לייעוץ מיידי ודיסקרטי 24/7 עם אמיר אברמסון חייגו
ייעוץ דיסקרטי 24/7
חקירות נזיקין גוף ורכוש

חקירות נזיקין גוף ורכוש

חקירות נזיקין תביעות גוף ורכוש - השגת ראיות

"אנו דוחים תביעתך לקבלת פיצוי…" – כמה מאיתנו קיבלו מכתב כזה בעקבות תביעת נזיקין נגד חברות הביטוח.

משרד חקירות אברמסון מציע שרות חדשני ולא שגרתי שתמציתו: במידה ונפגעת פיזית: בעבודה, בתאונה, במכשול, בקטטה ציבורית, בנפילה לבור, במדרגות, בשטח ציבורי, ועקב כך פנית להגשת תביעה נגד הגוף, המוסד, חברת הביטוח, החברה או המעביד – נוכל לטפל בהשגת ראיות המאמתות תביעה עתידית.

מאחר ומשרדנו עבד עשרות שנים בחקירות בשרות חברות ביטוח, ביצענו חקירות על נפגעי גוף ורכוש אשר הגישו תביעות נגד חברות הביטוח, במסגרת השרות עבורם תפקידנו היה להזים את התביעות נגד החברות בחקירות שמטרתם הייתה:

 • להעביר את האחריות לגופים אחרים
 • למצוא שהתביעה הוגשה בחוסר תום לב
 • לדחות נושא האחריות
 • למצוא כי התביעה שקרית ולא מבוססת.

אין ספק כי הניסיון שנצבר עקב עבודתנו לא יסולא בפז. מאחר ואנו מכירים מקרוב מה השיקולים או ההחלטות העומדות לפני דחיית תביעה של חברת ביטוח וכיצד חברות הביטוח פועלות כאשר הם נתבעות או נמסרת הודעה על תאונה בה נפגע פיזית מבוטח או צד ג'.

אנו מציעים שרות שעיקרו:

אם נפגעת פיזית באירוע תאונתי, נפילה, החלקה, תאונת עבודה, חבלה, קטטה – אנו נלווה אותך ונתדרך אותך על מנת שתוכל לממש זכותך לקבלת פיצוי. חוקר פרטי מיומן יעבור על המקרה ובכך נוכל להפיק את המיטב בהקשר לסכום הכסף שמקובל כפיצוי.

גולשים שהגיעו לעמוד זה הביעו עניים גם במציאת עורך דין לנזקי גוף ורכוש, במידה ואתם מעוניינים, היכנסו לאתר:

 https://www.ronen-avniel.co.il

טכניקת העבודה שלנו:

חקירת האירוע התאונתי – איסוף ראיות מהשטח, צילומים, הקלטות, אתור עדים ואיתור חברת הביטוח אשר אותה אפשר לתבוע. הדרכה, השכרת ציוד הקלטה ויעוץ עד סוף ההליך המשפט. כל זאת במסגרת השגת תשתית להגשת תביעה על ידי עורך דין נזיקין.

לא אחת עורכי הדין נתקלים במחסום הנובע מכך שאין להם מספיק ראיות או הוכחות על מנת להגיש תביעה נזיקית. אולם כאשר נמסר לאותו עו"ד פרטים שבעזרתם יוכל להגיש תביעה מתבקשת, הרי שאיסוף הראיות שלנו חוסך זמן יקר, ודחייה של חברת הביטוח.

לייעוץ ופרטים נוספים פנו למנהל המשרד – חוקר פרטי אמיר אברמסון 077-8044709

לייעוץ מיידי ודיסקרטי חינם השאירו פרטים

  מאמרים נוספים:
  משרד חקירות
  משרד חקירות בפתח תקווה

  לא בטוחים אם בוגדים בכם? תהיו מעוניינים לדעת מהי רמת האמינות של השותף העסקי החדש שלכם? מעוניינים לדעת טוב יותר מיהם האנשים הקרובים אליכם? אפשרויות

  SMS אנונימי
  משרד חקירות בצפון

  חושבים לפנות אל משרד חקירות באזור הצפון ותרצו להיות בטוחים כי אתם נעזרים בשירותיו של משרד שיוכל לבצע את החקירה בצורה חוקית לחלוטין ותוך כדי

  בילוש חוקר פרטי איפה לומדים להיות חוקר פרטי?
  משרד חקירות בחולון

  באמצעות פנייה אל משרד חקירות בחולון יכולה להיות לכם הזדמנות להיות במצב בו תהיה פחות בחוסר וודאות ותבינו טוב יותר מיהו האדם שעומד מולכם. אין

  כותב המאמר
  אמיר אברמסון
  אמיר אברמסון

  אמיר אברמסון חוקר פרטי ובעל משרד החקירות הגדול בדרום, מעל 98% הצלחה.

  פנייה דיסקרטית
  חייגו אלינו עכשיו
  גלילה לראש העמוד
  חוקר פרטי לכל מטרה
  לפגישת ייעוץ דיסקרטית