לייעוץ מיידי ודיסקרטי 24/7 עם אמיר אברמסון חייגו
ייעוץ דיסקרטי 24/7
ירושות וצוואות

מאמרים

ירושות וצוואות

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
חוקר פרטי

ירושות וצוואות

חקירת תיקי ירושות וצוואות, כלולה בעבודתו של כל משרד חקירות, אשר שואף להגיע לאמת ולצדק גם בתחום הזה. יש לא מעט צוואות תמוהות ומפתיעות, כמו למשל הסיפור הבא שנחקר ע”י משרד חקירות מוביל בתחום חקירות של ירושות וצוואות.

מדובר במשפחה של שישה ילדים, אשר חשדו כי האחות השביעית, מנסה להחתים את אמם על צוואה. אחד האחים סיפר כי כאשר הגיע לבקר את אמו, מצא שם עורך דין, אולם זה מיהר להסתלק אחרי שהאחות סימנה לו ללכת. במקרה אחר נמנעה כניסתה של אחות לבית, בעוד האחות טענה כי היא לא יודעת היכן שמה את המפתח. משחשדו האחים בחוסר הוגנות מצדה של האחות לשדל את האם להוריש לה את כל הונה, פנו האחים למשרד חקירות שהתפקיד שלו היה לתעד את ניסיונות עריכת הצוואה שלא כדין.

מצלמה פרטית בבית האם

הדבר הראשון שמנהל משרד חקירות החליט לעשות הוא לבקש מיורם חוקר פרטי בתחום ירושות וצוואות, שיתקין מצלמה נסתרת בחדרה של האם, כך שאם יהיה איזה שהוא ביקור של עורך דין, הכול יונצח. ובאמת אחרי מספר חודשים קלטה המצלמה אדם שנראה לבוש בחליפה מגיע בשעת לילה מאוחרת מאוד אל האם, ומחתים אותה על מסמכים. משכך פעלה האחות, הגיעו אליה שאר האחים, הסבירו לה על הכוונות הבלתי טהורות של אחותם, וביקשו ממנה מסמך של ביטול הצוואה, עליו חתמה האם בנוכחות עורך דין. בנוסף טענה כי היא לא ידעה שהיא חותמת על צוואה, אלא שהבת אמרה לה שמדובר על בקשה ללחצן מצוקה.

מסמך ביטול צוואה

כאשר נפטרה האם, ביקשה האחות לממש את קיום הצוואה, אולם אחיה שלפו את מסמך הביטול. היא התעלמה מקיומו והגישה בקשה לקיום צו ירושה, אבל התנגדות אחיה התקבלה והצוואה בוטלה.

ללא חקירה של חוקר פרטי מנוסה בתחום של צוואות וירושות, אשר תיעד את ניסיונה של האחות לכפות על האם להוריש רק לה את כל רכושה, לא היו יכולים האחים להוכיח שום דבר. בסרט הצילום רואים בבירור כי הבת מעירה את אמה הקשישה, ומכריחה אותה לחתום על הניירות ואף נוזפת בה. משהוצגה הראייה להשפעה בלתי הוגנת, די בזה מבחינת החוק, כדי לבטל את הצוואה.

צוואה נקייה מכל השפעה

על פי החוק צוואה חוקית מחייבת עריכתה בפני שני עדים, כאשר דעתו של אדם צלולה, הוא כשיר ויודע להבחין בין טוב ורע. הוא מבין את משמעות הצוואה ואת תוכנה ויש לו רצון לחתום עליה. כלומר, אף אחד לא מכריח אותו לחתום על שום דבר. זה לא תמיד המקרה בגלל זה מעורבים משרדי חקירות בחקירות של צוואות וירושות.

קבלו מידע אודות סימנים לבגידה כאן >>

מאמרים נוספים:

מעקבים

מעקב אחר אנשים

העבודה במשרד חקירות מרגישה לפעמים כמו עבודה מתוך סרט ריגול.ממש כמו בסרטים, חמושים במשקפי שמש, מצלמות עם עדשות ארוכות וגאדג’טים מגניבים אנו

SMS אנונימי

sms אנונימי

SMS אנונימי – ההודעה שגרמה לכם לחשוד שנים ארוכות שאתם חיים במערכת יחסים ורק בשנים האחרונות, משהו בדינמיקה הזוגית בבית מתחיל להשתנות.

מעקב אחר בן או בת זוג

הפרת אמון בגידה

הפרת אמון בגידה ופירוק נישואין – חקירות במערכות יחסים החיים הזוגיים שלכם, עוברים לאורך השנים טלטלות רבות, אתגרים ובעיקר תהליכים אישיים מורכבים.

כותב המאמר

יניב מור

יניב מור

יניב מור, חוקר פרטי ובעל משרד החקירות הגדול בדרום "מור חקירות". מעל 98% הצלחה.

פנייה דיסקרטית

חייגו אלינו עכשיו
גלילה לראש העמוד

חוקר פרטי לכל מטרה

לפגישת ייעוץ דיסקרטית