לייעוץ מיידי ודיסקרטי 24/7 עם אמיר אברמסון חייגו
ייעוץ דיסקרטי 24/7
חקירות פרטיות לאיתור הפרת זכויות יוצרים

מאמרים

חקירות פרטיות לאיתור הפרת זכויות יוצרים

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
משרד חקירות
צרו קשר
יצירת קשר עם משרד חקירות אברמסון

חקירות פרטיות לאיתור הפרת זכויות יוצרים

הפרת זכויות במדינת ישראל היא אחת הרעות החולות המוכרות לכל אמן, זמר, להקה, חברות תוכנה וחברות בין לאומיות המוכרות תוכנות ייחודיות. בנוסך לסופרים, ציירים, מפעלים, מפיקים, וחברות מוסיקה כאשר הנזק הנגרם על ידי הפרת זכויות הינו גדול ורב.

במקרים של הפרת זכויות יוצרים, תפקידו של משרד חקירות הוא לאסוף ראיות אשר יוכיחו כי אכן נעשתה הפרת זכויות באופן ברור, לשם כך עלינו לצלם את המקום, לקבל קבלה או חשבונית מי בעל העסק, קניה של המוצר במקום, וכן לתעד את הראיה המוכיחה על הפרת זכויות באופן שלא ישתמע לשני פנים.

ערוץ הספורט למשל מעסיק משרדי חקירות פרטיות בכל רחבי הארץ, וכאשר מוקרן משחק כדורגל או כל משחק אחר לפני ציבור הלקוחות, ובעל המקום אינו מקבל אשור הקרנה לפני הציבור מבעל הזכויות, מטרת החקירה היא להיכנס לכמה שיותר בתי עסק אשר משדרים לקהל, ולאסוף את הראיות המבוקשות. אכן עבודה שרק חוקר פרטי מיומן יכול לבצע.

בנוסף, במקרים אחרים של הפרות זכויות יוצרים, אנו מסתייעים באיסוף מידע באינטרנט על מכירת דיסקים עם שירים להם יש זכויות יוצרים שנרכשו מהזמרים, ואותן חברות מאפשרות ערבי קריוקי ושירה לאותם לקוחות אשר משלמים להם עבור כך, ואשר מנויים כמפעיל מורשה של קריוקי.

לאחרונה פעלנו בהרבה מקומות בארץ אשר היה חשש כי ערבי קריוקי נעשים על ידי מפעילים אשר העתיקו את תוכן השירים שנרכשו על ידי החברה , והם מקרינים את השירים על מסכים כאשר למעשה מדובר בעבירה. איסוף המידע נעשה על ידי החברות והמחלקות המשפטיות שלהם, כאשר חלק מהמידע מאותר באמצעות מודעות ואתרים של מפעילי קריוקי אשר מפרסמים ביד 2 או באתרים שלהם את שרותיהם.

חוקרים פרטיים נשלחים למקום האירוע, מתעדים את המסך עליו יש את פרטי החברה אשר רכשה את זכויות היוצרים, מביאים את פרטי המפעיל המלאים, וכן קבלה או חשבונית ממקום האירוע, ולעיתים גם הקלטות של שיחה עם המפעיל הלא חוקי. לא אחת מפעילים המשלמים לחברות אשר רכשו את הזכויות, מעבירים מידע על מפעילים פיראטיים אשר גוזלים פרנסתם.

איסוף הראיות יכול להביא לתביעה אזרחית רבת היקף, אשר המפעיל הלא מורשה, משלם לעיתים סכומי כסף גדולים כפיצוי על הפרת הזכויות, ובכך הנם גורמים להרתעה ממשית. כאן יש לציין את חשיבותו של בחירת עורך דין המתמחה בנושא של זכויות יוצרים וקניין רוחני.

גם הקרבה לעזה ולשטחי הרשות מקלה על זייפנים ומפירי זכויות למכור או לשווק את התוצרת בשווקים ובחנויות, כאשר המזייפים הם אומנים אשר יודעים עבודתם. ונדרשת מיומנות גבוהה לפעמים מעבדה פרטית, על מנת לעלות על הזיוף ע”י משרד חקירות.

לפרטים נוספים על חקירות לאיתור הפרות זכויות יוצרים בכל נושא ובכל תחום, אתם מוזמנים לפנות אל משרד חקירות אברמסון בכל עת.

המשרד מתמחה גם בחקירות כלכליות.

לייעוץ מיידי ודיסקרטי חינם השאירו פרטים

מאמרים נוספים:

מעקבים

מעקב אחר אנשים

העבודה במשרד חקירות מרגישה לפעמים כמו עבודה מתוך סרט ריגול.ממש כמו בסרטים, חמושים במשקפי שמש, מצלמות עם עדשות ארוכות וגאדג’טים מגניבים אנו

SMS אנונימי

sms אנונימי

SMS אנונימי – ההודעה שגרמה לכם לחשוד שנים ארוכות שאתם חיים במערכת יחסים ורק בשנים האחרונות, משהו בדינמיקה הזוגית בבית מתחיל להשתנות.

מעקב אחר בן או בת זוג

הפרת אמון בגידה

הפרת אמון בגידה ופירוק נישואין – חקירות במערכות יחסים החיים הזוגיים שלכם, עוברים לאורך השנים טלטלות רבות, אתגרים ובעיקר תהליכים אישיים מורכבים.

כותב המאמר

יניב מור

יניב מור

יניב מור, חוקר פרטי ובעל משרד החקירות הגדול בדרום "מור חקירות". מעל 98% הצלחה.

פנייה דיסקרטית

חייגו אלינו עכשיו
גלילה לראש העמוד

חוקר פרטי לכל מטרה

לפגישת ייעוץ דיסקרטית