לייעוץ מיידי ודיסקרטי 24/7 עם אמיר אברמסון חייגו
ייעוץ דיסקרטי 24/7
4 סימנים לבגידה שכולנו חייבים לדעת

מאמרים

4 סימנים לבגידה שכולנו חייבים לדעת

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

לכל אחד מאיתנו יש חבר קרוב או מכר רחוק שחווה בגידה מבן או בת הזוג ומצא את עצמו שוקע בדיכאון ורחמים ונקלע למערבולת קשה ואתם מהצד חשבתם לעצמכם – לי זה לא היה קורה או אני הייתי שם לב ונזהר בהתאם.

אין ספק שבגידה מהווה צלקת נפשית בעלת השפעה לטווח ארוך שקשה להחלים ממנה ולעיתים מונעת מאיתנו להתקדם בחיים – אז למה לא להקדים תרופה למכה ולהימנע מגילוי בגידה בהפתעה.

בשורות הבאות נסקור עבורכם 4 סימנים לבגידה שכולנו חייבים לדעת , לזהות ולפעול בהתאם.

להיות לבד זה גם לא טוב

לא טוב היות האדם לבדו ולכן נראה כי רבים מחפשים אחר האושר במציאת בן או בת זוג ראויים שישלימו אותם ויעניקו להם תחושה של אהבה ושייכות . אך מה קורה כאשר הזוגיות לא נראית כמו שרוצים או חווים טלטלה משמעותית . מחקרים רבים מצביעים על כך שבגידה הינה נפוצה בקרב החברה הישראלית אז המחשבה של “לי זה לא יקרה” לא בהכרח נכונה.

לכן אל תתעלמו מסימנים ואל תכבו את נורות האזהרה שדולקות לצידי הדרך ומבציעות לכם כי משהו השתנה – אלא עצרו, חשבו מסלול ותנסו להבין האם עומד משהו מאחורי אותם הסימנים והאזהרות.

בין הסימנים הבולטים המצביעים על בגידה ניתן לראות הסתרה של מכשיר הטלפון או שימוש בסיסמה והחלפתה באופן תכוף מה שמצביע בהכרח על ניסיון להסתיר מידע.

כמו כן , שיחות בשעות לא מקובלות בהן בן או בת הזוג יוצאים מהחדר או מתרחקים לאזור מבודד.

סימנים לבגידה? צריך חוקר פרטי

בין הסימנים הבולטים הינה שינוי בשעות העבודה פתאום נשארים עד שעות מאוחרות ולא שגרתיות או יציאות תכופות ובילויים שפעם היו פחות שגרתיים.

אך יש לשים לב כי לעיתים מדובר בשינויים ובתקופות ולכן לא ישר ממהרים לפרק את החבילה ולארוז מזוודות. על מנת לבחון את הדברים ולקבל מענה לשאלות מומלץ לשכור חוקר פרטי שיחקור ויעקוב ויגיע אליכם עם ממצאים ותשובות . חוקר מטעם משרד חקירות משתמש באמצעים טכנולוגיים ובשיטות חקירה שונות ומתוחכמות על מנת לחקור ולהגיע לממצאים חד משמעיים.

חוקר פרטי מנוסה ומיומן יבצע את פעולות החקירה ביסודיות , במקצועיות ולא פחות חשוב במהירות ויאפשר לכם לקבל תשובה לשאלה המטרידה האם בוגדים בכם.

אז אל תתעלמו מהסימנים ואל תחשבו שאתם חסינים עדיף לפעול ולקבל תשובה וללכת לישון בראש שקט ורגוע.

למידע על מחיר חוקר פרטי כנסו >>

מאמרים נוספים:

מעקבים

מעקב אחר אנשים

העבודה במשרד חקירות מרגישה לפעמים כמו עבודה מתוך סרט ריגול.ממש כמו בסרטים, חמושים במשקפי שמש, מצלמות עם עדשות ארוכות וגאדג’טים מגניבים אנו

SMS אנונימי

sms אנונימי

SMS אנונימי – ההודעה שגרמה לכם לחשוד שנים ארוכות שאתם חיים במערכת יחסים ורק בשנים האחרונות, משהו בדינמיקה הזוגית בבית מתחיל להשתנות.

מעקב אחר בן או בת זוג

הפרת אמון בגידה

הפרת אמון בגידה ופירוק נישואין – חקירות במערכות יחסים החיים הזוגיים שלכם, עוברים לאורך השנים טלטלות רבות, אתגרים ובעיקר תהליכים אישיים מורכבים.

כותב המאמר

יניב מור

יניב מור

יניב מור, חוקר פרטי ובעל משרד החקירות הגדול בדרום "מור חקירות". מעל 98% הצלחה.

פנייה דיסקרטית

חייגו אלינו עכשיו
גלילה לראש העמוד

חוקר פרטי לכל מטרה

לפגישת ייעוץ דיסקרטית