לייעוץ מיידי ודיסקרטי 24/7 עם אמיר אברמסון חייגו
ייעוץ דיסקרטי 24/7
מעקב אחר אנשים

מאמרים

מעקב אחר אנשים

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

העבודה במשרד חקירות מרגישה לפעמים כמו עבודה מתוך סרט ריגול.ממש כמו בסרטים, חמושים במשקפי שמש, מצלמות עם עדשות ארוכות וגאדג’טים מגניבים אנו מבצעים מעקב אחר אנשים במטרה לאתר את האמת. אז מי שוכר את שירותינו? כל מי שחושד ומחפש אחר האמת. אנו בילוש חקירות ומעקבים  עוסקים בין היתר גם במעקב ובהתחקות אחר אנשים מכל סוגים. בשיתוף עם מחלקת הסייבר שלנו אנו מבצעים מעקבים באמצעות טכנולוגיה סופר מתקדמת ומצליחים להגיע אל חקר האמת. חושדים בבני הזוג? דואגים לילדכם? רוצים להגיע לאמת . הנה כמה עובדות מעניינות בנושא חקירות ומעקבים.

כיצד אנו מבצעים מעקב אחר אנשים

אנו בילוש חקירות ומעקבים  עוסקים מבצעים מעקבים מכל הסוגים לעיתים אנו מבצעים מעקב אחר אנשים לגלות אם בן הזוג בוגד או מרמה ולעיתים אנו מעקב אחר אנשים כחלק מחקירה כלכלית היא נועדה לאתר נכסים מוסתרים או תמונת מצב פיננסית שונה מזו שאובייקט החקירה הצהיר עליה. לדוגמא, בחודש שעבר , רוני בת ה 40 פנתה אלינו. אימה רחל בת ה60 אלמנה צעירה ומבוססת החלה לבלות עם בחור גרוש בן גילה. רוני חשדה בבחור שטען כי הוא איש נדל”ן מצליח ובעל נכסים רבים. הבת רוני  ביקשה שנבצע חקירה כלכלית אודותיו. לחקירה גייסנו את כפיר , חוקר צעיר בעל רקע וניסיון כמסתערב שיודע להיטמע בקהל ובעל ניסיון רב במעקב אחר אנשים. במקביל לכפיר החלה יחידת הסייבר של בילוש חקירות ומעקבים  לבצע בדיקת נכסיו הכלכליים של בן הזוג החדש. כפיר החל עוקב אחר בן הזוג הטרי של רחל. לצערינו הרב, גילינו כי אותו בחור הוא בעל חובות ולא נכסים, יש לו רקע בניצול כלכלי של נשים בודדות ואלמנות צעירות.  רחל אמה של רוני סרבה להאמין אבל כפיר החוקר סיפק תמונות והוכחות לאמת. בן הזוג נאלץ להודות באמת והרומן הסתיים בשברון לב. רוני הצליחה לשמור על אמה ונכסיה.

מעקב אחר אנשים– זה אנחנו

יש מחיר לא פשוט בשכירת חוקר פרטי מחיר שיכול להביא לשברון לב או כאב נורא. אבל האמת היא מעל הכל. אנחנו בילוש חקירות ומעקבים מבית מור חקירות  שבראשם עומד אמיר אברמסון, אמיר הוא חוקר מוביל ומקצועי בעל ניסיון וותק. המשרד מעניק  שירותי חקירה מכל הסוגים: מעקב אחר אנשים, חקירת גירושין ובגידות, חקירות פליליות, בדיקות האזנות, איתורים ומסירות, בדיקות פוליגרף, חקירות ביטוח, חקירות זכויות יוצרים ועוד..

מאמרים נוספים:

מעקבים

מעקב אחר אנשים

העבודה במשרד חקירות מרגישה לפעמים כמו עבודה מתוך סרט ריגול.ממש כמו בסרטים, חמושים במשקפי שמש, מצלמות עם עדשות ארוכות וגאדג’טים מגניבים אנו

SMS אנונימי

sms אנונימי

SMS אנונימי – ההודעה שגרמה לכם לחשוד שנים ארוכות שאתם חיים במערכת יחסים ורק בשנים האחרונות, משהו בדינמיקה הזוגית בבית מתחיל להשתנות.

מעקב אחר בן או בת זוג

הפרת אמון בגידה

הפרת אמון בגידה ופירוק נישואין – חקירות במערכות יחסים החיים הזוגיים שלכם, עוברים לאורך השנים טלטלות רבות, אתגרים ובעיקר תהליכים אישיים מורכבים.

כותב המאמר

יניב מור

יניב מור

יניב מור, חוקר פרטי ובעל משרד החקירות הגדול בדרום "מור חקירות". מעל 98% הצלחה.

פנייה דיסקרטית

חייגו אלינו עכשיו
גלילה לראש העמוד

חוקר פרטי לכל מטרה

לפגישת ייעוץ דיסקרטית