לייעוץ מיידי ודיסקרטי 24/7 עם אמיר אברמסון חייגו
ייעוץ דיסקרטי 24/7
מעשים מגונים בתוך המשפחה

מעשים מגונים בתוך המשפחה

מעשים מגונים בתוך המשפחה

מעשים מגונים בתוך המשפחה - גילוי עריות

האישה שהגיעה למשרד החקירות שלי נראתה נסערת מאד, שמי דלית (שם בדוי) אמרה, אני אם לשני ילדים הבן בן 6 הבת בת ארבע וחצי, אני נשואה פעם שניה זה כשנה, ואלו ילדי מנישואי הראשונים.

כיום אני בחודש שני להריוני, הגעתי אלייך מאחר ובתי בת הארבע מאד שקטה, וכאשר אני רוצה לרחוץ אותה היא ממש אלימה, במיוחד שאני רוחצת לה את איבר המין, ששאלתי אותה מדוע היא מגיבה כך, היא אמרה לי כי זה סוד שלה ושל בעלי, בני בן השש גם הוא מאד מסוגר ולא מדבר וזה נורא מדאיג אותי.

את בעלי הכרתי לפני כשנתיים, אבל מה שגרם לי לבוא אלייך, זה שבטעות נכנסתי להיסטוריה של המחשב, וראיתי כי בעלי גולש באתרי אינטרנט של פדופילים, ויש שם במחשב תמונת ערום של ילדי במקלחת. תוך כדי תחקור היא ספרה כי בעלה נוהג להשכיב את הילדים בלילה, ושהיא הולכת לעבודתה בשעות הערב, מוסד רפואי, היא משאירה אותו אתם לבד, “אולי אתה חוקר פרטי עם נסיון כה רב תוכל לבדוק אולי אני סתם מדמיינת?” אמרה.

בקשתי מדלית כי תצלם לי את חדר הילדים, וזאת על מנת להתאים מצלמה נסתרת, ואכן באחד התמונות ראיתי כי בחדר הילדים תלוי על הקיר שעון קוקייה, חוקרים פרטיים חייבים להיות יצירתיים כאשר הם עוסקים בנושאים כאלו רגישים, ולאחר חיפושים מצאתי קוקייה זהה, המומחה הטכני התקין בה מצלמה משוכללת עם ראיית לילה, וכן אודיו להקלטה, ותאמתי עם דלית יום, ואז החלפנו את השעון בחדר עם המצלמה. כאשר כיילנו את המצלמה לפעול משעה מסוימת

למחרת בקשנו מדלית כי תצא לעבודה מוקדם היות ובעלה הגיע הביתה בשעות הצהרים, ואכן דלית יצאה לעבודה לקראת שעה שש , כאשר היא אמורה לחזור הביתה למחרת בבוקר, באותו לילה שנתי נדדה, המתנתי בקוצר רוח לשעות הבוקר, כאשר הגעתי לבית לקחתי מייד לאיש הטכני את המצלמה עם כרטיס הזיכרון.

האמת כי נעשה לי שחור בעיניים, בעלה של דלית נראה נכנס למיטה של הבת כאשר הוא ערום כביום היוולדו, מוציא אבר מינו, ונותן לילדה לגעת בו, ואיני רוצה להרחיב עוד בפרטים כי הצפייה הייתה מזעזעת, כל זאת כאשר הבן בן השש ישן בפינת החדר, כאשר הבעל סיים את הטיפול בבתה של דלית , הוא נראה שוב אחרי מספר שעות נכנס ערום למיטה של הילד , האמת כי לא ידעתי איך לבשר לדלית שזה המצב , אולם היא קלטה בשיחה איתי שאני נסער, והגיעה אל משרד חקירות , בקשתי ממנה שלא תחזה בסרט, ולקחתי אותה אתי מייד לעו”ד חבר על מנת להוציא צו הרחקה בבית המשפט, כאשר במגביל ובעצה אחת עם דלית , יצרה היא קשר עם המחלקה הסוציאלית ועם מחלק הנוער במשטרה.

בית המשפט אישר לשמוע את ההקלטה שנעשתה לאור חומרת החשדות, מחשבו של הבעל הוחרם, והוא נעצר מייד, דלית הייתה כה נסערת שהפילה את הוולד שהיה ברחמה, בחיפוש במחשבו של הבעל נמצאו ראיות מוצקות להיותו פדופיל ועבריין מין.

אין לי ספק כי יעברו שנים אם בכלל יהיה ניתן לתקן את הנזק האדיר של האב החורג אשר פגע בילדים תמימים פגיעה אשר תשאיר חותם כבד לאורך כל חייהם. ואלמלא דלית לא הייתה ערה לילדיה , היה הנזק גדול יותר.

לייעוץ מיידי ודיסקרטי חינם השאירו פרטים

  מאמרים נוספים:
  השתלטות מרחוק על טלפון
  תוכנת השתלטות על טלפון נייד

  לאחרונה נשכרו אנשי משרד חקירות אמיר אברמסון לבדוק חשד לדליפת מידע תעשייתי מאחת החברות המובילות במשק. לאחר בדיקה מעמיקה התברר כי באמצעות התקנת תוכנת השתלטות

  כמה עולה חוקר פרטי בגידות הן לא עסק זול
  כמה עולה חוקר פרטי בגידות

  בהסכמי ממון רבים ישנה התייחסות לנושא הבגידות. סעיפים שלמים מנוסחים על כמה זה יכאב כלכלית לבוגד או לבוגדת ועדיין בני ובנות זוג רבים בוחרים לבגוד

  בילוש
  זיהוי טביעות אצבע

  אנו חיים במציאות מטורפת, התפתחות הטכנולוגית מאפשרת לנו להיות במקום אחד והופיע כהולוגרמה במקום אחר. כיום ישנם כלים לפתירת פשעים ואיתור פושעים שהכותבים בספרי הבלשים

  כותב המאמר
  אמיר אברמסון
  אמיר אברמסון

  אמיר אברמסון חוקר פרטי ובעל משרד החקירות הגדול בדרום, מעל 98% הצלחה.

  פנייה דיסקרטית
  חייגו אלינו עכשיו
  גלילה לראש העמוד
  חוקר פרטי לכל מטרה
  לפגישת ייעוץ דיסקרטית