לייעוץ מיידי ודיסקרטי 24/7 עם אמיר אברמסון חייגו
ייעוץ דיסקרטי 24/7

sms אנונימי

SMS אנונימי – ההודעה שגרמה לכם לחשוד

שנים ארוכות שאתם חיים במערכת יחסים ורק בשנים האחרונות, משהו בדינמיקה הזוגית בבית מתחיל להשתנות. אבל, חשדות הם רק חשדות ועד שאין לכם בסיס מוצק לאותם החשדות, אין שום סיבה להעלות את המידע בפני בן הזוג ולהתעמת איתו. הכל משתנה כאשר אתם מגלים הודעת SMS אנונימי ולא נותר עוד מקום לספק – בן הזוג שלכם, כבר לא נאמן. בשלב זה, אתם לא רוצים להיות לבד, ואפילו לא ממש יודעים איך להתמודד. ולכן, רבים מאוד פונים לעזרתו של משרד חקירות או אל חוקר פרטי באר שבע שיכול לעזור לכם. 

תהליך העבודה של חקירות אישיות – השגת מידע במהירות ויעילות

למן הרגע בו התקבל אותו SMS אנונימי, ואתם בעצם מתחילים לעבוד עם חוקר פרטי באר שבע, מתחיל שלב קריטי בתהליך הבירור. ועל מנת להבין מה הוא תהליך העבודה של החקירה, חילקנו אותו לארבעה שלבים ברורים:

  1. יצירת אסטרטגיה והגדרת מטרות – ביציאה לחקירה, וכדי לא להתפזר יותר מידי עם הדרישות, יש צורך להגדיר מה הם הצרכים שלכם מהחקירה האישית או חקירה כלכלית שמבוצעת כנגד בן הזוג שלכם. ביחד עם החוקר אתם יכולים להבין מה הם הדברים הכי חושבים שאתם רוצים לגלות ואז האחריות מוטלת על החוקר שלכם.
  2. שימוש בכלים טכנולוגיים – על פי רוב, כל חקירה אישית מתחילה במעקב טכנולוגי מוקפד. בין שמדובר על מעקב ואיכון שיחות טלפון ובין שמדובר על מעקב אחרי כרטיסי אשראי, מחשבים וטכנולוגיות שונות בהן משתמש הנעקב. החוקר יגלה המון מידע על הנעקב בצורה כזו, ואפילו בלי לצאת מהמשרד.
  3. יצירת מידע מהשטח – וכמובן, כמו כל חקירה אחרת, אין ברירה אלא לצאת לשטח ולהביא צילומים חיים, הוכחות חותכות ואפילו הקלטות של הנעקב. כך יהיו לכם את כל ההוכחות שאתם צריכים על מנת להגיע אל בן הזוג שלכם ולהעמיד אותו על עיסוקו.
  4. סיכום חקירה והעברת חומרים – החוקר שלכם, מגיע לסיומה ומיצויה המלא, הוא יכין לכם את החומר בצורה מסודרת ואתם תוכלו לקחת אחריות על התהליך מכאן ואילך ולבחור לכם את דרך הפעולה שלכם.

בחירה מקצועית ואמינה של חוקר פרטי

חוקר פרטי באר שבע, יבצע ביחד איתכם את ההערכה הראשונית בנוגע לכל תהליך העבודה על החקירה ומה הם התוצרים החשובים של החקירה, על מנת שתוכלו להציג את החששות בצורה אמינה אל מול בן הזוג הבוגד, ולהביא לשינוי מהותי באורח החיים שלכם.

למידע על מחירים של חוקר פרטי >>

מאמרים נוספים:
בילוש חוקר פרטי איפה לומדים להיות חוקר פרטי?
חקירות ביטוח

חקירות לאיתור ביטוחים וחסכונות אנחנו במשרד חקירות בילוש מכירים היטב את העולם הפיננסי ,חסכונות במסגרת פוליסות  הביטוחים קופ”ג וקרנות ,בתי השקעות וחברות השקעה שונות .

השתלטות מרחוק על טלפון
תוכנת השתלטות על טלפון נייד

לאחרונה נשכרו אנשי משרד חקירות אמיר אברמסון לבדוק חשד לדליפת מידע תעשייתי מאחת החברות המובילות במשק. לאחר בדיקה מעמיקה התברר כי באמצעות התקנת תוכנת השתלטות

כמה עולה חוקר פרטי בגידות הן לא עסק זול
כמה עולה חוקר פרטי בגידות

בהסכמי ממון רבים ישנה התייחסות לנושא הבגידות. סעיפים שלמים מנוסחים על כמה זה יכאב כלכלית לבוגד או לבוגדת ועדיין בני ובנות זוג רבים בוחרים לבגוד

כותב המאמר
אמיר אברמסון
אמיר אברמסון

אמיר אברמסון חוקר פרטי ובעל משרד החקירות הגדול בדרום, מעל 98% הצלחה.

פנייה דיסקרטית
חייגו אלינו עכשיו
גלילה לראש העמוד
חוקר פרטי לכל מטרה
לפגישת ייעוץ דיסקרטית