לייעוץ מיידי ודיסקרטי 24/7 עם אמיר אברמסון חייגו
ייעוץ דיסקרטי 24/7
חקירות לאיתור רכוש ונכסים

חקירות לאיתור רכוש ונכסים

חקירות לאיתור רכוש ונכסים - ירושה או עיזבונות

אחת הסוגיות הרגישות אשר חוקר פרטי נדרש לטפל בו הוא נושא עזבון או ירושה, לא אחת על רקע ירושה מתגלעים סכסוכים בתוך המשפחה הגרעינית, סכסוכים אלו נובעים מכך שצד זה או אחר, חש כי לא נמסרו לו כל הפרטים אודות רכושו של המנוחה .

משרד חקירות העוסק בחקירות כלכליות נשכר על ידי לקוחות על מנת לערוך בדיקה כלכלית אודות עזבונו של מנוחה .

בדרך כלל אין בידי הלקוחות מספיק מידע על המנוחה ולא אחת מתברר כי אחד מבני המשפחה הוציא כספים בשיטתיות מהרכוש וההון של המנוחה בנצלו את מצבו המנטלי הקשה.

על מנת לבדוק פניה מעין זו על משרד החקירות לבצע חקירה מקיפה ע"י חוקר פרטי הכוללת גם בדיקה היסטורית של הרכוש או הנכסים שהיו קודם למותותה של המנוחה .

אנו משתדלים להביא תמונת מצב כלכלית ללקוחות באמצעות עבודת חקירה מקצועית של חוקר פרטי בנושאים כגון: איתור קופת גמל, קרנות השתלמות, ביטוחי חיים, ביטוחי מנהלים, חלקות, בתים, אדמות חקלאיות, שותפויות, השקעות, בנקים, כלי רכב, תביעות הוניות ותביעות נזיקין, וכל נתון אחר אשר בעזרתו יוכלו הפוניםות לקבל מידע אשר באמצעותו יוכלו לשקול צעדיהם למימוש זכותם כיורשים.

חקירות אלו דורשות הרבה מאד מיומנות ומקצועיות, במיוחד כאשר מדובר בנושא רגיש וטעון היכול לפרק משפחה.

משרדנו, משרד חקירות אברמסון עוסק בתחום הנ"ל עשרות שנים, ולא אחת הצלחנו לפתור בעיות לא פשוטות אשר התגלו במהלך חקירה כזו, כאשר מצאנו כי היה ניצול של המנוחה מצד בן משפחה או מטפלת בהיותו של המנוחה תלויים לחלוטין וחסרי ישע, ומצב זה נוצל לעושק והוצאת כספים.

לייעוץ מיידי ודיסקרטי חינם השאירו פרטים

  מאמרים נוספים:
  משרד חקירות
  משרד חקירות בפתח תקווה

  לא בטוחים אם בוגדים בכם? תהיו מעוניינים לדעת מהי רמת האמינות של השותף העסקי החדש שלכם? מעוניינים לדעת טוב יותר מיהם האנשים הקרובים אליכם? אפשרויות

  SMS אנונימי
  משרד חקירות בצפון

  חושבים לפנות אל משרד חקירות באזור הצפון ותרצו להיות בטוחים כי אתם נעזרים בשירותיו של משרד שיוכל לבצע את החקירה בצורה חוקית לחלוטין ותוך כדי

  בילוש חוקר פרטי איפה לומדים להיות חוקר פרטי?
  משרד חקירות בחולון

  באמצעות פנייה אל משרד חקירות בחולון יכולה להיות לכם הזדמנות להיות במצב בו תהיה פחות בחוסר וודאות ותבינו טוב יותר מיהו האדם שעומד מולכם. אין

  כותב המאמר
  אמיר אברמסון
  אמיר אברמסון

  אמיר אברמסון חוקר פרטי ובעל משרד החקירות הגדול בדרום, מעל 98% הצלחה.

  פנייה דיסקרטית
  חייגו אלינו עכשיו
  גלילה לראש העמוד
  חוקר פרטי לכל מטרה
  לפגישת ייעוץ דיסקרטית