לייעוץ מיידי ודיסקרטי 24/7 עם בילוש חקירות ומעקבים חייגו
ייעוץ דיסקרטי 24/7
מעקב אחר עובד בעסק

מעקב אחר עובד בעסק

מעקב אחר עובד בעסק הוביל לתוצאות מפתיעות!

עורך הדין אשר ביקש ממני למסור אליו עובד עם משרד החקירות שלי שנים רבות. הוא ביקש להתייעץ לגבי לקוח שלו איש עסקים אמיד אשר בין שאר החברות שהוא מנהל, יש לו חברה לאביזרי רכב אשר המציאה פטנט בלעדי בענף זה, אולם ממציא הפטנט שלו בחור בשם נועם (שם בדוי) אינו מגיע כבר חודש לעבודה, בטענה כי הוא חולה, יתר על כן נודע לעורך הדין כי יש שמועות כי הוא עומד לפתוח עסק מתחרה.

עורך הדין היה צריך חוקר פרטי . הוא ביקש לעקוב אחרי האיש, לבדוק האם הוא מוגבל? ולראות מה הוא עושה. למחרת התייצב צוות חוקרים פרטיים ממשרדי מול ביתו של נועם, האיש יצא בבוקר הסיע את ילדיו לבית הספר, לא נראה מוגבל כלל, משם נסע לקאנטרי קלאב ונראה שוחה ומתעמל, ולאחר כשעתיים בהן החולה המדומה עושה חדר כושר, הוא עלה לרכבו ונסע צפונה, נראה מגיע לישוב קהילתי בצפון, אוסף לרכבו בחורה צעירה, כעשרים שנה ממנו בגיל, והשניים המשיכו לצימר המיועד לזוגות אוהבים, התיק הפך להיות מעניין כי נועם הוא אדם נשוי, ולאחר שהוריד אותה חזרה לביתה, זוהתה הגברת.

למחרת בבוקר שוב החל נועם את סדר יומו בהליכה לקאנטרי, לאחר כשעתיים נראה מגיע למרכז העיר ונכנס למסעדה יוקרתית, במקום נפגש עם גבר מבוגר, והצוות שישב לידם נוכח כי הם משוחחים עסקית, ובשלב כלשהוא נראה נועם מוציא מתיק שהיה בידו מחשב נייד ומעתיק קובץ מהמחשב לדיסק און קי, לאחר מכן נראה הגבר המבוגר נותן לנועם מעטפה, והשניים נפרדו, מהשיחה למד הצוות כי השניים דברו על עסק משותף בענף אביזרי הרכב, וכי נועם יהיה בו מנהל השיווק ושותף. והוא העביר לבן שיחו את רשימת הלקוחות של החברה בה הוא עבד.

מהמסעדה נכנס נועם לרכבו המפואר של האיש שנפגש עמו, והשניים הגיעו למבנה באזור תעשייה שם נצפו עולים לקומה ב ונפגשים עם פועלים אשר הכשירו מבנה גדול לצרכים עסקיים, בדיקת בעלות הרכב התברר כי האיש שאליו שייך הרכב הוא איש עסקים מוכר בארץ, אשר בבעלותו עסקים רבים, וביניהם גם חברה העוסקת באביזרי רכב. ואף יש חשד של הקמת חברה בעודו עובד בחברה הקיימת.

למחרת נפגשתי עם הלקוח של עורך הדין והצגתי לפניו תמונת מצב, הבהרתי לו כי העובד שלו אינו סובל משום מגבלה, אינו חולה, והמצאת תעודות המחלה היא במפורש הונאה, בין השאר הראיתי לו את התיעוד של נועם עם הבחורה הצעירה, והובהר לי כי נועם נשוי נישואין שניים, וכי מידע זה הוא הכי חיוני.

איני יודע מה בדיוק הייתה אופי השיחה בין הלקוח של עורך הדין לנועם, אולם נודע לי כי נועם חתם על מסמך התחייבות לא לעבוד בעסק מתחרה או בשטח הרכב, וכן הותיר שטר בטחון על סכום נכבד להבטחת ההסכם. משום מה נראה לי כי הגברת הצעירה הייתה מאד משמעותית בהסכם זה. ככה זה כאשר משרד חקירות מאתר וחוקר.

לייעוץ מיידי ודיסקרטי השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  מאמרים נוספים:
  משרד חקירות
  משרד חקירות בפתח תקווה

  לא בטוחים אם בוגדים בכם? תהיו מעוניינים לדעת מהי רמת האמינות של השותף העסקי החדש שלכם? מעוניינים לדעת טוב יותר מיהם האנשים הקרובים אליכם? אפשרויות

  SMS אנונימי
  משרד חקירות בצפון

  חושבים לפנות אל משרד חקירות באזור הצפון ותרצו להיות בטוחים כי אתם נעזרים בשירותיו של משרד שיוכל לבצע את החקירה בצורה חוקית לחלוטין ותוך כדי

  בילוש חוקר פרטי איפה לומדים להיות חוקר פרטי?
  משרד חקירות בחולון

  באמצעות פנייה אל משרד חקירות בחולון יכולה להיות לכם הזדמנות להיות במצב בו תהיה פחות בחוסר וודאות ותבינו טוב יותר מיהו האדם שעומד מולכם. אין

  כותב המאמר
  בילוש חקירות ומעקבים
  בילוש חקירות ומעקבים

  בילוש חקירות ומעקבים הוא משרד החקירות הגדול בדרום, מעל 98% הצלחה.

  פנייה דיסקרטית
  חייגו אלינו עכשיו
  גלילה לראש העמוד
  חוקר פרטי לכל מטרה
  לפגישת ייעוץ דיסקרטית