לייעוץ מיידי ודיסקרטי 24/7 עם אמיר אברמסון חייגו
ייעוץ דיסקרטי 24/7
משרד חקירות שעושה בילוש!

משרד חקירות שעושה בילוש!

גם היום, ממש כמו שרלוק הולמס יש הרבה מאוד צורך בעבודת בילוש. הטכנולוגיות השתנו ויש היום יותר ציוד ייעודי ומדויק לטובת עבודתו של הבלש, אך בילוש זה בילוש וזה חלק נכבד מעבודתו המקצועית של כל משרד חקירות.

יש המון תחומים בהם נדרש בילוש שאגב היום קוראים לו גם מעקב, ויש המון דברים שלא ניתן לפצח ללא עבודת מעקב טובה ומקצועית.

עושה רושם שבגידות הן הדבר הראשון שצריך בשבילו מעקב, וזה נכון למרות ששיטות המעקב היום כל כך משוכללות שלא צריך יותר מאיזו מצלמה אחת בשביל לדעת את האמת, ובכל זאת. אנשים שחוטאים או שרוצים להסתיר את האמת מאחרים, יחפשו את המצלמות ויהיו הרבה יותר זהירים ולכן, צריך בילוש גם היום.

הכרתי אותו ברשת והוא נעלם!

אתרי ההיכרויות מזמנים לא מעט סימני שאלה. לא מדובר באנשים תמימים וישרי דרך שנכנסים לאתרים, אלא דווקא באלה שמנסים לתפוס מה שנקרא טרמפ על אתר כזה, ולגנוב איזה סטוץ.

מדובר על אנשים שהם לא לגמרי פנויים, או שהם לא מה שהם מעידים על עצמם ומה שהם עושים זה בגדר רמייה אחת גדולה.

רק לאחרונה פנתה אישה למשרד החקירות שלנו עם תלונה שהיא הכירה איזה גבר ברשת, והוא נעלם לה יחד עם הכרטיס אשראי וכאשר היא התקשרה אליו הוא כבר לא ענה וגם הפרופיל שלו לא היה באתר ההיכרויות דרכו הם הכירו. ובכן בדיוק בגלל זה צריך למצוא משרד חקירות שמסוגל לאתר את הבחור לפי תמונה ומידע שהיה לאישה עליו. יש בכל זאת איזה נתונים שלאישה הזאת יש, וכך עשה שלח משרד חקירות חוקר פרטי שיתחקה על עקבותיו וגילה שהוא נשוי עם ארבעה ילדים וגר בשומרון. שישו ושמחו.

בעלי התחיל ללמוד קרמיקה!

חלק מהסיפורים של אנשים שחושדים בבני הזוג שלהם בבגידה, מתגלים במשרד חקירות כאשר הם מזמינים חקירה על בני זוגם כי יש להם כל מיני התנהגויות חשודות ומוזרות והם רוצים לבדוק למה. הם תמיד חושדים שמעורב בזה צד שלישי.

אחד המקרים היה של עורכת דין שבעלה רואה החשבון החליט ביום בהיר, לא פחות ולא יותר להתחיל להיות יצירתי אבל לא דווקא בחשבון אלא בקרמיקה.

יום אחד הגבר, שמעולם לא אחז בחומר כלשהו ביד, מלבד מחק, החליט שהוא רוצה להתחיל ללמוד קרמיקה.

הוא עוד הגדיל וסיפר לה, כי הוא מרגיש ריקנות מאוד גדולה מהעבודה שלו והוא ממש לא יודע איך הוא בחר במקצוע המשעמם שלו.

לאשתו לא היה בכלל ספק, כי כל הסיפור הוא כדי לשכנע אותה שהוא באמת אוהב קרמיקה, אבל היא לא האמינה לשום מילה שלו.

משרד חקירות מבצע מעקב!   

משרד החקירות קיבל מידע לגבי ימי חוג הקרמיקה של הבעל. כאשר הבעל יצא עם הרכב מהחנייה שלו, נסע החוקר הפרטי עם אופנוע בעקבותיו עד שהגיעו לבניין ביפו בחזיתו היה תלוי שלט על חוג קרמיקה.

החוקר הפרטי ביקש רשות להתיישב ולהביט בשיעור כתלמיד פוטנציאלי ועקב אחרי כל תנועה של הבעל.

תוך שניות הוציא הבעל מתחת ידיו, מה שנראה כמו קערה אבסטרקטית לקול התלהבותכם של הנוכחים. מסתבר שהוא התלמיד הכי מוכשר בחוג.

בדו”ח משרד חקירות נכתבה האמת כולה. הבעל לא בגד באשתו, הוא באמת גילה את עולם הקרמיקה. הוא סגר את המשרד שלו והפך לשותף של המורה לקרמיקה. אשתו אגב באה גם ללמוד.

לייעוץ ופרטים נוספים פנו למנהל המשרד – חוקר פרטי אמיר אברמסון 077-8044709

מאמרים נוספים:
השתלטות מרחוק על טלפון
תוכנת השתלטות על טלפון נייד

לאחרונה נשכרו אנשי משרד חקירות אמיר אברמסון לבדוק חשד לדליפת מידע תעשייתי מאחת החברות המובילות במשק. לאחר בדיקה מעמיקה התברר כי באמצעות

כמה עולה חוקר פרטי בגידות הן לא עסק זול
כמה עולה חוקר פרטי בגידות

בהסכמי ממון רבים ישנה התייחסות לנושא הבגידות. סעיפים שלמים מנוסחים על כמה זה יכאב כלכלית לבוגד או לבוגדת ועדיין בני ובנות זוג

בילוש
זיהוי טביעות אצבע

אנו חיים במציאות מטורפת, התפתחות הטכנולוגית מאפשרת לנו להיות במקום אחד והופיע כהולוגרמה במקום אחר. כיום ישנם כלים לפתירת פשעים ואיתור פושעים

כותב המאמר
יניב מור
יניב מור

יניב מור, חוקר פרטי ובעל משרד החקירות הגדול בדרום "מור חקירות". מעל 98% הצלחה.

פנייה דיסקרטית
חייגו אלינו עכשיו
גלילה לראש העמוד
חוקר פרטי לכל מטרה
לפגישת ייעוץ דיסקרטית