לייעוץ מיידי ודיסקרטי 24/7 עם אמיר אברמסון חייגו
ייעוץ דיסקרטי 24/7
חקירות לאיתור רכוש ונכסים

חקירות לאיתור רכוש ונכסים

חקירות לאיתור רכוש ונכסים - ירושה או עיזבונות

אחת הסוגיות הרגישות אשר חוקר פרטי נדרש לטפל בו הוא נושא עזבון או ירושה, לא אחת על רקע ירושה מתגלעים סכסוכים בתוך המשפחה הגרעינית, סכסוכים אלו נובעים מכך שצד זה או אחר, חש כי לא נמסרו לו כל הפרטים אודות רכושו של המנוחה .

משרד חקירות העוסק בחקירות כלכליות נשכר על ידי לקוחות על מנת לערוך בדיקה כלכלית אודות עזבונו של מנוחה .

בדרך כלל אין בידי הלקוחות מספיק מידע על המנוחה ולא אחת מתברר כי אחד מבני המשפחה הוציא כספים בשיטתיות מהרכוש וההון של המנוחה בנצלו את מצבו המנטלי הקשה.

על מנת לבדוק פניה מעין זו על משרד החקירות לבצע חקירה מקיפה ע”י חוקר פרטי הכוללת גם בדיקה היסטורית של הרכוש או הנכסים שהיו קודם למותותה של המנוחה .

אנו משתדלים להביא תמונת מצב כלכלית ללקוחות באמצעות עבודת חקירה מקצועית של חוקר פרטי בנושאים כגון: איתור קופת גמל, קרנות השתלמות, ביטוחי חיים, ביטוחי מנהלים, חלקות, בתים, אדמות חקלאיות, שותפויות, השקעות, בנקים, כלי רכב, תביעות הוניות ותביעות נזיקין, וכל נתון אחר אשר בעזרתו יוכלו הפוניםות לקבל מידע אשר באמצעותו יוכלו לשקול צעדיהם למימוש זכותם כיורשים.

חקירות אלו דורשות הרבה מאד מיומנות ומקצועיות, במיוחד כאשר מדובר בנושא רגיש וטעון היכול לפרק משפחה.

משרדנו, משרד חקירות אברמסון עוסק בתחום הנ”ל עשרות שנים, ולא אחת הצלחנו לפתור בעיות לא פשוטות אשר התגלו במהלך חקירה כזו, כאשר מצאנו כי היה ניצול של המנוחה מצד בן משפחה או מטפלת בהיותו של המנוחה תלויים לחלוטין וחסרי ישע, ומצב זה נוצל לעושק והוצאת כספים.

לייעוץ מיידי ודיסקרטי חינם השאירו פרטים

  מאמרים נוספים:
  השתלטות מרחוק על טלפון
  תוכנת השתלטות על טלפון נייד

  לאחרונה נשכרו אנשי משרד חקירות אמיר אברמסון לבדוק חשד לדליפת מידע תעשייתי מאחת החברות המובילות במשק. לאחר בדיקה מעמיקה התברר כי באמצעות

  כמה עולה חוקר פרטי בגידות הן לא עסק זול
  כמה עולה חוקר פרטי בגידות

  בהסכמי ממון רבים ישנה התייחסות לנושא הבגידות. סעיפים שלמים מנוסחים על כמה זה יכאב כלכלית לבוגד או לבוגדת ועדיין בני ובנות זוג

  בילוש
  זיהוי טביעות אצבע

  אנו חיים במציאות מטורפת, התפתחות הטכנולוגית מאפשרת לנו להיות במקום אחד והופיע כהולוגרמה במקום אחר. כיום ישנם כלים לפתירת פשעים ואיתור פושעים

  כותב המאמר
  יניב מור
  יניב מור

  יניב מור, חוקר פרטי ובעל משרד החקירות הגדול בדרום "מור חקירות". מעל 98% הצלחה.

  פנייה דיסקרטית
  חייגו אלינו עכשיו
  גלילה לראש העמוד
  חוקר פרטי לכל מטרה
  לפגישת ייעוץ דיסקרטית