לייעוץ מיידי ודיסקרטי 24/7 עם אמיר אברמסון חייגו
ייעוץ דיסקרטי 24/7
חקירות ירושות ועזבונות

מאמרים

חקירות ירושות ועזבונות

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
משרד חקירות
צרו קשר
יצירת קשר עם משרד חקירות אברמסון

חקירות ירושות ועזבונות

לא פעם התגלגלו לתקשורת סיפורים על מלחמות ענק בקרב קרובי משפחתה על כספי הירושה של המנוח, אשר בחר להשאיר חלק גדול מנכסיו לגורם זר אותו הכיר שנים ספורות לקראת מותו. היכן שיהיו סכומי כסף גדולים שיעמדו על המאזניים, תמיד יהיו גורמים שינסו להונות ולהשיג את סכומי הכסף הללו במרמה.

כמשרד חקירות מנוסה, קיבלנו לאורך השנים פניות רבות הנוגעות לירושות ועיזבונות, והתבקשנו לטפל בנושא ברגישות הנדרשת. מתי עולה הצורך לשכור שירותים של משרד חקירות לצורך התמודדות עם הנושא? כאשר עולה חשד כי דעתו של המנוח לא הייתה צלולה בעת כתיבת הצוואה, בתור דוגמא.

אנו נחשפים למקרים הללו בעיקר כאשר המנוח בחר להוריש את רוב הונו למאהבת שסעדה אותו בסמוך לימיו האחרונים או במידה ועלה חשש שהופעל לחץ על המנוח להוריש את נכסיו לאנשים שאינם מקורבים לו. חקירה פרטית ע”י חוקר פרטי תהיה רלוונטית גם במקרים שבהם לא קיימים קרובי משפחה מדרגה ראשונה להוריש להם את הנכסים ואילו אז תתבצע חקירה שתתפרש על פני מספר מדינות, במטרה לאתר קרובי משפחה מדרגה שנייה ושלישית אשר זכאים לרשת את המנוח כחוק.

חקירת ירושות ועיזבונות תהיה רלוונטית גם במקרים שבהם צד שלישי מנסה להתחזות לקרוב משפחה במטרה לרשת את נכסיו לקראת מותו, או לחילופין במטרה לגלות אירועים של העברת נכסים ומשיכות כספים שנועדו בכך למנוע חלוקה שווה בין היורשים החוקיים של המנוח. לכן יש לפנות אל חוקר פרטי מקצועי בנושא חקירה זו.

מהי צוואה חוקית?

אין ספק שהתמודדות עם פטירת קרוב משפחה היא קשה וטראומטית מספיק גם מבלי שיהיה צורך להתמודד עם חלוקת הצוואה. צוואות תמוהות או צוואות שעולה בהן חשד למרמה, מוסיפות לקושי של קרובי המשפחה עוד יותר ולכן אם אכן עלה חשד כזה, מומלץ לפנות אל משרד חקירות מנוסה אשר יוציא את האמת לאור וידאג שכל קרובי המשפחה יקבלו את הנכסים המגיעים להם בחוק.

יש חשש? אין חשש!

למרות שכל נושא הירושות והעיזבונות עשוי להתגלות כסבוך, ישנן הגדרות קונקרטיות הקובעות מהי צוואה חוקית. החוק מגדיר כי צוואה תהיה תקפה רק בתנאי שבה המנוח כתב אותה בפני רשם בבית משפט או נוטריון, או לחילופין הסריט עצמו בוידיאו. אפשרות נוספת היא לחתום על הצוואה בנוכחות שני עדים שאינם מכירים אישית את המנוח.

הצוואה צריכה להיכתב בכתב ידו של המנוח, להכיל את חתימתו ואת תאריך החתימה. כמובן שהכלל הבסיסי ביותר הוא שהמנוח יהיה צלול בדעתו ויהיה מודע למה על מה הוא חותם. גם במקרים שבהם לא נכתבה צוואה, יש חוקים ברורים המגדירים מי יהיה באופן אוטומטי היורש המיידי ומה עושים עם נכסיו של המנוח במידה וזה היה ערירי.

לייעוץ מיידי ודיסקרטי חינם השאירו פרטים

מאמרים נוספים:

חקירה כלכלית מקיפה

איך מבצעים חקירה כלכלית מקיפה?

שוק החקירות הכלכליות הפך לנרחב בשנים האחרונות ומאפיין תחומים רבים ושונים . לפני שנצלול ונשיב על השאלה איך מבצעים חקירה כלכלית מקיפה

חוקר פרטי

איך מתבצעות חקירות פרטיות?

אין ספק כי האמת היא הערך החשוב ביותר בחיים וככל שאנו יודעים את האמת כך החיים שלנו יהיו יותר טובים. תחשבו על

כותב המאמר

יניב מור

יניב מור

יניב מור, חוקר פרטי ובעל משרד החקירות הגדול בדרום "מור חקירות". מעל 98% הצלחה.

פנייה דיסקרטית

גלילה לראש העמוד

חוקר פרטי לכל מטרה

לפגישת ייעוץ דיסקרטית