לייעוץ מיידי ודיסקרטי 24/7 עם אמיר אברמסון חייגו
ייעוץ דיסקרטי 24/7

תוכנת השתלטות על טלפון נייד

לאחרונה נשכרו אנשי משרד חקירות אמיר אברמסון לבדוק חשד לדליפת מידע תעשייתי מאחת החברות המובילות במשק. לאחר בדיקה מעמיקה התברר כי באמצעות התקנת תוכנת השתלטות על טלפון נייד של אחד ממנהלי הקבוצה הצליחה חברה מתחרה לגנוב את פרטי השקה הקרובים של מספר מוצרים ולפגוע בהכנסות החברה בעתיד. תרחיש זה נראה לכם בדיוני אז זהו שממש לא. אנו נתקלים בחברות רבות קטנות וגדלות אשר פונות אלינו בנושא ריגול תעשייתי. אספנו עבורכם כמה נקודות למחשבה בנושא זה.

כמה מסוכנת תוכנת השתלטות על טלפון נייד

חושדים כי התקינו לכם תוכנת השתלטות על טלפון נייד שנייה לפני שאתם ממהרים להקליד בגוגל מחירון חוקר פרטי חשוב להבין כי יש צורך במומחים, אנשי סייבר המסוגלים לבצע איתור ראיות לפריצה למחשב ולרשת. במשרדנו מועסקים אנשי סייבר יוצאי יחידות צבאיות אשר תפקידם הוא לבצע בדיקת ריגול במחשבים ורשתות. במידה ואותרה מתקפת סייבר או דליפת מידע או פרצה באבטחת המידע, צוות מטעמנו יבצע ניהול חקירה לאיתור מקור הנזק, המניעים והאחראים ויסכם את הכל בדו”ח ממצאים והמלצות לאירוע. חוקרים מטעמנו יחקרו האם מתקפת הסייבר התאפשרה על רקע רשלנות או על ידי מרמה של עובדים או על ידי גורמיים חיצוניים. במידת הצורך יבוצע תיעוד ראייתי של הממצאים.

לאן מובילה התקנת תוכנת השתלטות על טלפון נייד

בדרך כלל כאשר אותרה תוכנת השתלטות על טלפון נייד היא בדרך כלל מובילה לחקירה כלכלית במטרה לאתר גורם עויין המבקש לפגוע בחברה ולהשיג מידע באיכות גבוהה. המידע כולל את פלח השוק שלהם, שיטות עבודה, מחירים, יחסים בינאישיים בתוך החברה, פיתוחים, אסטרטגיות מכירה, מתחרים ועוד.

איך מונעים ריגול תעשייתי והתקנת תוכנת השתלטות על טלפון נייד

עולם הריגול התעשייתי התפתח מאוד בשנים האחרונות. כיום לא מספיקה רק תוכנת אבטחה משודרגת להגנה על מחשבי החברה. אבטחת מידע חייבת להגן על כל הנכסים הדיגיטליים של החברה באמצעות סקר סיכונים אבטחת מידע ומבדקי חדירות ולמנוע והתקנת תוכנת השתלטות על טלפון נייד, רשת האינטרנט האלחוטית והמחשבים הניידים.  

מאמרים נוספים:
בילוש חוקר פרטי איפה לומדים להיות חוקר פרטי?
חקירות ביטוח

חקירות לאיתור ביטוחים וחסכונות אנחנו במשרד חקירות בילוש מכירים היטב את העולם הפיננסי ,חסכונות במסגרת פוליסות  הביטוחים קופ”ג וקרנות ,בתי השקעות וחברות השקעה שונות .

השתלטות מרחוק על טלפון
תוכנת השתלטות על טלפון נייד

לאחרונה נשכרו אנשי משרד חקירות אמיר אברמסון לבדוק חשד לדליפת מידע תעשייתי מאחת החברות המובילות במשק. לאחר בדיקה מעמיקה התברר כי באמצעות התקנת תוכנת השתלטות

כמה עולה חוקר פרטי בגידות הן לא עסק זול
כמה עולה חוקר פרטי בגידות

בהסכמי ממון רבים ישנה התייחסות לנושא הבגידות. סעיפים שלמים מנוסחים על כמה זה יכאב כלכלית לבוגד או לבוגדת ועדיין בני ובנות זוג רבים בוחרים לבגוד

כותב המאמר
אמיר אברמסון
אמיר אברמסון

אמיר אברמסון חוקר פרטי ובעל משרד החקירות הגדול בדרום, מעל 98% הצלחה.

פנייה דיסקרטית
חייגו אלינו עכשיו
גלילה לראש העמוד
חוקר פרטי לכל מטרה
לפגישת ייעוץ דיסקרטית