לייעוץ מיידי ודיסקרטי 24/7 עם אמיר אברמסון חייגו
ייעוץ דיסקרטי 24/7
מעשים מגונים בתוך המשפחה

מעשים מגונים בתוך המשפחה

מעשים מגונים בתוך המשפחה - גילוי עריות

האישה שהגיעה למשרד החקירות שלי נראתה נסערת מאד, שמי דלית (שם בדוי) אמרה, אני אם לשני ילדים הבן בן 6 הבת בת ארבע וחצי, אני נשואה פעם שניה זה כשנה, ואלו ילדי מנישואי הראשונים.

כיום אני בחודש שני להריוני, הגעתי אלייך מאחר ובתי בת הארבע מאד שקטה, וכאשר אני רוצה לרחוץ אותה היא ממש אלימה, במיוחד שאני רוחצת לה את איבר המין, ששאלתי אותה מדוע היא מגיבה כך, היא אמרה לי כי זה סוד שלה ושל בעלי, בני בן השש גם הוא מאד מסוגר ולא מדבר וזה נורא מדאיג אותי.

את בעלי הכרתי לפני כשנתיים, אבל מה שגרם לי לבוא אלייך, זה שבטעות נכנסתי להיסטוריה של המחשב, וראיתי כי בעלי גולש באתרי אינטרנט של פדופילים, ויש שם במחשב תמונת ערום של ילדי במקלחת. תוך כדי תחקור היא ספרה כי בעלה נוהג להשכיב את הילדים בלילה, ושהיא הולכת לעבודתה בשעות הערב, מוסד רפואי, היא משאירה אותו אתם לבד, "אולי אתה חוקר פרטי עם נסיון כה רב תוכל לבדוק אולי אני סתם מדמיינת?" אמרה.

בקשתי מדלית כי תצלם לי את חדר הילדים, וזאת על מנת להתאים מצלמה נסתרת, ואכן באחד התמונות ראיתי כי בחדר הילדים תלוי על הקיר שעון קוקייה, חוקרים פרטיים חייבים להיות יצירתיים כאשר הם עוסקים בנושאים כאלו רגישים, ולאחר חיפושים מצאתי קוקייה זהה, המומחה הטכני התקין בה מצלמה משוכללת עם ראיית לילה, וכן אודיו להקלטה, ותאמתי עם דלית יום, ואז החלפנו את השעון בחדר עם המצלמה. כאשר כיילנו את המצלמה לפעול משעה מסוימת

למחרת בקשנו מדלית כי תצא לעבודה מוקדם היות ובעלה הגיע הביתה בשעות הצהרים, ואכן דלית יצאה לעבודה לקראת שעה שש , כאשר היא אמורה לחזור הביתה למחרת בבוקר, באותו לילה שנתי נדדה, המתנתי בקוצר רוח לשעות הבוקר, כאשר הגעתי לבית לקחתי מייד לאיש הטכני את המצלמה עם כרטיס הזיכרון.

האמת כי נעשה לי שחור בעיניים, בעלה של דלית נראה נכנס למיטה של הבת כאשר הוא ערום כביום היוולדו, מוציא אבר מינו, ונותן לילדה לגעת בו, ואיני רוצה להרחיב עוד בפרטים כי הצפייה הייתה מזעזעת, כל זאת כאשר הבן בן השש ישן בפינת החדר, כאשר הבעל סיים את הטיפול בבתה של דלית , הוא נראה שוב אחרי מספר שעות נכנס ערום למיטה של הילד , האמת כי לא ידעתי איך לבשר לדלית שזה המצב , אולם היא קלטה בשיחה איתי שאני נסער, והגיעה אל משרד חקירות , בקשתי ממנה שלא תחזה בסרט, ולקחתי אותה אתי מייד לעו"ד חבר על מנת להוציא צו הרחקה בבית המשפט, כאשר במגביל ובעצה אחת עם דלית , יצרה היא קשר עם המחלקה הסוציאלית ועם מחלק הנוער במשטרה.

בית המשפט אישר לשמוע את ההקלטה שנעשתה לאור חומרת החשדות, מחשבו של הבעל הוחרם, והוא נעצר מייד, דלית הייתה כה נסערת שהפילה את הוולד שהיה ברחמה, בחיפוש במחשבו של הבעל נמצאו ראיות מוצקות להיותו פדופיל ועבריין מין.

אין לי ספק כי יעברו שנים אם בכלל יהיה ניתן לתקן את הנזק האדיר של האב החורג אשר פגע בילדים תמימים פגיעה אשר תשאיר חותם כבד לאורך כל חייהם. ואלמלא דלית לא הייתה ערה לילדיה , היה הנזק גדול יותר.

לייעוץ מיידי ודיסקרטי חינם השאירו פרטים

  מאמרים נוספים:
  משרד חקירות
  משרד חקירות בפתח תקווה

  לא בטוחים אם בוגדים בכם? תהיו מעוניינים לדעת מהי רמת האמינות של השותף העסקי החדש שלכם? מעוניינים לדעת טוב יותר מיהם האנשים הקרובים אליכם? אפשרויות

  SMS אנונימי
  משרד חקירות בצפון

  חושבים לפנות אל משרד חקירות באזור הצפון ותרצו להיות בטוחים כי אתם נעזרים בשירותיו של משרד שיוכל לבצע את החקירה בצורה חוקית לחלוטין ותוך כדי

  בילוש חוקר פרטי איפה לומדים להיות חוקר פרטי?
  משרד חקירות בחולון

  באמצעות פנייה אל משרד חקירות בחולון יכולה להיות לכם הזדמנות להיות במצב בו תהיה פחות בחוסר וודאות ותבינו טוב יותר מיהו האדם שעומד מולכם. אין

  כותב המאמר
  אמיר אברמסון
  אמיר אברמסון

  אמיר אברמסון חוקר פרטי ובעל משרד החקירות הגדול בדרום, מעל 98% הצלחה.

  פנייה דיסקרטית
  חייגו אלינו עכשיו
  גלילה לראש העמוד
  חוקר פרטי לכל מטרה
  לפגישת ייעוץ דיסקרטית