לייעוץ מיידי ודיסקרטי 24/7 עם אמיר אברמסון חייגו
ייעוץ דיסקרטי 24/7
שתי ציפורים במעקב אחד

מאמרים

שתי ציפורים במעקב אחד

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
משרד חקירות
צרו קשר
יצירת קשר עם משרד חקירות אברמסון

שתי ציפורים במעקב אחד - סיפור חקירה

בחצות של אחד הימים יצר עמי קשר גבר וביקש להפגש עמי דחוף וביקש להגיע מיידית אל משרד חקירות אברמסון, תאמנו פגישה והגיע אלי גבר כבן 45, הציג עצמו כאוהד (שם בדוי) וסיפר כי הוא קצין בשב”ס, נשוי להילה (שם בדוי ) אותה הכיר כאשר הייתה בגיל צעיר, ובנה עמה משפחה לתפארת, אולם עולמו נחרב עליו כאשר לפני מספר חודשים הגיעה אליו שיחה מטלפון חסוי , לדבריו הדובר היה גבר, אשר סיפר לו כי לאשתו יש מאהב תקופה ארוכה, וכי שני ילדיו הקטנים אינם שלו אלא של אותו גבר, הוא ניסה לבדוק האם ניתן לבצע בדיקת די אנ אי באופן עצמי, אולם הובהר לו כי זה לא חוקי, לכן פנה לבית דין רבני בבקשה לגירושין, אולם הילה טענה כי הוא לא משתתף בכלכלת הבית, ואוהד חויב זמנית במזונות גבוהים.

הילה עבדה כסייעת לגננת וביום הראשון התחלנו הפעילות לקראת השעות בו הגן נסגר לכאורה , כאשר הגענו שעה לפני סגירת הגן נוכחנו כי הילה לא נמצאת, לכן למחרת התחלנו בפעילות מוקדם בבוקר, אוהד עזב את הבית מוקדם, והילה נראתה עם 2 הילדים הקטנים עולה לרכבה ונוסעת לכיוון אחת השכונות בעיר. עוצרת רכבה ויורדת עם ילדיה ליד הגן, שמנו לב כי היא שמה בחלון הרכב מן מגן שמש, סימן לשהייה ארוכה במקום, ומשוחחת בנייד.

הגבר שאסף אותה הגיע עם רכב יקר לפני עלייתה לרכב פתח לה הדלת ולפני שיצא בנסיעה רכן לעברה ונישק אותה , ואז יצא בנסיעה מהירה מאד יחד עם הילה הגיע למרכז קניות שם ירדה הילה בגפה , והחלה במסע קניות מטורף, הצוות שנכנס אחריה תעד אותה רוכשת בגדים, תכשיטים, נעליים, דברי קוסמטיקה כאשר היא משלמת בכרטיס אשראי פלטינה , כעבור שעה אסף אותה הגבר, והשניים נסעו לבית מלון מוכר , תועדו יד ביד כאשר הם נכנסים ללובי.

לשמחתי המלון היה לקוח של המשרד שלי , במיוחד בבדיקות פוליגרף, והתברר כי הזוג עלה לקומה ה12 של אותו מלון , הצוות נוכח כי בקומה ה12 יש מצלמות אבטחה , והמתין בלובי, כאשר אחד מהחוקרים אשר יצא לאזור בריכת המלון מאתר במדוייק את מיקום החדר לאחר שעתיים נראתה הילה עם הגבר עומדים במרפסת המלון, הוא בחלוק רחצה , והיא עם בגד עליון, כאשר הם מתועדים צמודים אחד לשני מתנשקים ומלטפים איש את רעהו. לאחר כ4 שעות ירדו וחזרו בנסיעה , הגבר עצר ליד גן הילדים, הילה הוציאה את כל הקניות מתא המטען של הרכב של המאהב , והעבירה לרכבה .

בנסיעה אחרי הגבר ע”י חוקר פרטי אותר מענו הפרטי, שמו, התברר כי הוא סוכן ביטוח מצליח נשוי עם 3 ילדים, וכן נראה כי יש דמיון בינו לבין הילדים של אוהד והילה. כאשר הילה הוזמנה לבית הדין הרבני הודתה בניאוף, ובכך כי היא נמצאת בקשר עם המאהב מעל שנתיים, הובהר לה כי אסורה לבעלה ובועלה , והרבנים כפו עליה גט בתנאים נוחים מאד לאוהד. לאחר שראו את התיעוד על הקניות שעשתה כאשר השתמשה בכרטיס האשראי של מאהב שלה.  עוד מקרה מוצלח של חקירה פרטית באמצעות חוקר פרטי מיומן הגיעה לסיומה.

לייעוץ מיידי ודיסקרטי חינם השאירו פרטים

מאמרים נוספים:

חקירה כלכלית מקיפה

איך מבצעים חקירה כלכלית מקיפה?

שוק החקירות הכלכליות הפך לנרחב בשנים האחרונות ומאפיין תחומים רבים ושונים . לפני שנצלול ונשיב על השאלה איך מבצעים חקירה כלכלית מקיפה

חוקר פרטי

איך מתבצעות חקירות פרטיות?

אין ספק כי האמת היא הערך החשוב ביותר בחיים וככל שאנו יודעים את האמת כך החיים שלנו יהיו יותר טובים. תחשבו על

כותב המאמר

יניב מור

יניב מור

יניב מור, חוקר פרטי ובעל משרד החקירות הגדול בדרום "מור חקירות". מעל 98% הצלחה.

פנייה דיסקרטית

גלילה לראש העמוד

חוקר פרטי לכל מטרה

לפגישת ייעוץ דיסקרטית