לייעוץ מיידי ודיסקרטי 24/7 עם אמיר אברמסון חייגו
ייעוץ דיסקרטי 24/7
עם מי הוא בוגד בי?

עם מי הוא בוגד בי?

עם מי הוא בוגד בי? - סיפור מחדר חקירות

למחרת בעת שדוד יצא מהבית היו בעקבותיו צוות מהמשרד גבר ואשה, המעקב אחריו נראה מגיע לאותו מועדון בו הוא מדריך כושר, דבר שהצריך רכישת מנוי, במהלך המעקב נוכחנו כי יש לו מעריצות רבות, וכי מלבדו נמצא מדריך כושר נוסף בשם נועם(שם בדוי ) אשר שימש גם כמציל בברכה המחוממת. חוקר פרטי ציין כי נראה שהשניים חברים טובים.

במשך ארבעה ימים בצענו מעקבים אחרי דוד ומלבד הקשר החברי שלו עם נועם, לא ראינו כי הוא נפגש עם אישה אחרת, בשיחה עם שירה מסרנו לה כי אחרי ארבעה ימים אין ממצאים, ואולי זה היה מסרון שהגיע בטעות אליה, אולם שירה התעקשה להמשיך המעקב, הסבירה כי בחושיה נשיים היא מרגישה שדוד לא איתה כאשר הם חווים אינטימיות. כמו כן ספרה כי דוד אמור למרת לצאת ליום מילואים.

התחלת מעקב

למחרת בבוקר התחיל הצוות שלנו – משרד חקירות אברמסון במעקב, דוד נראה נכנס לרכב לבוש מדים, כאשר הוא יוצא מהכיכר ונוסע לכוון אחד המושבים במרחק חצי שעה נסיעה מהבית, כאשר הגיע למקום נראה נכנס לצימר דיסקרטי מסיט את הוילון ומחנה רכבו, לא היה ברור האם יש כבר מישהי במקום, לכן פעלנו לתצפית על הצימר כאשר כל חוקר פרטי במקום תצפית.

עברו כעשר דקות ולצימר הגיע רכב, היה קשה לראות מי הנהגת, אולם הכל התבהר לאחר שמהרכב יצא נועם מדריך הספורט, בידיו זר פרחים ובקבוק יין. אז גם הבנתי כי המסרון היה עצם של נועם, אולם מאחר והמלל התאים גם לאשה, הקונצפציה של שירה הייתה שגויה.

אין צורך לתאר מה היה קורה אלמלא שירה פנתה אל משרד חקירות אברמסון, וודאי הנכם מתארים לעצמכם איך הגיבה שאישה ששמעה כי המיועד להיות בעלה הוא בי סקסואלי.

המעקב ממשיך!

כל חוקר פרטי מנוסה יודע כי במקצוע הזה הוא יכול לקבל טלפון בשעות לא שגרתיות, היות וכאשר אנשים במצוקה הם לא מסתכלים בשעון, הם רוצים פתרון באותו רגע, ואכן באחד הלילות בשעה אחת בלילה צלצל אצלי הנייד, קול אישה צעירה העיר אותי, היא נשמעה מאד נסערת, ומדבריה הבנתי כי היא מאורסת, וכי עקב מסרון שמצאה אצל בן זוגה, היא חושבת כי הוא בוגד בה.

לדבריה המסרון היה מחכה לך בציפייה לקרוע את הסדינים. קבענו מפגש למחרת, הציגה עצמה בשם שירה(שם בדוי ) וציינה כי הארוס שלה מדריך כושר באחד ממכוני הכושר, ספרה כי הוא יוצא סיירת מובחרת, שמו דוד (שם בדוי ) וכי שניהם באים מבית דתי.

לייעוץ מיידי ודיסקרטי חינם השאירו פרטים

  מאמרים נוספים:
  השתלטות מרחוק על טלפון
  תוכנת השתלטות על טלפון נייד

  לאחרונה נשכרו אנשי משרד חקירות אמיר אברמסון לבדוק חשד לדליפת מידע תעשייתי מאחת החברות המובילות במשק. לאחר בדיקה מעמיקה התברר כי באמצעות

  כמה עולה חוקר פרטי בגידות הן לא עסק זול
  כמה עולה חוקר פרטי בגידות

  בהסכמי ממון רבים ישנה התייחסות לנושא הבגידות. סעיפים שלמים מנוסחים על כמה זה יכאב כלכלית לבוגד או לבוגדת ועדיין בני ובנות זוג

  בילוש
  זיהוי טביעות אצבע

  אנו חיים במציאות מטורפת, התפתחות הטכנולוגית מאפשרת לנו להיות במקום אחד והופיע כהולוגרמה במקום אחר. כיום ישנם כלים לפתירת פשעים ואיתור פושעים

  כותב המאמר
  יניב מור
  יניב מור

  יניב מור, חוקר פרטי ובעל משרד החקירות הגדול בדרום "מור חקירות". מעל 98% הצלחה.

  פנייה דיסקרטית
  חייגו אלינו עכשיו
  גלילה לראש העמוד
  חוקר פרטי לכל מטרה
  לפגישת ייעוץ דיסקרטית