לייעוץ מיידי ודיסקרטי 24/7 עם אמיר אברמסון חייגו
ייעוץ דיסקרטי 24/7
שתי ציפורים במעקב אחד

שתי ציפורים במעקב אחד

שתי ציפורים במעקב אחד - סיפור חקירה

בחצות של אחד הימים יצר עמי קשר גבר וביקש להפגש עמי דחוף וביקש להגיע מיידית אל משרד חקירות אברמסון, תאמנו פגישה והגיע אלי גבר כבן 45, הציג עצמו כאוהד (שם בדוי) וסיפר כי הוא קצין בשב"ס, נשוי להילה (שם בדוי ) אותה הכיר כאשר הייתה בגיל צעיר, ובנה עמה משפחה לתפארת, אולם עולמו נחרב עליו כאשר לפני מספר חודשים הגיעה אליו שיחה מטלפון חסוי , לדבריו הדובר היה גבר, אשר סיפר לו כי לאשתו יש מאהב תקופה ארוכה, וכי שני ילדיו הקטנים אינם שלו אלא של אותו גבר, הוא ניסה לבדוק האם ניתן לבצע בדיקת די אנ אי באופן עצמי, אולם הובהר לו כי זה לא חוקי, לכן פנה לבית דין רבני בבקשה לגירושין, אולם הילה טענה כי הוא לא משתתף בכלכלת הבית, ואוהד חויב זמנית במזונות גבוהים.

הילה עבדה כסייעת לגננת וביום הראשון התחלנו הפעילות לקראת השעות בו הגן נסגר לכאורה , כאשר הגענו שעה לפני סגירת הגן נוכחנו כי הילה לא נמצאת, לכן למחרת התחלנו בפעילות מוקדם בבוקר, אוהד עזב את הבית מוקדם, והילה נראתה עם 2 הילדים הקטנים עולה לרכבה ונוסעת לכיוון אחת השכונות בעיר. עוצרת רכבה ויורדת עם ילדיה ליד הגן, שמנו לב כי היא שמה בחלון הרכב מן מגן שמש, סימן לשהייה ארוכה במקום, ומשוחחת בנייד.

הגבר שאסף אותה הגיע עם רכב יקר לפני עלייתה לרכב פתח לה הדלת ולפני שיצא בנסיעה רכן לעברה ונישק אותה , ואז יצא בנסיעה מהירה מאד יחד עם הילה הגיע למרכז קניות שם ירדה הילה בגפה , והחלה במסע קניות מטורף, הצוות שנכנס אחריה תעד אותה רוכשת בגדים, תכשיטים, נעליים, דברי קוסמטיקה כאשר היא משלמת בכרטיס אשראי פלטינה , כעבור שעה אסף אותה הגבר, והשניים נסעו לבית מלון מוכר , תועדו יד ביד כאשר הם נכנסים ללובי.

לשמחתי המלון היה לקוח של המשרד שלי , במיוחד בבדיקות פוליגרף, והתברר כי הזוג עלה לקומה ה12 של אותו מלון , הצוות נוכח כי בקומה ה12 יש מצלמות אבטחה , והמתין בלובי, כאשר אחד מהחוקרים אשר יצא לאזור בריכת המלון מאתר במדוייק את מיקום החדר לאחר שעתיים נראתה הילה עם הגבר עומדים במרפסת המלון, הוא בחלוק רחצה , והיא עם בגד עליון, כאשר הם מתועדים צמודים אחד לשני מתנשקים ומלטפים איש את רעהו. לאחר כ4 שעות ירדו וחזרו בנסיעה , הגבר עצר ליד גן הילדים, הילה הוציאה את כל הקניות מתא המטען של הרכב של המאהב , והעבירה לרכבה .

בנסיעה אחרי הגבר ע"י חוקר פרטי אותר מענו הפרטי, שמו, התברר כי הוא סוכן ביטוח מצליח נשוי עם 3 ילדים, וכן נראה כי יש דמיון בינו לבין הילדים של אוהד והילה. כאשר הילה הוזמנה לבית הדין הרבני הודתה בניאוף, ובכך כי היא נמצאת בקשר עם המאהב מעל שנתיים, הובהר לה כי אסורה לבעלה ובועלה , והרבנים כפו עליה גט בתנאים נוחים מאד לאוהד. לאחר שראו את התיעוד על הקניות שעשתה כאשר השתמשה בכרטיס האשראי של מאהב שלה.  עוד מקרה מוצלח של חקירה פרטית באמצעות חוקר פרטי מיומן הגיעה לסיומה.

לייעוץ מיידי ודיסקרטי חינם השאירו פרטים

  מאמרים נוספים:
  משרד חקירות
  משרד חקירות בפתח תקווה

  לא בטוחים אם בוגדים בכם? תהיו מעוניינים לדעת מהי רמת האמינות של השותף העסקי החדש שלכם? מעוניינים לדעת טוב יותר מיהם האנשים הקרובים אליכם? אפשרויות

  SMS אנונימי
  משרד חקירות בצפון

  חושבים לפנות אל משרד חקירות באזור הצפון ותרצו להיות בטוחים כי אתם נעזרים בשירותיו של משרד שיוכל לבצע את החקירה בצורה חוקית לחלוטין ותוך כדי

  בילוש חוקר פרטי איפה לומדים להיות חוקר פרטי?
  משרד חקירות בחולון

  באמצעות פנייה אל משרד חקירות בחולון יכולה להיות לכם הזדמנות להיות במצב בו תהיה פחות בחוסר וודאות ותבינו טוב יותר מיהו האדם שעומד מולכם. אין

  כותב המאמר
  אמיר אברמסון
  אמיר אברמסון

  אמיר אברמסון חוקר פרטי ובעל משרד החקירות הגדול בדרום, מעל 98% הצלחה.

  פנייה דיסקרטית
  חייגו אלינו עכשיו
  גלילה לראש העמוד
  חוקר פרטי לכל מטרה
  לפגישת ייעוץ דיסקרטית