לייעוץ מיידי ודיסקרטי 24/7 עם אמיר אברמסון חייגו
ייעוץ דיסקרטי 24/7
בעד ונגד חקירות פרטיות בעסק ובמשפחה

מאמרים

בעד ונגד חקירות פרטיות בעסק ובמשפחה

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
חקירות פרטיות בעסק ובמשפחה

בעד ובנגד חקירות פרטיות בעסק ובמשפחה

בעולם ובמציאות בה אנחנו חיים ועובדים שום דבר איננו וודאי או בטוח במאה אחוז. גם כאשר יש לנו בן או בת זוג או שותף עסקי שאנחנו סומכים עליהם בעיניים עצומות אנחנו צריכים להיות ערים ומודעים לכך שהנאמנות וההוגנות הם לא תמיד מנת חלקם. במקרים בהם אנחנו חושדים בשותף עסקי שלנו או בעובד או בבן או בבת הזוג בבגידה, במעילה או בהתנהגות שמסבה לנו או לעסק שלנו נזק אנחנו לא צריכים לחיות עם הספק. פנייה למשרד מקצועי כמו משרד חקירות פרטיות תאפשר לנו להשקיט את החשד ולדעת אחת ולתמיד אם הייתה הצדקה לאמון שנתנו בשותפים שלנו בבית או בעבודה.

חקירות פרטיות – לא מה שלימדו אתכם לחשוב…

רוב האנשים מדמיינים חקירות פרטיות כמעקב אחר אנשים בשעות ערב מאוחרות או כתחבולות שונות שעושים מולם חוקרים פרטיים שמחופשים לשלל דמויות. למעשה לכל חקירה פרטית יש גם חלק של עבודת מחקר ענפה ברשת או אחר מסמכים כלכליים שונים של הנחקר. כיום באמצעים פשוטים מאוד כמו למשל מעקב אחר חשבונות הרשת החברתית או מעקב אחר סדר היום של הנחקר ניתן לעמת אותו עם עבירות שונות שהוא מבצע או עסקים מפוקפקים שהוא עוסק בהם. רוב החקירות יכללו גם מעקבים כמו שדמיינו בסרטים של צילום חשאי או הקלטות – אך החלק הארי של החקירה איננו מתמצה בפעולות אלו.

מה היתרונות המשפטיים של חקירות פרטיות?

חקירות פרטיות יכולות להיות בעלות יתרונות משפטיים רבים. כאשר אנחנו עומדים מול משפט אזרחי או משפט פלילי חשוב שנדע מול מי אנחנו מתנהלים מבחינה משפטית. כך למשל תיעוד חשאי במשרד או בבית שלנו של אירועים שקורים כאשר אנחנו לא שם הוא ראייה קבילה מבחינה משפטית והם יכולים לתמוך בתביעה משפטית (פלילית או אזרחית) שאנחנו מגשים בבית המשפט בתור ראייה ממשית לכל דבר ועניין.

מה היתרונות הכלכליים של חקירות פרטיות?

חקירות פרטיות הן גם בעלות יתרונות כלכליים ברורים מאוד. היתרון הכלכלי המרכזי של חקירה פרטית הוא שהיא יכולה למנוע מאתנו לחתום על הסכמים שונים תחת מסווה של מרמה או פרטים מוטעים. אם אנחנו למשל רוצים להיות בטוחים באמינות של הצד השני שמולו אנחנו חותמים על הסכם נישואין או הסכם שותפות עסקית – חוקר פרטי יוכל לסייע לנו בכך באופן דיסקרטי וחשאי כך שנדע לפני חתימת ההסכם האם האדם שמולו אנחנו חותמים על ההסכם הוא אמין בדיוק כפי שהוא מציג את עצמו. היתרונות הכלכליים של חקירה פרטית יכולים לבוא לידי ביטוי גם בתביעות מזונות לגירושין או בתביעות לשם קבלת פיצויים מגורמים עסקיים שונים או גרומים שתובעים אותנו בגין נזק שגרמנו להם מבחינה כספית או פיזית.

מאמרים נוספים:

מעקבים

מעקב אחר אנשים

העבודה במשרד חקירות מרגישה לפעמים כמו עבודה מתוך סרט ריגול.ממש כמו בסרטים, חמושים במשקפי שמש, מצלמות עם עדשות ארוכות וגאדג’טים מגניבים אנו

SMS אנונימי

sms אנונימי

SMS אנונימי – ההודעה שגרמה לכם לחשוד שנים ארוכות שאתם חיים במערכת יחסים ורק בשנים האחרונות, משהו בדינמיקה הזוגית בבית מתחיל להשתנות.

מעקב אחר בן או בת זוג

הפרת אמון בגידה

הפרת אמון בגידה ופירוק נישואין – חקירות במערכות יחסים החיים הזוגיים שלכם, עוברים לאורך השנים טלטלות רבות, אתגרים ובעיקר תהליכים אישיים מורכבים.

כותב המאמר

יניב מור

יניב מור

יניב מור, חוקר פרטי ובעל משרד החקירות הגדול בדרום "מור חקירות". מעל 98% הצלחה.

פנייה דיסקרטית

חייגו אלינו עכשיו
גלילה לראש העמוד

חוקר פרטי לכל מטרה

לפגישת ייעוץ דיסקרטית