלה בוגד בה עם סטודנטיות מהאוניברסיטה אך זו לא הצליחה להוכיח זאת. בעבר שכרה חוקרים זולים יותר ואלו לא הצליחו למצוא הוכחה לבגידה. המרצה בחוג ללימודי המזרח התיכון נחשב למרצה אהוב במיוחד על הסטודנטים ונצפה מבלה זמן איתם בקפיטרייה. חוקר פרטי שמכיר את העיר ומרקם האוכלוסייה באוניברסיטה נשלח להתחזות לסטודנט מתעניין בתואר שני בלימודי החוג. החוקר קבע פגישה עם המרצה כאשר בכניסה למשרדו הוא הבחין בסטודנטית מהמגזר הערבי יושבת בצמוד למרצה ומדברת אליו באופן אגרסיבי. האינטראקציה בין השניים עוררה את חשדו של וחוקרים מטעם משרדינו משרד חקירות בילוש החלו לעקוב אחרי המרצה והסטודנטית. בירור על הסטודנטית התברר כי זו שייכת לחמולה ידועה מהמגזר הבדואי הידועה בפעילות הפלילית שלה. החוקר הצליח לעקוב אחרי המרצה בעודו מגיע לשכונת מגוריה של הסטודנטית. בעקבות קשרים שיש לאותו חוקר עם הבדואים בבאר שבע ובעקבות המעקב התגלתה בפניו תמונה שונה לחלוטין. המרצה נתפס משלם במזומן לחמולה בדואית וזאת משום שהוא נסחט על ידם. המרצה צולם מתנשק עם סטודנטית אחרת לגמרי. הנציגה של החמולה באוניברסיטה הייתה אותה הסטודנטית שאיימה על המרצה כי תחשוף את הרומן וזה יפסיד את מקום עבודתו ומשפחתו. החוקר הפרטי הציג בפני אשת המרצה את הסיפור הסבוך. זאת בחרה לגשת למשטרה ולדווח על הסחיטה שעובר בעלה. האוניברסיטה בחרה לוותר על שירותיי המרצה. 

במשרד החקירות בילוש החוקרים פועלים כצוות יש לנו חוקרים פזורים בכל רחבי העיר והארץ שמוכנים להיכנס לדמות בשנייה. כמו במקרה האחרון משרד החקירות ידעה לשלוח חוקרים שונים לחלקי שונים בעיר. את החוקר המסתערב שלנו שלחנו לחקור את הסטודנטית והחמולה הבדואית. את החוקר עם המראה הצעיר ביותר שלחנו לעקוב אחר המרצה באוניברסיטה וסביבתה. 

בילוש מחזיק בצוות של חוקרים פרטיים המובילים והוותיקים בישראל. בילוש מבצע חקירות פרטיות ומעקבים באזור באר שבע והדרום למעלה מ-41 שנה! יש לנו צוות שלם של חוקרים בכל אזור בארץ, אותו צוות חוקרים מכיר את אורחות החיים באזור, את האוכלוסייה המקומית ואת אנשי המפתח בכל עיר.

למידע על מחירים של חוקר פרטי כנסו >>

אז מה היה לנו עד עכשיו?

לייעוץ מיידי ודיסקרטי חינם השאירו פרטים

אנא דרגו אותנו
מאמרים נוספים:
כותב המאמר
בילוש חקירות ומעקבים
בילוש חקירות ומעקבים

בילוש חקירות ומעקבים הוא משרד החקירות הגדול בדרום, מעל 98% הצלחה.

פנייה דיסקרטית
חייגו אלינו עכשיו
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן