לייעוץ מיידי ודיסקרטי 24/7 עם אמיר אברמסון חייגו
ייעוץ דיסקרטי 24/7
סחיטה דרך הפייסבוק

סחיטה דרך הפייסבוק

סחיטה דרך הפייסבוק

מלחי (שם בדוי) בגיל 65 חקלאי מהדרום הגיע למשרדי נרעש, הוא סיפר כי חזר מטיול בחו"ל וכי באחד הערים שילם עבור שרותי מין במלון בו שהה , וכי קודם לכן הציע לו אחד המלצרים עיסוי עם הרפיה , מלחי נסע לטיול עם כמה חברים ללא הנשים, ומאחר והוא היה האמיד מכולם הוא גם שילם לכל חמשת החברים את הטיסה והמלון, אלו חברי נפש כולם נשואים , לאחר שבועיים אחרי שהקבוצה נחתה , הגיע למלחי הודעה דרך הפייסבוק . הוא הראה לי את ההודעה . היה מצוין שם כי יש בידי הפונה אליו צילומים שלו עם אותה נערת לווי במצבים אינטימיים שאינם מותירים ספק. וכי אם הוא רוצה להימנע מבעיות במשפחה עליו לשלם 5000 יורו.

מלחי סב ל8 נכדים לא ידע נפשו מרוב לחץ, במיוחד שהגיעה אליו שיחה מטלפון לא מזוהה , חיפש משרד חקירות , פנה אליי וביקש כי אקח את הנושא לידיים, וכי אפטור אותו ממעשה הסחיטה. בבדיקה מיידית של הנייד שממנו התקשר האיש ,הפעלנו חוקרת אצלנו משרד חקירות אברמסון , אשר התקשרה גם היא מטוקמן ושוחחה עם מי שעמד מאחורי הקו, השיחה התפתחה והתברר כי המדבר הוא בחור צעיר אשר הנייד לא שלו אלא של דודו אצלו הוא מתארח. התברר גם כי אותו דוד גר בישוב שבו גר מלחי.

כפי שכל חוקר פרטי צריך לעשות זימנתי את מלחי על מנת להבין מה עומד מאחורי מעשה הסחיטה , התברר כי אותו תושב היה מסוכסך עם מלחי על רקע עסקי שווקי. וכי הוא יוצא יחידת מודיעין, ויש לו את הידע והיכולת לבצע פעולות עיקוב . ואמנם בבדיקה מודיעינית התברר כי באותה תקופה בה שהה מלחי בחו"ל, היה גם אותו חשוד באותה עיר. וצרוף המקרים גם מחשיד את אותו איש בכך שיזם פרובוקציה על מנת לסחוט את מלחי.

השיחה הבאה שהגיעה אל מלחי כבר נעשתה על ידי, אמנם הקול היה מעוות אולם הבהרתי לאיש כי עד שלא נראה איזה חומר יש בידו, לא נשלם אגורה , האיש הודיע לנו כי בתוך שעה ישלח סרטון קצר שבו מלחי מתעלס עם נערת הלווי, וכי אחרי כן הוא דורש לקבל 10000 יורו.

מאחר ובידי הייתה הקלטה וגם מספר נייד , והיות והיה מדובר במעשה סחיטה , שתפתי חבר טוב העוסק בפשיעת עברות מחשב , והתייעצתי עמו, הוא ציין כי ניתן בנקל לפתוח תיק פלילי נגד החשוד ב2תנאים: צו שופט לאיתור המחשב ממנו נשלחה ההודעה לפייסבוק, וצו שופט לאכן את מיקום הטוק מן, ולבדוק האם יצאו שיחות ממכשיר לנייד של מלחי. אגב גם ההקלטה עם הבחור שענה לנייד נמסרו לבדיקה.

ואמנם אחרי מפר ימים בהם בוצעו חקירות סמויות על ידי הגורמים המוסמכים, נמצא כי מלחי אינו היחיד אשר נסחט, וכי באותו מלון יש איש קשר אשר מביא את נערות הליווי ומתגמל אותם, כאשר הוא מקבל את מבוקשו, אכן מקרה ייחודי בסיפורי חקירות פרטיות של משרד חקירות אברמסון. 

מלחי החליט לספר לאשתו על מנת למנוע ממנה לקרוא בעיתונים כי הוא נסחט, אשתו גלתה הבנה ותמכה בו, במיוחד שהבינה כי בעלה הוכשל והוכנס למלכודת תפורה. הסחטן נשפט ונדון, מאז גילוי הפרשה מלחי הפנה אלי הרבה לקוחות, וכל פעם שמגיעה עונת הפרי והירקות הוא עובר דרך משרדי ומביא לי ממיטב תוצרת משקו.

לייעוץ מיידי ודיסקרטי חינם השאירו פרטים

  מאמרים נוספים:
  משרד חקירות
  משרד חקירות בפתח תקווה

  לא בטוחים אם בוגדים בכם? תהיו מעוניינים לדעת מהי רמת האמינות של השותף העסקי החדש שלכם? מעוניינים לדעת טוב יותר מיהם האנשים הקרובים אליכם? אפשרויות

  SMS אנונימי
  משרד חקירות בצפון

  חושבים לפנות אל משרד חקירות באזור הצפון ותרצו להיות בטוחים כי אתם נעזרים בשירותיו של משרד שיוכל לבצע את החקירה בצורה חוקית לחלוטין ותוך כדי

  בילוש חוקר פרטי איפה לומדים להיות חוקר פרטי?
  משרד חקירות בחולון

  באמצעות פנייה אל משרד חקירות בחולון יכולה להיות לכם הזדמנות להיות במצב בו תהיה פחות בחוסר וודאות ותבינו טוב יותר מיהו האדם שעומד מולכם. אין

  כותב המאמר
  אמיר אברמסון
  אמיר אברמסון

  אמיר אברמסון חוקר פרטי ובעל משרד החקירות הגדול בדרום, מעל 98% הצלחה.

  פנייה דיסקרטית
  חייגו אלינו עכשיו
  גלילה לראש העמוד
  חוקר פרטי לכל מטרה
  לפגישת ייעוץ דיסקרטית