לייעוץ מיידי ודיסקרטי 24/7 עם אמיר אברמסון חייגו
ייעוץ דיסקרטי 24/7
מעקב אחר ילדים

מאמרים

מעקב אחר ילדים

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
משרד חקירות
צרו קשר
יצירת קשר עם משרד חקירות אברמסון

מעקב אחר ילדים - סיפור חקירה

מעקב אחר ילדים: זוג ההורים אשר הגיע אלי היה מאד מודאג, בנם אושר (שם בדוי) בן יחיד אח למירי (שם בדוי) בת 13, תלמיד כיתה י’ מוכשר ומוצלח, החל לדבריהם בחודש האחרון להתנהג בצורה לא רגילה , כמעט אינו אוכל, ירד בלימודיו, מתעורר בלילה בבהלה, מחזיק את האייפון צמוד לחזה ולא עוזב אותו לרגע. שום שיחה אשר ההורים ניסו לקיים איתו לא הביאה לתוצאות. האב סיפר כי הוא איש חינוך ותיק ועוסק בניהול, האם עוסקת בתמיכה ולווי של אסירים כעובדת סוציאלית.

ההורים ביקשו כי המשרד יבצע מעקב מבוקר אחריו במיוחד כאשר הוא יוצא מהלימודים, הם הביעו חשש כי הילד נמצא באיום ונסחט, האייפון היה רשום על שם האב אולם מחשש להחמרת המצב לא בדקו ההורים אותו וגם לא היה ניתן לקחת אותו כי אושר לא עזב אותו לרגע.

אושר היה ילד צנום נראה צעיר לגילו, והמעקב אחריו היה בעייתי היות והילד הלך ברגל או נסע באוטובוסים, בשלושת הימים הראשונים של המעקב נראה הילד הולך לבית הספר ישירות , ובסיום יום הלימודים חוזר לביתו, כאשר לא נצפה בחברת אחרים, ביום הרביעי יום חוג הכדורעף, נוכחנו כי הילד אינו הולך לכוון המתנ”ס אלא פונה לרחוב צדדי לא רחוק מהמקום, הוא הגיע למתחם עפר כאשר במקום המתינו לו 3 נערים בגיל מבוגר יותר אשר הקיפו אותו, אושר נראה לפי שפת הגוף שלו מפחד, ובשלב כל שהוא נראה שולף מכיסו מספר שטרות ונותן אותם לאחד הנערים, מיקום התצפית לא אפשר לשמוע על מה דיברו, אולם כאשר 3 הנערים חלפו על פני הצוות שעקב אחריהם, נשמעו אומרים, “וואלה הילד הזה הוא מכרה זהב” .

הצוות תיעד את הנערים ,עקב אחרי מי שנראה המנהיג שלהם, זיהה את הבית ואת פרטיו האישיים ובבדיקה סביבתית נראה כי הוא נער בעייתי שנשר מהמסגרת החינוכית בה למד, ככל הנראה בבית הספר בו למד אושר. השכנים ציינו כי ביקור משטרתי בבית ההורים זה דבר שכיח, האב שתיין, האם סובלת מבעיות נפשיות. והמשפחה אלימה.

כאשר שאלנו את ההורים מהיכן יש לאשר כסף הם מסרו כי יום לפני כן נעלמו 400 ₪ שהיו בבית ומיועדים לתשלום החלפת בלוני גז, אולם בהתאם להנחייתנו והתדרוך שנתנו להם קודם לכן הם פעלו כמבוקש וספרו לאושר כי נעלם כסף, מהמגרה וכי הם חושדים בעוזרת היות מלבדה אף אחד לא היה בבית.

לי התמונה הייתה פחות או יותר ברורה שאושר מאוים ונסחט, אולם על מנת לסיים את הסאגה הזאת היה חסר את האקדח המעשן באמצעותו אפשר לעצור את המעורבים. הצעתי להורים כי לרגל יום הולדתה של הבת מירי הם יתייעצו עם אושר ויציעו כי יש מבצע במקום העבודה של נייד חדש. והם מציעים לאושר כי ירכשו נייד חדש שיועבר אליו ואת הנייד שלו ימסור לאחותו, אושר שמח על ההצעה ואף ציין איזה נייד הוא היה רוצה לקבל, ולמחרת כאשר מירי חגגה יום הולדת הוא נתן לה את הנייד הקודם שלו. ואף הדריך אותה איך לתפעל אותו.

למחרת בבוקר כאשר אושר הלך לבית הספר, ביקשו הוריה שתשאיר את המכשיר על מנת שיוכלו לעדכן את הגרסה בחברת התקשורת, באמצעות מומחה בתוך שעתיים העלנו על ידי תוכנה ייחודית, את כל התוכן שנמחק בנייד על ידי אושר, אנשי קשר, מספרי ניידים, אולם באמצעות השחזור מצאנו מיילים והתכתבויות אשר ניהל אושר עם נייד השייך לאותו בחור שנפגש עמו, היו שם איומים בוטים נגד אושר, וראיות כי נסחט, כאשר האיומים היו כי אם לא ישתף פעולה הם יפגעו בכלב האהוב של המשפחה, וכי יש להם צילומים של אחותו מירי מצולמת בשירותים בבית הספר. כאשר היא ללא חלק תחתון.

מכאן הדרך למעצר כל החבורה הייתה קצרה ההורים העבירו למשטרה את כל המידע שנאסף, כולל דו”ח החקירה של משרד חקירות אברמסון, וכאשר מנהיג החבורה נעצר הצליחה המשטרה לשים ידה על הנייד שלו ושל 2 חבריו, ונמצא כי הם היו כנופיה אשר סחטה מלבד אושר גם ילדים אחרים, אחד הנערים קיבל מעמד של עד מדינה, ולא מעט הורים זומנו לעדות שמעו לראשונה כי הבן שלהם נסחט.

על כן בכל מקרה בהם אתם כהורים מבחינים כי הילד/ה שלכם משנים התנהגות, או מסתגרים , או שנעלמים דברי ערך וכספים, אין להמתין ויש לבדוק זאת פנייה אל משרד חקירות ושליחה של חוקר פרטי מיומן ואף צוות שלם יכולה להיות הפתרון הנכון ביותר בשבילכם לכל מקרה שדורש זאת.

לייעוץ מיידי ודיסקרטי חינם השאירו פרטים

מאמרים נוספים:

חקירה כלכלית מקיפה

איך מבצעים חקירה כלכלית מקיפה?

שוק החקירות הכלכליות הפך לנרחב בשנים האחרונות ומאפיין תחומים רבים ושונים . לפני שנצלול ונשיב על השאלה איך מבצעים חקירה כלכלית מקיפה

חוקר פרטי

איך מתבצעות חקירות פרטיות?

אין ספק כי האמת היא הערך החשוב ביותר בחיים וככל שאנו יודעים את האמת כך החיים שלנו יהיו יותר טובים. תחשבו על

כותב המאמר

יניב מור

יניב מור

יניב מור, חוקר פרטי ובעל משרד החקירות הגדול בדרום "מור חקירות". מעל 98% הצלחה.

פנייה דיסקרטית

גלילה לראש העמוד

חוקר פרטי לכל מטרה

לפגישת ייעוץ דיסקרטית