לייעוץ מיידי ודיסקרטי 24/7 עם בילוש חקירות ומעקבים חייגו
ייעוץ דיסקרטי 24/7

חקירות פרטיות בתוך המשפחה – מתי נצטרך את זה?

שירותיו של חוקר פרטי מגיעים אל מעבר לגדרות הגבולות של חקירות משפחתיות אולם הם ללא ספק מסוגי החקירות הנפוצים ביותר. חוקר פרטי יכול לסייע באימות פרטים, איסוף ראיות לבית המשפט ובאופן כללי להפריך או לאמת חששות ומחשבות בנוגע לבן/בת הזוג. עם זאת, משרד חקירות הנשכר לביצוע חקירות פרטיות בתוך המשפחה יכול להיות הרבה מעבר לאיסוף ראיות לתיק הגירושין.

מגוון סיטואציות בהן יתכן ותצטרכו חוקר פרטי

  • התעללות בילדים – ישנן סיטואציות שונות לצערנו הרב, בהן הורים או אחד מהם מתעלל בילדיו. זה יכול להיות הורה שמכה את ילדיו, כולא אותם בבית, אולי אפילו חלילה פוגע בהם מינית. כמו כן, גם הורים המביאים בני/בנות זוג ומקיימים עמם יחסים לעיני ילדיהם בכוונה תחילה או מתעללים בהם פיזית או נפשית בדרך אחרת – הינו מקרה חמור ביותר שניתן לחקור ולהוכיח באמצעות משרד חקירות מקצועי.
  • הזנחה – גם בנושא הזנחה יכולות להיות השלכות על הורה או זוג הורים. במיוחד כאשר מדובר בפעוטות חסרי ישע או ילדים קטנים שנשארים נעולים בבית או יוצאים ללא השגחה להסתובב בכבישים וברחבי העיר בגיל שבו אינו צריכים להיות ללא הגשה. מדובר בנושא מטריד במיוחד המצריך חקירה.
  • אלימות פיזית – סוג זה של מקרה לא חייב להיות בין הורה לילד אלא גם בין בני הזוג עצמם. מריבה, חילוקי דעות ושיחות קולניות עשויות ללבות את היצרים שבתוספת מקרים שונים או חוסר סבלנות של לפחות אחד מהצדדים הוא עשוי להתנהג בצורה אגרסיבית ולא מקובלת כלפי הצד השני, הן בהרמת יד, הן בזריקת חפצים ועוד. 
  • אלימות מילולית ואיומים – לא פעם מגיעים אלינו אנשים המבקשים להוכיח כי הבעל/האישה מאיימים עליהם מילולית ואפילו ברצח. השגת ראיות בנושא זה עשוי לתרום לפתיחת תיק במשטרה, צו הרחקה ותביעת הנאשם.

לסיכום

חקירות פרטיות בתוך המשפחה כוללים מגוון מקרים נפוצים, הן בין בני הזוג והן בין ההורים לילדים או בין אחרים ובני משפחה בגילאים בוגרים יותר. חוקר פרטי מנוסה יסייע לכם לאמת את הפרטים ולהשיג את הראיות להם תזדקקו לתיק שלכם בבית המשפט.

5/5 - (1 vote)
חקירות פרטיות במשפחה
מאמרים נוספים:
כותב המאמר
בילוש חקירות ומעקבים
בילוש חקירות ומעקבים

בילוש חקירות ומעקבים הוא משרד החקירות הגדול בדרום, מעל 98% הצלחה.

פנייה דיסקרטית
חייגו אלינו עכשיו
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן