לייעוץ מיידי ודיסקרטי 24/7 עם אמיר אברמסון חייגו
ייעוץ דיסקרטי 24/7

מאפיינים של גבר בוגד

איך תדעי שהגבר שלך כבר לא נאמן? והאם יש לכך סימנים מקדימים? בסרטים, גבר בוגד הוא כזה שחומק החוצה לחיק אהובתו (או אהובו), ולאחר מכן מתגנב למיטה שאותה הוא חולק עם אשתו. לעיתים, הוא יוצא החוצה להתכתב ולדבר בטלפון ובכלל: מבצע סדרת התנהגויות שנחשבות טיפוסיות למי שאינו נאמן. אבל מה קורה במציאות? האם התסריט שאנו צופים בו הוא מראה למציאות? הנה מספר מאפיינים אמיתיים של גבר בוגד: 

מצבי רוח משתנים

גברים שבוגדים הם כאלה שמצבי הרוח שלהם משתנים בדרך כלל, גם בשל החרדה שהבגידה תתגלה וגם בשל הבלבול או האושר שהם חשים באיתור אהובים חדשים ונסתרים. אם בן הזוג שלך סובל מעליות וירידות במצבי הרוח, כדאי שתבדקי האם מדובר בבגידה. בדיקת התנהגות כזאת שנלווית לשאר התנהגויות – עליהן נכתוב בהמשך – אפשר לבצע באמצעות סיוע של משרד חקירות. 

יותר מידי חיבה

זה נכון, מהגבר שאנחנו אוהבות חשוב לקבל חיבה, וכיף לקבל מתנות. אבל מתי מדובר ביותר מידי חיבה? כשיש שינוי פתאומי ביחס של בן הזוג אלייך ובכלל, כשהוא עובר מאדישות להתלהבות יתר, ייתכן כי הוא חש אשם. לא חסרים סיפורי בגידות שמתארים גברים שהקפידו להעניק לנשים שלהם מתנות ופרחים: מה ששימח מאד את האישה, אבל לא הוביל אותה למסכנה כי המתנות הן סוג של פיצוי על הבגידה. 

מחיקת הודעות ושיחות

הטלפון הסלולרי שלנו הוא חלק בלתי נפרד מחיינו ובאמצעותו אנחנו מנהלים את מהלך היום, את הזמן העסקי ואת הזמן הזוגי, החברתי והמשפחתי. אם בן הזוג שלך מתגנב עם הנייד החוצה או לרכב, מוחק הודעות, מסנן יותר מידי שיחות ומקבל שיחות מוזרות באמצעות הלילה – ייתכן כי הוא מדבר עם אנשים שחשוב לו שלא תדעי עליהם. היעזרי בשירותים של חוקר פרטי כדי לדעת האם השיחות האלה רומנטיות או עלולות לפגוע בזוגיות שלך. 

למידע על חוקר פרטי מחירים >>

חשדות שמופנות כלפייך

לעיתים קרובות אישה נבגדת תמצא את עצמה עומדת בעצמה מול מסכת האשמות של בן הזוג. גברים בוגדים נוטים לעשות השלכה על בני או בנות זוגם ולהאשים בבגידה. בחני כל האשמה כזאת לעומק. באמצעות תבונה ותשומת לב לפרטים, כמו גם באמצעות סיוע של משרד חקירות מקצועי – תכלי לגלות האם הגבר שלכם בוגד, או שהוא שוב נמצא במשבר. בהצלחה! 

למשרד חוקרים פרטיים בבאר שבע וברחבי הארץ. המשרד מתמחה גם בחקירות כלכליות.

מאמרים נוספים:
בילוש חוקר פרטי איפה לומדים להיות חוקר פרטי?
חקירות ביטוח

חקירות לאיתור ביטוחים וחסכונות אנחנו במשרד חקירות בילוש מכירים היטב את העולם הפיננסי ,חסכונות במסגרת פוליסות  הביטוחים קופ”ג וקרנות ,בתי השקעות וחברות השקעה שונות .

השתלטות מרחוק על טלפון
תוכנת השתלטות על טלפון נייד

לאחרונה נשכרו אנשי משרד חקירות אמיר אברמסון לבדוק חשד לדליפת מידע תעשייתי מאחת החברות המובילות במשק. לאחר בדיקה מעמיקה התברר כי באמצעות התקנת תוכנת השתלטות

כמה עולה חוקר פרטי בגידות הן לא עסק זול
כמה עולה חוקר פרטי בגידות

בהסכמי ממון רבים ישנה התייחסות לנושא הבגידות. סעיפים שלמים מנוסחים על כמה זה יכאב כלכלית לבוגד או לבוגדת ועדיין בני ובנות זוג רבים בוחרים לבגוד

כותב המאמר
אמיר אברמסון
אמיר אברמסון

אמיר אברמסון חוקר פרטי ובעל משרד החקירות הגדול בדרום, מעל 98% הצלחה.

פנייה דיסקרטית
חייגו אלינו עכשיו
גלילה לראש העמוד
חוקר פרטי לכל מטרה
לפגישת ייעוץ דיסקרטית