לייעוץ מיידי ודיסקרטי 24/7 עם אמיר אברמסון חייגו
ייעוץ דיסקרטי 24/7

כמה עולה חוקר פרטי בגידות

בהסכמי ממון רבים ישנה התייחסות לנושא הבגידות. סעיפים שלמים מנוסחים על כמה זה יכאב כלכלית לבוגד או לבוגדת ועדיין בני ובנות זוג רבים בוחרים לבגוד בבני הזוג. כמשרד חקירות העומד בראש קבוצת החקירות אני ועמיתי מבינים כי השאלה הזו לא תעלם לעולם כמה עולה חוקר פרטי בגידות הן לא עסק זול בדרך כלל לבוגד. לעיתים רבות משתלם לבן או בת הזוג החושדים להשיג ראיות חותכות לבגידה על מנת להשיג עליונות מול רשויות החוק ובתי המשפט.

כמה עולה חוקר פרטי בגידות בעולם הדיגיטלי

כחוקר פרטי חשבתי שראיתי כבר הכל. לא מזמן נקראתי למשרדו של בעל הון ישראלי הביקש מאיתנו לבדוק האם בת הזוג שלו בוגדת בו. אלו נישואים שניים של הבעל בשנות השבעים המאוחרות ונישואים ראשונים של בת הזוג הצעירה בשנת ה40 המאוחרות לחייה. בת הזוג בחרה לא להביא ילדים ובילתה את רוב זמנה בעבודה חלקית בגלריה לאומנות עם שותפתה הותיקה. בן הזוג חשד כי בת הזוג בוגדת בו ולא ידע מאיפה להתחיל לבדוק. מחלקת הסייבר שלנו החלה בודקת את פלאפון של בת הזוג. עיקר התכתבויות היו סטנדרטיות גם התכתבויות עם שותפתה לגלריה היו סטנדרטיות לחלוטין. בעיקר על השעות שבהן כל אחת תשהה בגלריה. בדיקה של חשבונות הגלריה העלתה כי לעסק פלאפון נוסף בו כמעט ולא היה שימוש. מחלקת הסייבר שלנו פיצחה את הטלפון ונראה כי השותפות לגלריה התקינו על הפלאפון אפליקציית היכרויות המיועדת לגברים ונשים בוגדים. השותפות שתיהן נשים נשואות השתמשו בגלריה על מנת לבגוד בבני זוגם. חוקר מטעמנו הצליח להביא עדויות מספיקות על מנת שהבעל יוכל להאשים את בת הזוג בבגידה ולהימנע מתשלום מזונות וכתובה – כמו כן לסכם על חלוקת רכוש שאינה שוויונית -בעקבות הסכם הממון שנחתם בניהם.

כמה עולה חוקר פרטי בגידות הן לא משתלמות

חוקר פרטי בגידות הן לעיתים קרובות עסק יקר לבוגד. בבילוש, משרד חקירות אמיר אברמסון אנו מומחים בביצוע חקירות פרטיות, חקירה כלכלית, בדיקות עקיפות דיסקרטיות, מעקבים דיסקרטיים והשגת מודיעין בארץ ובעולם. הכל תוך כדי שמירה על דיסקרטיות מלאה מובטחת.

מאמרים נוספים:
בילוש חוקר פרטי איפה לומדים להיות חוקר פרטי?
חקירות ביטוח

חקירות לאיתור ביטוחים וחסכונות אנחנו במשרד חקירות בילוש מכירים היטב את העולם הפיננסי ,חסכונות במסגרת פוליסות  הביטוחים קופ”ג וקרנות ,בתי השקעות וחברות השקעה שונות .

השתלטות מרחוק על טלפון
תוכנת השתלטות על טלפון נייד

לאחרונה נשכרו אנשי משרד חקירות אמיר אברמסון לבדוק חשד לדליפת מידע תעשייתי מאחת החברות המובילות במשק. לאחר בדיקה מעמיקה התברר כי באמצעות התקנת תוכנת השתלטות

כמה עולה חוקר פרטי בגידות הן לא עסק זול
כמה עולה חוקר פרטי בגידות

בהסכמי ממון רבים ישנה התייחסות לנושא הבגידות. סעיפים שלמים מנוסחים על כמה זה יכאב כלכלית לבוגד או לבוגדת ועדיין בני ובנות זוג רבים בוחרים לבגוד

כותב המאמר
אמיר אברמסון
אמיר אברמסון

אמיר אברמסון חוקר פרטי ובעל משרד החקירות הגדול בדרום, מעל 98% הצלחה.

פנייה דיסקרטית
חייגו אלינו עכשיו
גלילה לראש העמוד
חוקר פרטי לכל מטרה
לפגישת ייעוץ דיסקרטית