לייעוץ מיידי ודיסקרטי 24/7 עם אמיר אברמסון חייגו
ייעוץ דיסקרטי 24/7
ירושות וצוואות

ירושות וצוואות

חוקר פרטי

ירושות וצוואות

חקירת תיקי ירושות וצוואות, כלולה בעבודתו של כל משרד חקירות, אשר שואף להגיע לאמת ולצדק גם בתחום הזה. יש לא מעט צוואות תמוהות ומפתיעות, כמו למשל הסיפור הבא שנחקר ע”י משרד חקירות מוביל בתחום חקירות של ירושות וצוואות.

מדובר במשפחה של שישה ילדים, אשר חשדו כי האחות השביעית, מנסה להחתים את אמם על צוואה. אחד האחים סיפר כי כאשר הגיע לבקר את אמו, מצא שם עורך דין, אולם זה מיהר להסתלק אחרי שהאחות סימנה לו ללכת. במקרה אחר נמנעה כניסתה של אחות לבית, בעוד האחות טענה כי היא לא יודעת היכן שמה את המפתח. משחשדו האחים בחוסר הוגנות מצדה של האחות לשדל את האם להוריש לה את כל הונה, פנו האחים למשרד חקירות שהתפקיד שלו היה לתעד את ניסיונות עריכת הצוואה שלא כדין.

מצלמה פרטית בבית האם

הדבר הראשון שמנהל משרד חקירות החליט לעשות הוא לבקש מיורם חוקר פרטי בתחום ירושות וצוואות, שיתקין מצלמה נסתרת בחדרה של האם, כך שאם יהיה איזה שהוא ביקור של עורך דין, הכול יונצח. ובאמת אחרי מספר חודשים קלטה המצלמה אדם שנראה לבוש בחליפה מגיע בשעת לילה מאוחרת מאוד אל האם, ומחתים אותה על מסמכים. משכך פעלה האחות, הגיעו אליה שאר האחים, הסבירו לה על הכוונות הבלתי טהורות של אחותם, וביקשו ממנה מסמך של ביטול הצוואה, עליו חתמה האם בנוכחות עורך דין. בנוסף טענה כי היא לא ידעה שהיא חותמת על צוואה, אלא שהבת אמרה לה שמדובר על בקשה ללחצן מצוקה.

מסמך ביטול צוואה

כאשר נפטרה האם, ביקשה האחות לממש את קיום הצוואה, אולם אחיה שלפו את מסמך הביטול. היא התעלמה מקיומו והגישה בקשה לקיום צו ירושה, אבל התנגדות אחיה התקבלה והצוואה בוטלה.

ללא חקירה של חוקר פרטי מנוסה בתחום של צוואות וירושות, אשר תיעד את ניסיונה של האחות לכפות על האם להוריש רק לה את כל רכושה, לא היו יכולים האחים להוכיח שום דבר. בסרט הצילום רואים בבירור כי הבת מעירה את אמה הקשישה, ומכריחה אותה לחתום על הניירות ואף נוזפת בה. משהוצגה הראייה להשפעה בלתי הוגנת, די בזה מבחינת החוק, כדי לבטל את הצוואה.

צוואה נקייה מכל השפעה

על פי החוק צוואה חוקית מחייבת עריכתה בפני שני עדים, כאשר דעתו של אדם צלולה, הוא כשיר ויודע להבחין בין טוב ורע. הוא מבין את משמעות הצוואה ואת תוכנה ויש לו רצון לחתום עליה. כלומר, אף אחד לא מכריח אותו לחתום על שום דבר. זה לא תמיד המקרה בגלל זה מעורבים משרדי חקירות בחקירות של צוואות וירושות.

קבלו מידע אודות סימנים לבגידה כאן >>

מאמרים נוספים:
השתלטות מרחוק על טלפון
תוכנת השתלטות על טלפון נייד

לאחרונה נשכרו אנשי משרד חקירות אמיר אברמסון לבדוק חשד לדליפת מידע תעשייתי מאחת החברות המובילות במשק. לאחר בדיקה מעמיקה התברר כי באמצעות

כמה עולה חוקר פרטי בגידות הן לא עסק זול
כמה עולה חוקר פרטי בגידות

בהסכמי ממון רבים ישנה התייחסות לנושא הבגידות. סעיפים שלמים מנוסחים על כמה זה יכאב כלכלית לבוגד או לבוגדת ועדיין בני ובנות זוג

בילוש
זיהוי טביעות אצבע

אנו חיים במציאות מטורפת, התפתחות הטכנולוגית מאפשרת לנו להיות במקום אחד והופיע כהולוגרמה במקום אחר. כיום ישנם כלים לפתירת פשעים ואיתור פושעים

כותב המאמר
יניב מור
יניב מור

יניב מור, חוקר פרטי ובעל משרד החקירות הגדול בדרום "מור חקירות". מעל 98% הצלחה.

פנייה דיסקרטית
חייגו אלינו עכשיו
גלילה לראש העמוד
חוקר פרטי לכל מטרה
לפגישת ייעוץ דיסקרטית