לייעוץ מיידי ודיסקרטי 24/7 עם בילוש חקירות ומעקבים חייגו
ייעוץ דיסקרטי 24/7

כיצד לבחור משרד חקירות

אם נקלעתם למצב שבו אתם מתלבטים באפלה בגלל חוסר מידע שיכול לעזור לכם, משרד חקירות הוא המשרד שיכול לסייע לכם לראות ברור יותר. בישראל פועלים משרדי חקירות רבים וההתלבטות ביניהם גדולה, כך שיש כמה טיפים שיכולים לעזור לכם לבחור את המשרד הנכון שיכול לסייע לכם במקרה שלכם. יש כמה עקרונות חשובים שיכולים לעזור לכם לבחור, מלבד הכימיה הטבעית וטיב התקשורת שלכם עם החוקרים שנראים לכם מתאימים לכם.

משרד מוסמך ובעל רישיון

חוקרים פרטיים בישראל פועלים מתוקף חוק והם חייבים לציית לו עוד לפני שהם בכלל יוצאים לשטח לחקור. כדי לקבל רישיון חוקר פרטי עליהם לעבור הכשרה ממושכת ואחר כך התמחות, ולאחר מכן מבחן הסמכה של משרד המשפטים. בניגוד למיתוס, אין משרד חקירות אחד שמורשה לפעול בניגוד לחוק ואסור אפילו להציע ללקוחות לעשות פעולות כאלה כדי לסייע להם. רק מי שצבר חמש שנות התמחות כחוקר פרטי יכול לפנות לקבל רישיון מהמחלקה לרישוי חוקרים פרטיים ולקבל עבודות מלקוחות. ודאו שאתם פונים למשרד כזה שיש לו רישיון משום שאחרת כל ממצא מהחקירה שתיערך עבורכם פשוט יהיה לא קביל במקרה שתרצו לפתוח בהליכים משפטיים, וכמובן שזה מסכן גם אתכם.

דיסקרטיות ואתיקה

כל המקרים שנחקרים על ידי משרד כזה אמורים להיות דיסקרטיים ולקבל טיפול מקצועי שאינו חושף למושא החקירה שהוא נחקר, ולכן הקריטריון הוא לוודא שהמשרד פועל בצורה מקצועית מבלי לסכן את החקירה. עליו לפעול גם בצורה אתית כמתחייב מרישיון החוקר הפרטי ולכן הוא רגיש לכל מה שעלול להיות מנוגד לאתיקה המקצועית. זהו עיקרון חשוב מאוד שמגן עליכם ועל העובדה שאתם מנהלים חקירה מבלי להתגלות, אם לא תרצו שזה יתגלה.

ניסיון בעבודה של משרד חקירות

חוקרים פרטיים בישראל מגיעים לא רק מהמשטרה שבה שירתו אלא גם מכוחות הביטחון וממקומות אחרים שבהם התנסו בעבודות חקירה ואיסוף מידע שונות. כך שיכול להיות שיש להם ניסיון רלוונטי רב למקרים שלכם וזה יכול להיות שיקול נוסף לבחירת משרד חקירות שיתאים לכם. אם אתם יודעים מיהם החוקרים וזה נכון לכם, זה יכול לקדם את החקירה שלכם לכיוון הנכון.

אנא דרגו אותנו
משרד חקירות
מאמרים נוספים:
כותב המאמר
בילוש חקירות ומעקבים
בילוש חקירות ומעקבים

בילוש חקירות ומעקבים הוא משרד החקירות הגדול בדרום, מעל 98% הצלחה.

פנייה דיסקרטית
חייגו אלינו עכשיו
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן