לייעוץ מיידי ודיסקרטי 24/7 עם אמיר אברמסון חייגו
ייעוץ דיסקרטי 24/7
תביעת גירושין נגד הבעל חשפה את העבודה

תביעת גירושין נגד הבעל חשפה את העבודה

תביעת גירושין נגד הבעל חשפה את העבודה

הטלפון שהגיע אל משרד חקירות אברמסון באחד הימים לקראת סוף יום העבודה היה מגבר אשר רצה מפגש מיידי, כאשר ניסיתי לברר מה הדחיפות מלמל משהו על גירושין, ועל כך שהגיעה נגדו תביעה מבית הדין הרבני. קבענו למחרת מוקדם לא במשרדי אלא ברכב, משרדי חקירות לא מעטים נתקלים בכך שהלקוח חושש כי מישהו יזהה אותו.

ואכן כאשר נפגשנו הגיע גבר חרדי כבן 35 הציג עצמו כרב מרדכי (שם בדוי ) וכמנהל כולל, סיפר כי נישא לפני 10 שנים, נישואי שידוך, וכי בחודשים האחרונים שם לב כי אשתו מרגנית (שם בדוי ) החלה להתלבש לא בצניעות, רכשה תכשיטים, ומכשיר נייד אותו הסתירה מסיבות השמורות איתה, הקש ששבר את גב הגמל היה כאשר יום קודם לפנייתו אליי הגיע כתב תביעה מבית הדין הרבני. על פיו הוא לא מספק עונתה, והוא מאיס עליה, מאחר ואינו שומר על אסתטיות, ולא מתקלח, בנוסף כתב התביעה מציין כי הוא אב גרוע ל-5 ילדיו, וכי היא מדי פעם יוצאת לעבודות משק בית היות ומרדכי קמצן ואינו נותן די לכלכלת המשפחה. הוא הביא לי מספר טלפונים אשר היו בזיכרון הנייד שלה, וציין כי היא לא יודעת שהוא מצא את המכשיר. שהיה לפי התיאור מחובר לאינטרנט.  אין ספק שזה מקרה אשר דרוש טיפול אצל משרד חקירות.

סוכם כי נבצע חקירה משולבת במעקב, מרדכי השאיר לי את כל הפרטים על אשתו, תמונה, באיזה רכב נוסעת? תאור חיצוני, ובשלב ראשוני עשיתי בדיקה למי שייכים הניידים, חוקרת ממשרדי דובבה את מי שהחזיק בניידים, והכוון של השיחה הצביע על קשר מיני בינו לבין מרגנית.

למחרת בבוקר צוות מהמשרד ביצע מעקב מהבוקר אחרי שמרגנית פיזרה ילדיה בגנים היא הגיעה לבית פרטי, היא ירדה מהרכב ונכנסה לבית, נוכחנו כי הבית מרושת במצלמות מכל הכוונים, כך שהיה ברור כי יש אבטחה על הבית.

במשך מספר שעות נראו מספר מכוניות מגיעות ומכולם יצאו גברים אשר שהו במקום כשעה שעה וחצי, משרד חקירות יציע חוקר פרטי מאחד מהחוקרים שלנו ניגש לאחד מהם כאשר הנ”ל יצא מהבית, ומאחר והיה ברור לנו על רקע בדיקת הנייד של מרגנית כי מדובר באפשרות של נתינת שרותי מין, דובבנו אותו והוא ציין כי זאת עמו נפגש קראה לעצמה סיגל , ויש בבית כ-6 נשים אשר מספקות שרותי מין, הוא גם נתן לנו את המספר מהעיתון שאליו התקשר על מנת לתאם פגישה.

השלב הבא היה כניסה לבית, התקשרנו למספר שקיבלנו מהלקוח, ולטלפון ענתה בחורה, ומייד מסרה לנו את הכתובת, ונקבה במחירים של עינוגים מיניים, של נערות הלווי במקום. ובעת שהחוקר הגיע לבית, והציג עצמו בכניסה, הוא הורשה להיכנס, הדלת נפתחה (דלת חשמלית) והוא מצא בסלון מספר נשים צעירות כאשר מרגנית זוהתה ברור למרות שהייתה עם שיער שחור ולא בלונדיני כפי שתארו לנו.

המפגש עמה כלל שיחה על שרותי מין סוגיהם, ומה המחיר, כאשר חוקר פרטי הפעל בתאום מראש קיבל טלפון בו לכאורה אשתו מודיעה לו כי היא יולדת, לפני לכתו שילם למרגנית , ואף קיבל ממנה את הנייד שלה, שהוא הנייד שמצא בעלה.

כאשר הגיע הדיון הראשוני לבית הדין הרבני ומאחר ומדובר בדין תורה, בעת שהדיינים שמעו מה הראיות שבידי הנתבע מרדכי, הם אכפו גט על מרגנית, שבו הפסידה כתובתה ומזונותיה, גם חויבה לשלם לבעלה את הוצאות החקירה ועורך הדין, וכן פיצוי כספי .

למידע על חוקר פרטי מחירים לחצו כאן

לייעוץ מיידי ודיסקרטי חינם השאירו פרטים

  מאמרים נוספים:
  השתלטות מרחוק על טלפון
  תוכנת השתלטות על טלפון נייד

  לאחרונה נשכרו אנשי משרד חקירות אמיר אברמסון לבדוק חשד לדליפת מידע תעשייתי מאחת החברות המובילות במשק. לאחר בדיקה מעמיקה התברר כי באמצעות

  כמה עולה חוקר פרטי בגידות הן לא עסק זול
  כמה עולה חוקר פרטי בגידות

  בהסכמי ממון רבים ישנה התייחסות לנושא הבגידות. סעיפים שלמים מנוסחים על כמה זה יכאב כלכלית לבוגד או לבוגדת ועדיין בני ובנות זוג

  בילוש
  זיהוי טביעות אצבע

  אנו חיים במציאות מטורפת, התפתחות הטכנולוגית מאפשרת לנו להיות במקום אחד והופיע כהולוגרמה במקום אחר. כיום ישנם כלים לפתירת פשעים ואיתור פושעים

  כותב המאמר
  יניב מור
  יניב מור

  יניב מור, חוקר פרטי ובעל משרד החקירות הגדול בדרום "מור חקירות". מעל 98% הצלחה.

  פנייה דיסקרטית
  חייגו אלינו עכשיו
  גלילה לראש העמוד
  חוקר פרטי לכל מטרה
  לפגישת ייעוץ דיסקרטית