לייעוץ מיידי ודיסקרטי 24/7 עם אמיר אברמסון חייגו
ייעוץ דיסקרטי 24/7
הדרך לגלות מה מתרחש במשרד

מאמרים

הדרך לגלות מה מתרחש במשרד

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

הדרך לגלות מה מתרחש במשרד

“כשהחתול הולך העכברים חוגגים”, כך אומר המשפט המוכר, ואכן מי שמנהל משרד יודע כי בזמן שהוא לא נמצא במקום, קצב העבודה יורד והעובדים הופכים קצת יותר שאננים וקצת פחות לויאליים אל מקום העבודה.

סיטואציה קשה יותר יכולה להתגלות בזמן שישנם עובדים שאינם נאמנים למקום העבודה, ישנם כאלה שיוצאים מהעבודה לפני הזמן, חותרים תחת הוראות ההנהלה ואף מבצעים הונאות ופשעים במקום העבודה, וכאן: עליכם כמנהלים לשרטט את הגבול!

מכשירי הקלטה

אבל כיצד נדע מה מתרחש במשרד כאשר אנו לא נמצאים בו?

בעבר, מנהלי משרדים היו אומדים את תפוקת העבודה על ידי ביצועים ותוצאות בשטח, בעוד שלא תמיד הייתה דרך לדעת מה מתרחש במקום כאשר הם לא נמצאים בו. אלא אם החליט המנהל להפתיע את העובדים בזמן שהם בטוחים כי הוא לא נמצא באזור.

כיום, בעולם טכנולוגי מתקדם, ניתן לדעת בכל זמן מה קורה במשרד וגם בבית אם אתם רואים סימנים ראשונים לבגידה וכדומה. ואף לקבל התראות בזמן אמת בעת חשד לפעילות עבריינית. באמצעות כלים נכונים וייעוץ ממומחים, תוכלו להגן על מקום העבודה שאתם מנהלים.

באמצעות אילו כלים נוכל לבדוק את הפעילות במשרד על בסיס קבוע?

בשנים האחרונות מתגלים יותר ויותר אמצעים מתקדמים באמצעותם ניתן לנטר פעילות עובדים. בין האמצעים ניתן למצוא: מכשירי הקלטה, מצלמות נסתרות, מערכות לניטור ותיעוד פעולות עובדים ברשת הארגון, ישנו שעון נוכחות וירטואלי שאומד את פעילות העובדים ומסייע למדוד זמני עבודה ושאר שיטות מתקדמות באמצעותן מנהלים יכולים להיות בשליטה.

מכשיר הקלטה למשל, נועד כדי להקליט את המתרחש במשרד, בזמן שמכשירים מתקדמים עובדים אוטומטית כאשר נשמע קול במקום או כל רחש שמפעיל את מכשיר ההקלטה באופן אוטומטי. באמצעות מכשירי הקלטה חכמים יכולים המנהלים לשמוע את המרחש במשרד בזמן אמת ולקבל הקלטות לנייד – מה שמסייע לטרפד פעילות עבריינית במשרד.

כיצד אפשר להתקין את אמצעי הניטור?

כדי להתקין את כלל האלמנטים והמכשירים שנועדו לתעד עבירות או פעילות במקום העבודה, ניתן לפנות אל המומחים בתחום. בכך תוכלו לקבל מחברות אבטחה שירות והתאמה של מגוון מוצרים שיסייעו לניטור פעולות עובדים והמלצות על מגוון מוצרים אשר יאפשרו התנהלות טובה יותר מקום העבודה.

באמצעות מצלמות נסתרות, מכשירי הקלטה, מערכות חכמות ושאר אמצעים, כל מנהל יוכל להיות סמוך ובטוח שהוא יודע מה מתרחש במקום העבודה, וכי הוא שולט על הנעשה במשרד בזמן שהוא לא נמצא בו.

מצאו מידע על חוקר פרטי מחיר >>

מאמרים נוספים:

חקירה כלכלית מקיפה

איך מבצעים חקירה כלכלית מקיפה?

שוק החקירות הכלכליות הפך לנרחב בשנים האחרונות ומאפיין תחומים רבים ושונים . לפני שנצלול ונשיב על השאלה איך מבצעים חקירה כלכלית מקיפה

חוקר פרטי

איך מתבצעות חקירות פרטיות?

אין ספק כי האמת היא הערך החשוב ביותר בחיים וככל שאנו יודעים את האמת כך החיים שלנו יהיו יותר טובים. תחשבו על

כותב המאמר

יניב מור

יניב מור

יניב מור, חוקר פרטי ובעל משרד החקירות הגדול בדרום "מור חקירות". מעל 98% הצלחה.

פנייה דיסקרטית

גלילה לראש העמוד

חוקר פרטי לכל מטרה

לפגישת ייעוץ דיסקרטית