לייעוץ מיידי ודיסקרטי 24/7 עם אמיר אברמסון חייגו
ייעוץ דיסקרטי 24/7
מה חשוב לדעת לפני ששוכרים חוקר פרטי?

מאמרים

מה חשוב לדעת לפני ששוכרים חוקר פרטי?

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
דגשים לפנייה לחוקר פרטי

מה חשוב לדעת לפני ששוכרים חוקר פרטי?

רבים מאתנו רוצים לדעת הכול – אנחנו לא אוהבים הפתעות ומעדיפים לדעת מה אנשים שאנחנו עובדים או חיים איתם עושים בזמן הפנוי שלהם מבחינת פעולות שיכולות להשפיע על החיים האישיים שלנו. פעמים רבות מהלך החיים שלנו כמו ההצלחה של העסק שלנו או הרווחה הכלכלית האישית שלנו לא תלויה בנו בכלל אלא בהחלטות ובפעולות של אנשים אחרים. כך למשל בעבודה שלנו העובדים שלנו יכולים להשפיע על דליפת מידע עסקי רגשי למתחרים שלנו – מידע שיכול להיות שווה כסף רב.

בחיים האישיים אופן הפעולה של קרובי משפחה שלנו יכול לקבוע האם נזכה לקבל ירושה נאה או האם נהיה בפשיטת רגל או לא. כאשר אנחנו לא רוצים להשאיר דבר ליד המקרה ולקום בוקר אחד ולגלות שרימו אתנו והפסדנו כסף רב בשל כך שאחרת היה יכול להיות שלנו או בטוח בבנק אז כדאי לנו לשכור חוקר פרטי. לפני ששוכרים חוקר פרטי מחיר עלות השירות של החקירות הפרטיות צריכה להיות במודעות שלנו. עוד חשוב לדעת שחוקר פרטי מוגבל יותר בפעולות החקירה שהוא רשאי לבצע בהשוואה למשטרה שפועלת פעמים רבות תוך גיבוי והרשאה מבית המשפט.

חוקר פרטי מחיר – האם משתלם מבחינה כלכלית לשכור חוקר פרטי?

בתהליך שכירת השירותים של חוקר פרטי מחיר היא לא מצרך יקר אך פעולה זו יכולה להשתלם לנו מאוד מבחינה כלכלית. פעמים רבות השוכר הפרטי יכול להפוך את הקערה על פיה בדיונים משפטיים שונים ולהוכיח את צדקת הטענות שלנו כך שכסף שהפסדנו או היינו עלולים להפסיד יוחזר לנו. כך למשל במקרים של דיני משפחה וגירושין כאשר אנחנו יכולים להוכיח באמצעות חקירה פרטית דיסקרטית שבן או בת הזוג שלנו בגדו בנו בזמן הנישואין גובה תשלום דמי המזונות יכול להיות הרבה יותר גבוה.

חוקר פרטי מחיר – באיזה מקרים כדאי לשכור חוקר פרטי?

השאלה האם משתלם לשכור ושלם לכל חוקר פרטי מחיר שאיננו מה בכך היא שאלה שהתשובה עליה תלוי בסוג החקירה שאנחנו רוצים שהחוקר יבצע. כאשר חקירות פרטיות יכולות לשמש אותנו כחלק מהגשת תביעה אזרחית או כחלק מהגשת תלונה פלילית במשטרה אז אין מחיר לחקירה וכל מחיר שהיא תעלה יהיה שווה לנו. במקרים בהם המטרה שלנו בחקירה היא רק לעמת את האדם השני עם החשדות שלנו עלינו לבדוק מה התועלת שהיא תביא לנו.

במקרים של דיני ירושה, דיני חברות, דיני משפחה, גירושין, מאבק אודות נכסים בין שותפים או חשד לגניבה מאדם קרוב או מכר אז תמיד כדאי לבחור לבצע את החקירה ולהגיע לאמת ולצדק. פעמים רבות תוצאות החקירה שתתבצע באופן חוקי ולפי כל הכללים תוכל לשמש כנדבך חשוב מאוד בהגשת תביעה לפיצוי כספי כנגד הצד הנחקר.

אל תהססו לפנות אל משרד חקירות מקצועי >>

מאמרים נוספים:

מעקבים

מעקב אחר אנשים

העבודה במשרד חקירות מרגישה לפעמים כמו עבודה מתוך סרט ריגול.ממש כמו בסרטים, חמושים במשקפי שמש, מצלמות עם עדשות ארוכות וגאדג’טים מגניבים אנו

SMS אנונימי

sms אנונימי

SMS אנונימי – ההודעה שגרמה לכם לחשוד שנים ארוכות שאתם חיים במערכת יחסים ורק בשנים האחרונות, משהו בדינמיקה הזוגית בבית מתחיל להשתנות.

מעקב אחר בן או בת זוג

הפרת אמון בגידה

הפרת אמון בגידה ופירוק נישואין – חקירות במערכות יחסים החיים הזוגיים שלכם, עוברים לאורך השנים טלטלות רבות, אתגרים ובעיקר תהליכים אישיים מורכבים.

כותב המאמר

יניב מור

יניב מור

יניב מור, חוקר פרטי ובעל משרד החקירות הגדול בדרום "מור חקירות". מעל 98% הצלחה.

פנייה דיסקרטית

חייגו אלינו עכשיו
גלילה לראש העמוד

חוקר פרטי לכל מטרה

לפגישת ייעוץ דיסקרטית