לייעוץ מיידי ודיסקרטי 24/7 עם בילוש חקירות ומעקבים חייגו
ייעוץ דיסקרטי 24/7

ייעוץ זוגי – מה זה אומר ומתי לפנות לייעוץ זוגי?

ייעוץ זוגי  הדרך הנכונה לפתרון -ראשית  אנחנו צריכים להודות בפני עצמנו ובפני בן הזוג שלנו שיש בעיה במערכת היחסים ולערב גורם שלישי בקשר האינטימי שלנו. 

אז מתי בעצם לפנות לייעוץ זוגי ומה זה בכלל אומר? 

ייעוץ זוגי

בייעוץ זוגי תיפגשו עם יועץ זוגי מקצועי לשיחות משותפות על טיב היחסים, ההיסטוריה המשותפת של בני הזוג ונקודות החוזקה והחולשה של הקשר. בשיחות אלו היועץ הזוגי יידע לעלות על הבעיות הקיימות של בני הזוג 

וללוות אותם בדרך הנכונה להתמודדות עם בעיות אלו. 

על שני בני הזוג להראות נכונות ולשתף פעולה עם השיחות וההנחיות של המטפל, למען הצלחת התהליך. 

להתהליך של ייעוץ זוגי צריך לבוא מוכנים להיפתח רגשית, לעבד רגשות ולעבוד על דפוסי התנהגות שלעיתים נמשכו שנים וצריכים להשתנות. 

מתי כדאי לפנות לייעוץ זוגי?

בגידה – במקרה של בגידה של אחד מבני הזוג, קשה עד בלתי אפשרי לעבור את המקרה ללא כל התערבות מקצועית וכלים להתמודדות עם מה שקרה. יועץ זוגי מתמחה במקרים כאלו וידע לכוון את בני הזוג לדרך הנכונה להם, על מנת שיוכלו להתאושש ולהמשיך במערכת היחסים בניהם. 

חוסר אמון – גם אם לא התרחשה בגידה, במערכות יחסים רבות קיים חוסר אמון בין בני הזוג מסיבות כאלו ואחרות, לעיתים חוסר האמון תלוי בבן זוג שלא נותן תחושת ביטחון ואמינות ולעיתים הבעיה היא בבן זוג חשדן שקשה לו לתת אמון באחרים. בשתי הנסיבות ניתן לטפל בייעוץ זוגי

תסכול וריבים רבים – אם מערכת היחסים בניכם מלווה בתסכול וריבים בלתי פוסקים החוזרים על עצמם, כדאי להיעזר בייעוץ זוגי כדי להשיג כלים להתנהלות נכונה בזוגיות בניכם.

ייעוץ זוגי הוא לא מילה גסה, זו לא חולשה לפנות לגורם מקצועי כמו בכל בעיה שהיא.

הזוגיות בניכם חשובה והאושר שלכם הוא חשוב, אל תתפשרו על המצב הקיים כי הוא יכול לגרום בסופו של דבר לסיום מערכת היחסים שלכם. 

אנא דרגו אותנו
למי מתקשרים כשיש חשד לבגידה
מאמרים נוספים:
כותב המאמר
בילוש חקירות ומעקבים
בילוש חקירות ומעקבים

בילוש חקירות ומעקבים הוא משרד החקירות הגדול בדרום, מעל 98% הצלחה.

פנייה דיסקרטית
חייגו אלינו עכשיו
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן