לייעוץ מיידי ודיסקרטי 24/7 עם בילוש חקירות ומעקבים חייגו
ייעוץ דיסקרטי 24/7
חקירות פרטיות לאיתור הפרת זכויות יוצרים

חקירות פרטיות לאיתור הפרת זכויות יוצרים

חקירות פרטיות לאיתור הפרת זכויות יוצרים

הפרת זכויות במדינת ישראל היא אחת הרעות החולות המוכרות לכל אמן, זמר, להקה, חברות תוכנה וחברות בין לאומיות המוכרות תוכנות ייחודיות. בנוסך לסופרים, ציירים, מפעלים, מפיקים, וחברות מוסיקה כאשר הנזק הנגרם על ידי הפרת זכויות הינו גדול ורב.

במקרים של הפרת זכויות יוצרים, תפקידו של משרד חקירות הוא לאסוף ראיות אשר יוכיחו כי אכן נעשתה הפרת זכויות באופן ברור, לשם כך עלינו לצלם את המקום, לקבל קבלה או חשבונית מי בעל העסק, קניה של המוצר במקום, וכן לתעד את הראיה המוכיחה על הפרת זכויות באופן שלא ישתמע לשני פנים.

ערוץ הספורט למשל מעסיק משרדי חקירות פרטיות בכל רחבי הארץ, וכאשר מוקרן משחק כדורגל או כל משחק אחר לפני ציבור הלקוחות, ובעל המקום אינו מקבל אשור הקרנה לפני הציבור מבעל הזכויות, מטרת החקירה היא להיכנס לכמה שיותר בתי עסק אשר משדרים לקהל, ולאסוף את הראיות המבוקשות. אכן עבודה שרק חוקר פרטי מיומן יכול לבצע.

בנוסף, במקרים אחרים של הפרות זכויות יוצרים, אנו מסתייעים באיסוף מידע באינטרנט על מכירת דיסקים עם שירים להם יש זכויות יוצרים שנרכשו מהזמרים, ואותן חברות מאפשרות ערבי קריוקי ושירה לאותם לקוחות אשר משלמים להם עבור כך, ואשר מנויים כמפעיל מורשה של קריוקי.

לאחרונה פעלנו בהרבה מקומות בארץ אשר היה חשש כי ערבי קריוקי נעשים על ידי מפעילים אשר העתיקו את תוכן השירים שנרכשו על ידי החברה , והם מקרינים את השירים על מסכים כאשר למעשה מדובר בעבירה. איסוף המידע נעשה על ידי החברות והמחלקות המשפטיות שלהם, כאשר חלק מהמידע מאותר באמצעות מודעות ואתרים של מפעילי קריוקי אשר מפרסמים ביד 2 או באתרים שלהם את שרותיהם.

חוקרים פרטיים נשלחים למקום האירוע, מתעדים את המסך עליו יש את פרטי החברה אשר רכשה את זכויות היוצרים, מביאים את פרטי המפעיל המלאים, וכן קבלה או חשבונית ממקום האירוע, ולעיתים גם הקלטות של שיחה עם המפעיל הלא חוקי. לא אחת מפעילים המשלמים לחברות אשר רכשו את הזכויות, מעבירים מידע על מפעילים פיראטיים אשר גוזלים פרנסתם.

איסוף הראיות יכול להביא לתביעה אזרחית רבת היקף, אשר המפעיל הלא מורשה, משלם לעיתים סכומי כסף גדולים כפיצוי על הפרת הזכויות, ובכך הנם גורמים להרתעה ממשית. כאן יש לציין את חשיבותו של בחירת עורך דין המתמחה בנושא של זכויות יוצרים וקניין רוחני.

גם הקרבה לעזה ולשטחי הרשות מקלה על זייפנים ומפירי זכויות למכור או לשווק את התוצרת בשווקים ובחנויות, כאשר המזייפים הם אומנים אשר יודעים עבודתם. ונדרשת מיומנות גבוהה לפעמים מעבדה פרטית, על מנת לעלות על הזיוף ע"י משרד חקירות.

לפרטים נוספים על חקירות לאיתור הפרות זכויות יוצרים בכל נושא ובכל תחום, אתם מוזמנים לפנות אל משרד חקירות בילוש בכל עת.

המשרד מתמחה גם בחקירות כלכליות.

לייעוץ מיידי ודיסקרטי חינם השאירו פרטים

  אנא דרגו אותנו
  מאמרים נוספים:
  כותב המאמר
  בילוש חקירות ומעקבים
  בילוש חקירות ומעקבים

  בילוש חקירות ומעקבים הוא משרד החקירות הגדול בדרום, מעל 98% הצלחה.

  פנייה דיסקרטית
  חייגו אלינו עכשיו
  גלילה לראש העמוד
  דילוג לתוכן