לייעוץ מיידי ודיסקרטי 24/7 עם אמיר אברמסון חייגו
ייעוץ דיסקרטי 24/7
איך מידע יכול לחרוץ גורלות בין בני זוג

מאמרים

איך מידע יכול לחרוץ גורלות בין בני זוג

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
משרד חקירות
צרו קשר
יצירת קשר עם משרד חקירות אברמסון

משרד חקירות בישראל

משרד חקירות אברמסון מתמחה בביצוע חקירות בתחום המעמד האישי. לחקירות מהסוג הזה דרושים הרבה ניסיון, יכולת לבניית אסטרטגיה למעקב, דיסקרטיות, התמדה ושאיפה לתוצאות. התחום נחלק בין חקירות על חשד לבגידות ועד לחקירות ומעקבים כדי להשיג מידע על כלות וחתנים פוטנציאליים, רובם מהמגזר החרדי. היום אין כמעט תחום שאתה לא יכול להוציא ממנו את האמת, אבל זה כרוך בעבודה קשה והשקעה.

במגזר החרדי למשל לא סומכים היום רק על המלצה של שדכניות ולכן פונים אל משרד חקירות כדי להוציא מידע על בני זוג פוטנציאליים לשידוך ובעיקר מהמגזר החרדי שנוהג להסתיר את “הכביסה המלוכלכת” כולל מידע שבהחלט יכול לפסול חתונות כמו למשל בעיות נפשיות של חתן או קלונה של כלה, בעיות משפחתיות שנוהגים להסתיר גם מעיני הקהילה, משום שכאשר נישאים במגזר החרדי זה לא רק נישואין עם הכלב או החתן אלא עם כל המשפחה ולכן חשוב השם שלה, מקומה בתוך הקהילה שלה ומה חושבים עליה.

בגידות לאור יום

אחד התחומים החזקים אצלנו משרד חקירות אברמסון הוא תחום חקירות בחשד לבגידות. בדרך כלל אומראברמסון כאשר יש חשד יש גם אש…כלומר אדם לעיתים רחוקות מדמיין שבוגדים בו, בדרך כלל מרגישים את זה, יש כל מיני רמזים והוכחות לקיומה של מערכת יחסים מחוץ לנישואין. אל חוקר פרטי מגיעים כדי לאמת ולתעד את זה. הרבה מהלקוחות שמזמינים חקירה אישית בגין חשד לבגידה הם נשואים ובהליכי גירושין, וחלקם לא. לרווקים שבהם החקירה מסייעת להבין בתוך איזה סוג של מערכת יחסים הם נמצאים ובוודאי שגילוי בגידה מונע נישואין. עוד על חקירה בהליך גירושין.

תפקידו של חוקר פרטי

משרד חקירות אברמסון התפקיד המרכזי של חוקר פרטי היא להתחקות אחר בני הזוג החשודים, לבצע מעקבים ולהשיג ללקוח מידע אמיתי, אמין ונכון. המידע הזה משמש בני זוג נשואים בהליכי הגירושין שלהם, ובני זוג לא נשואים בהחלט גם לא יינשאו לאחר גילוי כזה. חוקר פרטי מוסיף ואומר כי הרבה פעמים מתבצעות הבגידות גם לאור יום ובעידן הזה בו ניתן לשכור צימר וחדר לכמה שעות בלי שום בעיה, תועדו הרבה מאוד הצלחות וחשיפת בגידות דווקא ביום ולא בלילה. אם אתם זקוקים לחקירה בנושא של מעמד אישי, אתם מוזמנים לפנות אל משרד חקירות אברמסון לקבלת יעוץ ע”י חוקר פרטי מקצועי.

לייעוץ מיידי ודיסקרטי חינם השאירו פרטים

מאמרים נוספים:

חקירה כלכלית מקיפה

איך מבצעים חקירה כלכלית מקיפה?

שוק החקירות הכלכליות הפך לנרחב בשנים האחרונות ומאפיין תחומים רבים ושונים . לפני שנצלול ונשיב על השאלה איך מבצעים חקירה כלכלית מקיפה

חוקר פרטי

איך מתבצעות חקירות פרטיות?

אין ספק כי האמת היא הערך החשוב ביותר בחיים וככל שאנו יודעים את האמת כך החיים שלנו יהיו יותר טובים. תחשבו על

כותב המאמר

יניב מור

יניב מור

יניב מור, חוקר פרטי ובעל משרד החקירות הגדול בדרום "מור חקירות". מעל 98% הצלחה.

פנייה דיסקרטית

גלילה לראש העמוד

חוקר פרטי לכל מטרה

לפגישת ייעוץ דיסקרטית