לייעוץ מיידי ודיסקרטי 24/7 עם אמיר אברמסון חייגו
ייעוץ דיסקרטי 24/7
מאפיינים של גבר בוגד

מאמרים

מאפיינים של גבר בוגד

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

איך תדעי שהגבר שלך כבר לא נאמן? והאם יש לכך סימנים מקדימים? בסרטים, גבר בוגד הוא כזה שחומק החוצה לחיק אהובתו (או אהובו), ולאחר מכן מתגנב למיטה שאותה הוא חולק עם אשתו. לעיתים, הוא יוצא החוצה להתכתב ולדבר בטלפון ובכלל: מבצע סדרת התנהגויות שנחשבות טיפוסיות למי שאינו נאמן. אבל מה קורה במציאות? האם התסריט שאנו צופים בו הוא מראה למציאות? הנה מספר מאפיינים אמיתיים של גבר בוגד: 

מצבי רוח משתנים

גברים שבוגדים הם כאלה שמצבי הרוח שלהם משתנים בדרך כלל, גם בשל החרדה שהבגידה תתגלה וגם בשל הבלבול או האושר שהם חשים באיתור אהובים חדשים ונסתרים. אם בן הזוג שלך סובל מעליות וירידות במצבי הרוח, כדאי שתבדקי האם מדובר בבגידה. בדיקת התנהגות כזאת שנלווית לשאר התנהגויות – עליהן נכתוב בהמשך – אפשר לבצע באמצעות סיוע של משרד חקירות. 

יותר מידי חיבה

זה נכון, מהגבר שאנחנו אוהבות חשוב לקבל חיבה, וכיף לקבל מתנות. אבל מתי מדובר ביותר מידי חיבה? כשיש שינוי פתאומי ביחס של בן הזוג אלייך ובכלל, כשהוא עובר מאדישות להתלהבות יתר, ייתכן כי הוא חש אשם. לא חסרים סיפורי בגידות שמתארים גברים שהקפידו להעניק לנשים שלהם מתנות ופרחים: מה ששימח מאד את האישה, אבל לא הוביל אותה למסכנה כי המתנות הן סוג של פיצוי על הבגידה. 

מחיקת הודעות ושיחות

הטלפון הסלולרי שלנו הוא חלק בלתי נפרד מחיינו ובאמצעותו אנחנו מנהלים את מהלך היום, את הזמן העסקי ואת הזמן הזוגי, החברתי והמשפחתי. אם בן הזוג שלך מתגנב עם הנייד החוצה או לרכב, מוחק הודעות, מסנן יותר מידי שיחות ומקבל שיחות מוזרות באמצעות הלילה – ייתכן כי הוא מדבר עם אנשים שחשוב לו שלא תדעי עליהם. העזרי בשירותים של חוקר פרטי כדי לדעת האם השיחות האלה רומנטיות או עלולות לפגוע בזוגיות שלך. 

חשדות שמופנות כלפייך

לעיתים קרובות אישה נבגדת תמצא את עצמה עומדת בעצמה מול מסכת האשמות של בן הזוג. גברים בוגדים נוטים לעשות השלכה על בני או בנות זוגם ולהאשים בבגידה. בחני כל האשמה כזאת לעומק. באמצעות תבונה ותשומת לב לפרטים, כמו גם באמצעות סיוע של משרד חקירות מקצועי – תכלי לגלות האם הגבר שלכם בוגד, או שהוא שוב נמצא במשבר. בהצלחה! 

למשרד חוקרים פרטיים בבאר שבע וברחבי הארץ. המשרד מתמחה גם בחקירות כלכליות.

מאמרים נוספים:

בילוש

זיהוי טביעות אצבע

אנו חיים במציאות מטורפת, התפתחות הטכנולוגית מאפשרת לנו להיות במקום אחד והופיע כהולוגרמה במקום אחר. כיום ישנם כלים לפתירת פשעים ואיתור פושעים

השתלטות מרחוק על טלפון

השתלטות מרחוק על טלפון

אז האיראנים פרצו לטלפונים של בכירים ישראלים כן או לא? כמשרד חקירות מוביל גם אנו מבינים כי יותר יותר ישראלים וחברות ישראליות

מעקבים

מעקב אחר אנשים

העבודה במשרד חקירות מרגישה לפעמים כמו עבודה מתוך סרט ריגול.ממש כמו בסרטים, חמושים במשקפי שמש, מצלמות עם עדשות ארוכות וגאדג’טים מגניבים אנו

כותב המאמר

יניב מור

יניב מור

יניב מור, חוקר פרטי ובעל משרד החקירות הגדול בדרום "מור חקירות". מעל 98% הצלחה.

פנייה דיסקרטית

חייגו אלינו עכשיו
גלילה לראש העמוד

חוקר פרטי לכל מטרה

לפגישת ייעוץ דיסקרטית