לייעוץ מיידי ודיסקרטי 24/7 עם בילוש חקירות ומעקבים חייגו
ייעוץ דיסקרטי 24/7
משרד חקירות בראשון לציון

משרד חקירות בראשון לציוןמשרד חקירות בראשון לציון

מחפשים חוקר פרטי בראשון לציון? אנחנו במשרדנו מציעים מגוון שירותים כגון מעקבים ותצפיות , שירותי ייעוץ בטחוני ומקצועי, חקירות פרטיות ועוד – כל זאת בהבטחה לשירות ברמה הטובה ביותר שאפשר לבקש.

אנו מציעים למגזר הפרטי והעסקי שירותי חקירה ובילוש בעיר ראשון לציון:

ראשל"צ היא העיר הרביעית בגודלה בישראל ,ככזו מציבה לצוותי החוקרים אתגרים רבים שמשרדנו התמחה בהתמודדות עימם

מעקבים ותצפיות 

חוששת שבעלך מנהל יחסית מערכת נוספת? אשתך לא מגיע הביתה מיד אחרי העבודה? לא בטוח בשותף העסקי שלך?

כאשר נוגעים בנושא זה קיימות כמה שיטות מעקב אשר משתנות בהתאם לשיטות העבודה:

המעקב זה מתבצע בצורה סמויה וצמודה דרך שימוש בציוד מתוחכם לצורך מעקב באמצעות צילום או ראיות. החוקר מתעד את כל תנועותיו של האדם אשר אתה מעוניין לדעת פרטים נוספים עליו בצורה הטובה והמבוקרת ביותר.

האזנות סתר – משרד חקירות בילוש מציע שרותי בדיקת האזנה מכל הסוגים רבים לכל אמצעי התקשורת השונים .במשרד בבית או ברכב. משרדנו תומך בבדיקות לכל סוגי הסמארטפונים כך שאין מה לדאוג האם זה אפשרי במכשיר הפלאפון אשר בבעלתו. אנו מבצעים בדיקות האזנות לחשיפה וגילוי האזנות סתר מכל סוג ,כמו כן גילוי מצלמות סמויות .

שירותי ייעוץ בטחוני ומקצועי – חברתנו מציעה שירותי ייעוץ בטחוני ומקצועי, אנו מעסיקים את אנשי המקצוע הטובים בתחום. אנו מחשיבים את האבטחה על מה שחשוב לך כדבר קריטי ונחוץ, במסגרת שירותינו אנו יכולים לאתר מספר רב של נושאים כגון גורמים עוינים אשר חשודים בגניבת מידע, גניבת רכוש או ריגול תעשייתי.

כיום הכל ממוחשב אך צורה שכזאת יכולה לפגוע בעסק כאשר הכל מועבר דרך המחשב. בעידן הטכנולוגי של היום עבודה ממוחשבת מקלה לנו מאוד בהקשר של ניהול העסק וחברות מתחרות רבות מעסיקות אנשי מקצוע כדי "לפרוץ" לכם למידע האישי של החברה כמטרה להזיק ולבצע עבודות ריגול. ריגול תעשייתי אשר יכול לפגוע בעסק שלך. אצלנו עובדים יועצים מוסמכים אשר יאפיינו את העסק שלכם מבחינת מערכות האבטחה ואפשר לשדרג בצורה שכזו, הצוות ייעץ לכם איך לאבטח את אותם המערכות בצורה הבטוחה ביותר .

חקירות פרטיות – בתחום זה ניתן למצוא סכסוכים אישיים, איתור נעדרים ונכסים, מעקב אחר בן/בת הזוג ועוד.

 • סכסוכים אישיים – במשרדנו ניתן לבצע שירות חקירות של סכסוך בין אזרחים, תוך כדי חשיפת פרטים ועובדות לגבי הצדדים בדרכים שונות כדי להגיע לתוצאה המבוקשת מצד מזמין החקירה.
 • איתור נעדרים וחייבים במידה שאתם מעוניינים באיתור קרוב נעדר או אדם אשר חייב לכם ומסתתר הדרך הטובה ביותר לפעול היא באמצעות משרד חקירות. בזמן החקירה נמצא את הפרטים האישיים העדכניים ביותר על האדם. כתובת מגורים נוכחית ודרכי יצירת קשר. כאשר מדובר באיתור נכסים משרדנו מתמקצע בחיפוש ממוקד אחרי כל בקשות לעיקול נכסים אם זה עקב גירושין, בקשות לעיקול או סכסוך עקב ירושה

עוד מתמחה משרדנו – משרד חקירות בילוש בחקירות לאיתור חשבונות בנק ,חסכונות כספים ועוד …

 • מעקב אחר בן/בת זוג – משבר בזוגיות ומאבק גירושין מעלה שאלות רבות בנוגע לנאמנות של הצד השני, קבלת התמונה הכוללת עליו גורמת לניהול הרצוי בזמן בשביל להקטין את הנזק אשר נגרם למשפחה. משרדנו ימצא את האסטרטגיה הטובה ביותר ויביא לך ראיות מוצקות.

כאשר אתם שוכרים שירותיו של חוקר פרטי בראשון לציון בדקו האם יש לו ניסיון בתחום החקירות שבו אתם מתעניינים. במידה שאתם מעוניינים בחקירה פרטית איכותית ומקצועית. העדיפות היא שימוש בחוקר פרטי מקצועי מנוסה , חוקר אשר ברשותו רשיון לניהול משרד חקירות ממשרד המשפטים ומורשה לתת שירות ללקוח פרטי או מוסדי .

במשרדנו עומד צוות מקצועי , מיומן ובעל ניסיון רב. אנו מבטיחים דיסקרטיות מלאה ופרטיות מרבית למזמין החקירה. השירות המוצע פונה לציבור הפרטי והעסקי

בכדי לקבוע פגישה עם חוקר פרטי בראשון לציון ובסביבה, ללא כל תשלום, אתם מוזמנים למלא את הטופס בעמוד פנייה דיסקרטית, או ליצור קשר בטלפון הבא: 0508201303.

לייעוץ מיידי ודיסקרטי חינם השאירו פרטים

  אנא דרגו אותנו
  מאמרים נוספים:
  כותב המאמר
  בילוש חקירות ומעקבים
  בילוש חקירות ומעקבים

  בילוש חקירות ומעקבים הוא משרד החקירות הגדול בדרום, מעל 98% הצלחה.

  פנייה דיסקרטית
  חייגו אלינו עכשיו
  גלילה לראש העמוד
  דילוג לתוכן