לייעוץ מיידי ודיסקרטי 24/7 עם אמיר אברמסון חייגו
ייעוץ דיסקרטי 24/7
משרד חקירות- הבגידה והשקר

מאמרים

משרד חקירות- הבגידה והשקר

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

היום בעידן הפייסבוק והרשתות החברתיות, קשה מאוד להעלים מידע. כלומר- אנשים מנסים אבל איך תמיד בלשים מפצחים פשעים- הפושע טועה. הרבה פעמים הוא משאיר אחריו איזה רמז אפילו קטן שבסופו של דבר מתברר כמה שהוביל לפיצוח הפשע. ואיך פייסבוק קשור לזה? כי אנשים משאירים רמזים וזה קשור לסיפור הבגידה הבא.

נקרא לה יעל. היא נשואה לו 40 שנה והוא חולה במצב סופני. 3 שנים קודם כשעדיין לא היה ברור אם הוא יוצא מהמחלה שלו, הם גרו יחד אבל נפרדו לא על הנייר. היא המשיכה לגור בדירה והוא עבר לדירה אחרת באותה עיר.

יש להם שתי בנות ונכדים, יעל טובת הלב מארגנת כל יום ששי ארוחה לבנות ולנכדים ומזמינה גם אותו. בכל זאת היה בעלה 40 שנה והיא איך לומר, עד היום אוהבת אותו ומקנאה לו.

הוא מזעיק אותה כשהוא צריך עזרה. היא מכינה לו את האוכל שהוא אוהב. לוקחת ומחזירה כביסה. מציעה לו את המיטה ומכינה לו אמבטיות. היא אוהבת אותו יעל.

הוא תמיד בגד בה. עכשיו היא הייתה בטוחה שזה כבר לא יקרה. איך בן אדם במצב סופני יכול בכלל לעשות משהו.

אבל היא נכנסה אל משרד חקירות והזמינה חקירה כי היה לה רמז בפייסבוק.

מי זו הצעירה הזו?

נכון הוא במצב סופני אבל הוא מתפקד. לפעמים הוא היה נכנס לפייסבוק וכותב כל מיני פוסטים. וכל הזמן הגיבה לו איזה מישהי שנקרא לה סיגל לפי התמונה חתיכה, צעירה בגיל של הבת שלו.

יום אחד למשל הוא כתב “אוף הבית מלוכלך” אז סיגל כותבת לו “לבוא?” והוא עונה לה ברמז עבה “כל אחד והכוונות שלו”. ויעל התפוצצה.

נכון הם פרודים אבל בכל זאת כבודה במקומה מונח וגם כבודן של הבנות, עשה חשבון חבר. תפסיק לפרלטט מול כל העולם בפייסבוק. בגדתי בי 40 שנה סבבה, עכשיו אני הפכתי להיות הפיליפינית שלך לפחות על זה תן לי כבוד. לפחות.

היא לא אמרה לו כלום. היא לעולם לא הייתה מעלה על דעתה שהוא בוגד בה עוד במצבו.

אבל יום אחד היא הגיעה אליו וסידרה לו את הארון, ומצאה שם מכנסיים קצרים, קצרים מדי והשתגעה מזה. הוא אמר שזה שייך להיא מהפייסבוק אבל היא רק באה לנקות לי את הבית” אמר. חוץ מזה היא מצאה קופסה עם כדורי ויאגרה “ובשביל מה זה? תמהה “בשבילנו” אמר.

יעל לא האמינה לו ופנתה למשרד החקירות שלנו.

מההילר לפילגש

משרד חקירות החליט לשלוח חוקר פרטי ולבצע כמה מעקבים אחריו בהתאם לנתונים שמסרה יעל. רוב הזמן הוא בבית, אבל יש לו איזה פעמיים בשבוע שהוא הולך לאיזה הילר. יעל שהיא גם אישה עובדת לא חשבה בכלל להתחיל לרגל אחריו. היא החליטה שבסוף ימיו הוא צריכה לעזור לו אבל עדיין קינאה לו מאוד. היא בוודאי לא חשבה שלאור מצבו הבריאותי הוא מסוגל בכלל לבגוד בה.

אחרי מעקב אחד בכלל קיבלה יעל את הדו”ח ממשרד החקירות. יש לו פילגש היא גרה בהרצליה, כן מדובר באותה צעירה שמתכתבת אתו בפייסבוק ולפי התמונות הויאגרה כנראה עוזרת לו.

לייעוץ ופרטים נוספים פנו למנהל המשרד – חוקר פרטי אמיר אברמסון 077-2305127

מאמרים נוספים:

חקירה כלכלית מקיפה

איך מבצעים חקירה כלכלית מקיפה?

שוק החקירות הכלכליות הפך לנרחב בשנים האחרונות ומאפיין תחומים רבים ושונים . לפני שנצלול ונשיב על השאלה איך מבצעים חקירה כלכלית מקיפה

חוקר פרטי

איך מתבצעות חקירות פרטיות?

אין ספק כי האמת היא הערך החשוב ביותר בחיים וככל שאנו יודעים את האמת כך החיים שלנו יהיו יותר טובים. תחשבו על

כותב המאמר

יניב מור

יניב מור

יניב מור, חוקר פרטי ובעל משרד החקירות הגדול בדרום "מור חקירות". מעל 98% הצלחה.

פנייה דיסקרטית

גלילה לראש העמוד

חוקר פרטי לכל מטרה

לפגישת ייעוץ דיסקרטית