לייעוץ מיידי ודיסקרטי 24/7 עם אמיר אברמסון חייגו
ייעוץ דיסקרטי 24/7
חקירות נזיקין גוף ורכוש

חקירות נזיקין גוף ורכוש

חקירות נזיקין תביעות גוף ורכוש - השגת ראיות

“אנו דוחים תביעתך לקבלת פיצוי…” – כמה מאיתנו קיבלו מכתב כזה בעקבות תביעת נזיקין נגד חברות הביטוח.

משרד חקירות אברמסון מציע שרות חדשני ולא שגרתי שתמציתו: במידה ונפגעת פיזית: בעבודה, בתאונה, במכשול, בקטטה ציבורית, בנפילה לבור, במדרגות, בשטח ציבורי, ועקב כך פנית להגשת תביעה נגד הגוף, המוסד, חברת הביטוח, החברה או המעביד – נוכל לטפל בהשגת ראיות המאמתות תביעה עתידית.

מאחר ומשרדנו עבד עשרות שנים בחקירות בשרות חברות ביטוח, ביצענו חקירות על נפגעי גוף ורכוש אשר הגישו תביעות נגד חברות הביטוח, במסגרת השרות עבורם תפקידנו היה להזים את התביעות נגד החברות בחקירות שמטרתם הייתה:

 • להעביר את האחריות לגופים אחרים
 • למצוא שהתביעה הוגשה בחוסר תום לב
 • לדחות נושא האחריות
 • למצוא כי התביעה שקרית ולא מבוססת.

אין ספק כי הניסיון שנצבר עקב עבודתנו לא יסולא בפז. מאחר ואנו מכירים מקרוב מה השיקולים או ההחלטות העומדות לפני דחיית תביעה של חברת ביטוח וכיצד חברות הביטוח פועלות כאשר הם נתבעות או נמסרת הודעה על תאונה בה נפגע פיזית מבוטח או צד ג’.

אנו מציעים שרות שעיקרו:

אם נפגעת פיזית באירוע תאונתי, נפילה, החלקה, תאונת עבודה, חבלה, קטטה – אנו נלווה אותך ונתדרך אותך על מנת שתוכל לממש זכותך לקבלת פיצוי. חוקר פרטי מיומן יעבור על המקרה ובכך נוכל להפיק את המיטב בהקשר לסכום הכסף שמקובל כפיצוי.

גולשים שהגיעו לעמוד זה הביעו עניים גם במציאת עורך דין לנזקי גוף ורכוש, במידה ואתם מעוניינים, היכנסו לאתר:

 https://www.ronen-avniel.co.il

טכניקת העבודה שלנו:

חקירת האירוע התאונתי – איסוף ראיות מהשטח, צילומים, הקלטות, אתור עדים ואיתור חברת הביטוח אשר אותה אפשר לתבוע. הדרכה, השכרת ציוד הקלטה ויעוץ עד סוף ההליך המשפט. כל זאת במסגרת השגת תשתית להגשת תביעה על ידי עורך דין נזיקין.

לא אחת עורכי הדין נתקלים במחסום הנובע מכך שאין להם מספיק ראיות או הוכחות על מנת להגיש תביעה נזיקית. אולם כאשר נמסר לאותו עו”ד פרטים שבעזרתם יוכל להגיש תביעה מתבקשת, הרי שאיסוף הראיות שלנו חוסך זמן יקר, ודחייה של חברת הביטוח.

לייעוץ ופרטים נוספים פנו למנהל המשרד – חוקר פרטי אמיר אברמסון 077-8044709

לייעוץ מיידי ודיסקרטי חינם השאירו פרטים

  מאמרים נוספים:
  השתלטות מרחוק על טלפון
  תוכנת השתלטות על טלפון נייד

  לאחרונה נשכרו אנשי משרד חקירות אמיר אברמסון לבדוק חשד לדליפת מידע תעשייתי מאחת החברות המובילות במשק. לאחר בדיקה מעמיקה התברר כי באמצעות

  כמה עולה חוקר פרטי בגידות הן לא עסק זול
  כמה עולה חוקר פרטי בגידות

  בהסכמי ממון רבים ישנה התייחסות לנושא הבגידות. סעיפים שלמים מנוסחים על כמה זה יכאב כלכלית לבוגד או לבוגדת ועדיין בני ובנות זוג

  בילוש
  זיהוי טביעות אצבע

  אנו חיים במציאות מטורפת, התפתחות הטכנולוגית מאפשרת לנו להיות במקום אחד והופיע כהולוגרמה במקום אחר. כיום ישנם כלים לפתירת פשעים ואיתור פושעים

  כותב המאמר
  יניב מור
  יניב מור

  יניב מור, חוקר פרטי ובעל משרד החקירות הגדול בדרום "מור חקירות". מעל 98% הצלחה.

  פנייה דיסקרטית
  חייגו אלינו עכשיו
  גלילה לראש העמוד
  חוקר פרטי לכל מטרה
  לפגישת ייעוץ דיסקרטית