לייעוץ מיידי ודיסקרטי 24/7 עם אמיר אברמסון חייגו
ייעוץ דיסקרטי 24/7
יחסי חוקר פרטי עם לקוח

מאמרים

יחסי חוקר פרטי עם לקוח

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
משרד חקירות
צרו קשר
יצירת קשר עם משרד חקירות אברמסון

יחסי חוקר פרטי עם לקוח המעוניין בחקירה פרטית

יחסי חוקר פרטי עם לקוח: חוקר פרטי אינו רשאי להביע את דעותיו או את רגשותיו האישיים במסגרת החקירה, שכן אז ישנו סיכוי שהחקירה תיפגע. שאלה נפוצה מצד הלקוח היא לשאול את החוקר מה דעתו וכיצד היה נוהג לו היה במקומו. חוקר פרטי לא יעסוק בספקולציות ובמתן עצות אישיות אלא יפעל לפי הפרוטוקול המקובל ויעניק ללקוח את הכלים הנדרשים כדי להגיע להחלטה בעצמו.

למרות כל הנאמר, טבעי שאמוציות ורגשות עזים יהיו מעורבים בחקירה. פעמים רבות הלקוחות רואים בחוקר הפרטי בתור המציל שאמור למשות אותם מהמים. על מנת להימנע מביצוע החלטות הנובעות מרגשות ולא מתוך מחשבה, זהו תפקידו של החוקר לנווט את הלקוח ולהביא אותו ל’חוף מבטחים’.

החוקר הפרטי חייב לשים את הרגשות בצד!

ישנם מקצועות שבהם בעל המקצוע נדרש ליותר מסך הגדרות תפקידו, כמו לדוגמא להפוך לפסיכולוג ולחבר הנפש של לקוחותיו לעת מוצא. חוקר פרטי הוא דוגמא למקצוע כזה, שכן החוקר, מתוקף תפקידו, נחשף לתכנים רגישים מאוד שעלולים להפוך את חייו של הלקוח על פניהם.

בין החוקר הפרטי לבין הלקוח נוצרים יחסי אמון מהדרגה הגבוהה ביותר, שכן לא פעם, במטרה לקדם את ענייני החקירה, נדרש הלקוח לחלוק עם החוקר את הפרטים האינטימיים ביותר אודות חייו, פרטים שיתכן כי אף אדם אחר אינו מודע להם.

אנו, משרד חקירות אברמסון, נתקלנו לא פעם בלקוחות אשר שגרת חייהם מורכבת מעבודה בתפקיד מרכזי, לעתים אף ציבורי ובהובלת צוותי עובדים גדולים. אותם אנשים, הנתפסים בעיניי הציבור כחזקים ואיתנים, אינם יכולים לחלוק מסיבה זו את חולשתם עם איש, עד אשר הם מגיעים לפתח משרדנו.

לא פעם נתקלנו בלקוחות כאלה אשר פרקו עול ונשברו מולנו בתיאור נסיבות המקרה. מדובר בתוצר לוואי של מערכת האמון הנרקמת במהרה בין הלקוח לבין החוקר, מערכת אמון שהיא תנאי בסיס לקיומה של החקירה. למרות שסיטואציה שבה לקוח נשבר בפני החוקר היא ללא ספק אמוציונאלית, החוקר נדרש להתנתק מהרגש ולפעול רק על סמך הנתונים והעובדות בשטח. החוקר אינו רשאי להביע הזדהות עם הלקוח, ברמה שעוברת את גבול הסבירות, בין אם הלקוח הוא דמות ציבורית מוכרת או אדם מהשורה.

יחסי חוקר פרטי עם לקוח: שמירה על דיסקרטיות מלאה!

אנו מבינים את צרכיו של הלקוח לקבל דעה מצד שלישי בנוגע לענייניו האישיים, בייחוד במצב שבו אין לו אף אדם אחר להתייעץ עמו פרט לחוקר. יחד עם זאת, אנו תמיד מסבירים ללקוח שאין באפשרותנו לחוות דעה אובייקטיבית, מאחר ואין אנו מודעים לכל היבטיו של המקרה (אלא רק לצדו של הלקוח).

למרות שהמדיניות שלנו דוגלת בניטראליות, חורה לנו לגלות כי חוקרים פרטיים אחרים מנסים לנצל את לקוחותיהם ברגעי החולשה, על מנת לחוות דעה אינטרסנטית ולגרום להם לגלוש לחקירות והוצאות נוספות שאין בהן צורך.

לייעוץ מיידי ודיסקרטי חינם השאירו פרטים

מאמרים נוספים:

חקירה כלכלית מקיפה

איך מבצעים חקירה כלכלית מקיפה?

שוק החקירות הכלכליות הפך לנרחב בשנים האחרונות ומאפיין תחומים רבים ושונים . לפני שנצלול ונשיב על השאלה איך מבצעים חקירה כלכלית מקיפה

חוקר פרטי

איך מתבצעות חקירות פרטיות?

אין ספק כי האמת היא הערך החשוב ביותר בחיים וככל שאנו יודעים את האמת כך החיים שלנו יהיו יותר טובים. תחשבו על

כותב המאמר

יניב מור

יניב מור

יניב מור, חוקר פרטי ובעל משרד החקירות הגדול בדרום "מור חקירות". מעל 98% הצלחה.

פנייה דיסקרטית

גלילה לראש העמוד

חוקר פרטי לכל מטרה

לפגישת ייעוץ דיסקרטית