לייעוץ מיידי ודיסקרטי 24/7 עם אמיר אברמסון חייגו
ייעוץ דיסקרטי 24/7
מתי אנחנו צריכים חוקר פרטי

מאמרים

מתי אנחנו צריכים חוקר פרטי

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
משרד חקירות
צרו קשר
יצירת קשר עם משרד חקירות אברמסון

מתי אנחנו צריכים חוקר פרטי?

מתי אנחנו צריכים חוקר פרטי: רבים הם המקרים שבהם אנחנו נידרש להעסיק חוקר פרטי על מנת שיסייע לנו. על אף שמדובר במקרים מגוונים מאוד, המכנה המשותף שלהם הוא אחד – הראיות שיושגו במסגרת החקירה עשויות להחזיר את החיים למסלולם התקין ולתקן עוול שנעשה.

חוקר פרטי יכול לספק מענה לקשת רחבה של נושאים שבהם נידרש להוכחות מוצקות על מנת להוכיח נקודה חשובה. תמיד ישנם מקרי קצה ייחודיים שגם להם החוקר הפרטי יכול להעניק מענה ספציפי. במאמר הבא נעסוק בעיקר במקרים הנפוצים ביותר שבהם מומלץ לפנות לחוקר פרטי.

  • חשדות בחיי נישואין – במידה ועולה חשש מוצק כי אחד מבני הזוג בוגד, יש עילה לפנות לחוקר פרטי. אם אכן התגלה במסגרת החקירה כי התרחשה בגידה בחיי הנישואין והצד הנבגד מחליט להתגרש- הרי שההוכחות עשויות לסייע לו משמעותית בפירוק החבילה. 
  • מהימנות עובדים – אם אתם עומדים להעסיק אדם במשרה חשובה וברצונכם להיות משוכנעים שהוא האדם המתאים ביותר לתפקיד, כדאי להיעזר בחוקר פרטי על מנת להריץ בדיקת רקע על עברו. החוקר הפרטי עשוי לסייע גם כשהעובד כבר הועסק- על מנת לבדוק האם הוא מתנהל בצורה אתית, אינו מועל באמון מעסיקיו ואינו מדליף מידע למתחרים. 
  • איתור רכוש ונכסים מוסתרים – אנשים מוכנים להרחיק לכת על מנת להחביא רכוש ונכסים במידה וקיים ספק שהוא יילקח מהם. מה עושים כאשר הרכוש נעלם פתאום כלא היה? זה בדיוק תפקידו של החוקר הפרטי לגלות היכן הרכוש הזה נמצא ומה סדר הגודל שלו, על מנת שניתן יהיה לבצע חלוקת רכוש הוגנת. 
  • איתור אדם – לא רק הרכוש עלול להיעלם אלא גם האדם עצמו, בייחוד אם יש לו אינטרסים ‘להעלים’ את עצמו. כמו כן קורה לעתים שהקשר נותק שלא בזדון ולאחר מכן שני הצדדים אינם מצליחים למצוא זה את זה. חוקר פרטי יכול לסייע בשני המקרים, אם כי החקירה עשויה להיות מורכבת אם קיים חשד שאחד הצדדים נמצא בחו”ל. 
  • סכסוך ירושותסכסוכים שנוגעים לירושות הם בדרך כלל מאוד אמוציונאליים, שכן גורמים רבים מנסים לתבוע את חלקם מתוך תחושת שייכות ותחושת ‘מגיע לי’. חוקר פרטי מתעסק עם הוכחות ועם עובדות ולכן הוא תמיד ינסה לרדת לשורש האמת כדי לגלות מי זכאי חוקית לירושה. 
  • האם הבעל מסוגל לשלם?- פעמים רבות בעלים העומדים בפני תיק גירושין, מנסים להתחמק מתשלום המזונות באמצעות הצגת תמונה כלכלית מסולפת של מצבם. פעמים רבות התמונה הכלכלית הזו יכולה להיות מגובה בתלושי משכורת פיקטיביים ואז קיים קושי לגלות כי הבעל למעשה מקבל תשלומים נוספים שאינם מדווחים. חוקר פרטי יכול לגלות הכנסות נוספות של הבעל, גם אם בחר להסתיר אותן. 
  • איתור מצלמות נסתרות – לפעמים לא אתם אלו שתצטרכו להשיג הוכחות, אלא תצטרכו לוודא שלא מחפשים הוכחות על גביכם, כמו למשל באמצעות מצלמות נסתרות. מצלמות נסתרות ניתן להצמיד לאדם מסוים משלל סיבות, ביניהן סיבות אישיות ועסקיות. אם קיים חשד שמנהלים אחריכם מעקב באמצעות מצלמה נסתרת- חוקר פרטי ידע לגלות זאת.

מתי אנחנו צריכים חוקר פרטי: מתי לא כדאי להיעזר בחוקר?

לצד השאלה מתי כדאי להיעזר בשירות של חוקר פרטי, מתעוררת שאלה נוספת וחשובה לא פחות- מתי לא כדאי למהר לפנות לחוקר פרטי? כפי שכבר ראיתם, החוקר הפרטי עשוי לגלות ראיות שעשויות לשנות את חייו של מזמין החקירה ושל המושא שלה. בכל המקרים חשוב להפעיל שיקול דעת, שכן לא על כל ריב בין בני זוג כדאי לפנות לחוקר פרטי וגם לא על כל עובד כדאי לנהל חקירה, אלא רק במקרים הרי גורל שבהם נחוצות הוכחות חד משמעיות.

לייעוץ מיידי ודיסקרטי חינם השאירו פרטים

מאמרים נוספים:

חקירה כלכלית מקיפה

איך מבצעים חקירה כלכלית מקיפה?

שוק החקירות הכלכליות הפך לנרחב בשנים האחרונות ומאפיין תחומים רבים ושונים . לפני שנצלול ונשיב על השאלה איך מבצעים חקירה כלכלית מקיפה

חוקר פרטי

איך מתבצעות חקירות פרטיות?

אין ספק כי האמת היא הערך החשוב ביותר בחיים וככל שאנו יודעים את האמת כך החיים שלנו יהיו יותר טובים. תחשבו על

כותב המאמר

יניב מור

יניב מור

יניב מור, חוקר פרטי ובעל משרד החקירות הגדול בדרום "מור חקירות". מעל 98% הצלחה.

פנייה דיסקרטית

גלילה לראש העמוד

חוקר פרטי לכל מטרה

לפגישת ייעוץ דיסקרטית