לייעוץ מיידי ודיסקרטי 24/7 עם אמיר אברמסון חייגו
ייעוץ דיסקרטי 24/7
עם מי הוא בוגד בי?

מאמרים

עם מי הוא בוגד בי?

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
משרד חקירות
צרו קשר
יצירת קשר עם משרד חקירות אברמסון

עם מי הוא בוגד בי? - סיפור מחדר חקירות

למחרת בעת שדוד יצא מהבית היו בעקבותיו צוות מהמשרד גבר ואשה, המעקב אחריו נראה מגיע לאותו מועדון בו הוא מדריך כושר, דבר שהצריך רכישת מנוי, במהלך המעקב נוכחנו כי יש לו מעריצות רבות, וכי מלבדו נמצא מדריך כושר נוסף בשם נועם(שם בדוי ) אשר שימש גם כמציל בברכה המחוממת. חוקר פרטי ציין כי נראה שהשניים חברים טובים.

במשך ארבעה ימים בצענו מעקבים אחרי דוד ומלבד הקשר החברי שלו עם נועם, לא ראינו כי הוא נפגש עם אישה אחרת, בשיחה עם שירה מסרנו לה כי אחרי ארבעה ימים אין ממצאים, ואולי זה היה מסרון שהגיע בטעות אליה, אולם שירה התעקשה להמשיך המעקב, הסבירה כי בחושיה נשיים היא מרגישה שדוד לא איתה כאשר הם חווים אינטימיות. כמו כן ספרה כי דוד אמור למרת לצאת ליום מילואים.

התחלת מעקב

למחרת בבוקר התחיל הצוות שלנו – משרד חקירות אברמסון במעקב, דוד נראה נכנס לרכב לבוש מדים, כאשר הוא יוצא מהכיכר ונוסע לכוון אחד המושבים במרחק חצי שעה נסיעה מהבית, כאשר הגיע למקום נראה נכנס לצימר דיסקרטי מסיט את הוילון ומחנה רכבו, לא היה ברור האם יש כבר מישהי במקום, לכן פעלנו לתצפית על הצימר כאשר כל חוקר פרטי במקום תצפית.

עברו כעשר דקות ולצימר הגיע רכב, היה קשה לראות מי הנהגת, אולם הכל התבהר לאחר שמהרכב יצא נועם מדריך הספורט, בידיו זר פרחים ובקבוק יין. אז גם הבנתי כי המסרון היה עצם של נועם, אולם מאחר והמלל התאים גם לאשה, הקונצפציה של שירה הייתה שגויה.

אין צורך לתאר מה היה קורה אלמלא שירה פנתה אל משרד חקירות אברמסון, וודאי הנכם מתארים לעצמכם איך הגיבה שאישה ששמעה כי המיועד להיות בעלה הוא בי סקסואלי.

המעקב ממשיך!

כל חוקר פרטי מנוסה יודע כי במקצוע הזה הוא יכול לקבל טלפון בשעות לא שגרתיות, היות וכאשר אנשים במצוקה הם לא מסתכלים בשעון, הם רוצים פתרון באותו רגע, ואכן באחד הלילות בשעה אחת בלילה צלצל אצלי הנייד, קול אישה צעירה העיר אותי, היא נשמעה מאד נסערת, ומדבריה הבנתי כי היא מאורסת, וכי עקב מסרון שמצאה אצל בן זוגה, היא חושבת כי הוא בוגד בה.

לדבריה המסרון היה מחכה לך בציפייה לקרוע את הסדינים. קבענו מפגש למחרת, הציגה עצמה בשם שירה(שם בדוי ) וציינה כי הארוס שלה מדריך כושר באחד ממכוני הכושר, ספרה כי הוא יוצא סיירת מובחרת, שמו דוד (שם בדוי ) וכי שניהם באים מבית דתי.

לייעוץ מיידי ודיסקרטי חינם השאירו פרטים

מאמרים נוספים:

חקירה כלכלית מקיפה

איך מבצעים חקירה כלכלית מקיפה?

שוק החקירות הכלכליות הפך לנרחב בשנים האחרונות ומאפיין תחומים רבים ושונים . לפני שנצלול ונשיב על השאלה איך מבצעים חקירה כלכלית מקיפה

חוקר פרטי

איך מתבצעות חקירות פרטיות?

אין ספק כי האמת היא הערך החשוב ביותר בחיים וככל שאנו יודעים את האמת כך החיים שלנו יהיו יותר טובים. תחשבו על

כותב המאמר

יניב מור

יניב מור

יניב מור, חוקר פרטי ובעל משרד החקירות הגדול בדרום "מור חקירות". מעל 98% הצלחה.

פנייה דיסקרטית

גלילה לראש העמוד

חוקר פרטי לכל מטרה

לפגישת ייעוץ דיסקרטית