משרד חקירות
צרו קשר
יצירת קשר עם משרד חקירות אברמסון

משרד חקירות בישראל

משרד חקירות אברמסון מתמחה בביצוע חקירות בתחום המעמד האישי. לחקירות מהסוג הזה דרושים הרבה ניסיון, יכולת לבניית אסטרטגיה למעקב, דיסקרטיות, התמדה ושאיפה לתוצאות. התחום נחלק בין חקירות על חשד לבגידות ועד לחקירות ומעקבים כדי להשיג מידע על כלות וחתנים פוטנציאליים, רובם מהמגזר החרדי. היום אין כמעט תחום שאתה לא יכול להוציא ממנו את האמת, אבל זה כרוך בעבודה קשה והשקעה.

במגזר החרדי למשל לא סומכים היום רק על המלצה של שדכניות ולכן פונים אל משרד חקירות כדי להוציא מידע על בני זוג פוטנציאליים לשידוך ובעיקר מהמגזר החרדי שנוהג להסתיר את “הכביסה המלוכלכת” כולל מידע שבהחלט יכול לפסול חתונות כמו למשל בעיות נפשיות של חתן או קלונה של כלה, בעיות משפחתיות שנוהגים להסתיר גם מעיני הקהילה, משום שכאשר נישאים במגזר החרדי זה לא רק נישואין עם הכלב או החתן אלא עם כל המשפחה ולכן חשוב השם שלה, מקומה בתוך הקהילה שלה ומה חושבים עליה.

בגידות לאור יום

אחד התחומים החזקים אצלנו משרד חקירות אברמסון הוא תחום חקירות בחשד לבגידות. בדרך כלל אומראברמסון כאשר יש חשד יש גם אש…כלומר אדם לעיתים רחוקות מדמיין שבוגדים בו, בדרך כלל מרגישים את זה, יש כל מיני רמזים והוכחות לקיומה של מערכת יחסים מחוץ לנישואין. אל חוקר פרטי מגיעים כדי לאמת ולתעד את זה. הרבה מהלקוחות שמזמינים חקירה אישית בגין חשד לבגידה הם נשואים ובהליכי גירושין, וחלקם לא. לרווקים שבהם החקירה מסייעת להבין בתוך איזה סוג של מערכת יחסים הם נמצאים ובוודאי שגילוי בגידה מונע נישואין. עוד על חקירה בהליך גירושין.

תפקידו של חוקר פרטי

משרד חקירות אברמסון התפקיד המרכזי של חוקר פרטי היא להתחקות אחר בני הזוג החשודים, לבצע מעקבים ולהשיג ללקוח מידע אמיתי, אמין ונכון. המידע הזה משמש בני זוג נשואים בהליכי הגירושין שלהם, ובני זוג לא נשואים בהחלט גם לא יינשאו לאחר גילוי כזה. חוקר פרטי מוסיף ואומר כי הרבה פעמים מתבצעות הבגידות גם לאור יום ובעידן הזה בו ניתן לשכור צימר וחדר לכמה שעות בלי שום בעיה, תועדו הרבה מאוד הצלחות וחשיפת בגידות דווקא ביום ולא בלילה. אם אתם זקוקים לחקירה בנושא של מעמד אישי, אתם מוזמנים לפנות אל משרד חקירות אברמסון לקבלת יעוץ ע”י חוקר פרטי מקצועי.

לייעוץ מיידי ודיסקרטי חינם השאירו פרטים