לייעוץ מיידי ודיסקרטי 24/7 עם אמיר אברמסון חייגו
ייעוץ דיסקרטי 24/7
חקירות ירושות ועזבונות

חקירות ירושות ועזבונות

חקירות ירושות ועזבונות

לא פעם התגלגלו לתקשורת סיפורים על מלחמות ענק בקרב קרובי משפחתה על כספי הירושה של המנוח, אשר בחר להשאיר חלק גדול מנכסיו לגורם זר אותו הכיר שנים ספורות לקראת מותו. היכן שיהיו סכומי כסף גדולים שיעמדו על המאזניים, תמיד יהיו גורמים שינסו להונות ולהשיג את סכומי הכסף הללו במרמה.

כמשרד חקירות מנוסה, קיבלנו לאורך השנים פניות רבות הנוגעות לירושות ועיזבונות, והתבקשנו לטפל בנושא ברגישות הנדרשת. מתי עולה הצורך לשכור שירותים של משרד חקירות לצורך התמודדות עם הנושא? כאשר עולה חשד כי דעתו של המנוח לא הייתה צלולה בעת כתיבת הצוואה, בתור דוגמא.

אנו נחשפים למקרים הללו בעיקר כאשר המנוח בחר להוריש את רוב הונו למאהבת שסעדה אותו בסמוך לימיו האחרונים או במידה ועלה חשש שהופעל לחץ על המנוח להוריש את נכסיו לאנשים שאינם מקורבים לו. חקירה פרטית ע"י חוקר פרטי תהיה רלוונטית גם במקרים שבהם לא קיימים קרובי משפחה מדרגה ראשונה להוריש להם את הנכסים ואילו אז תתבצע חקירה שתתפרש על פני מספר מדינות, במטרה לאתר קרובי משפחה מדרגה שנייה ושלישית אשר זכאים לרשת את המנוח כחוק.

חקירת ירושות ועיזבונות תהיה רלוונטית גם במקרים שבהם צד שלישי מנסה להתחזות לקרוב משפחה במטרה לרשת את נכסיו לקראת מותו, או לחילופין במטרה לגלות אירועים של העברת נכסים ומשיכות כספים שנועדו בכך למנוע חלוקה שווה בין היורשים החוקיים של המנוח. לכן יש לפנות אל חוקר פרטי מקצועי בנושא חקירה זו.

מהי צוואה חוקית?

אין ספק שהתמודדות עם פטירת קרוב משפחה היא קשה וטראומטית מספיק גם מבלי שיהיה צורך להתמודד עם חלוקת הצוואה. צוואות תמוהות או צוואות שעולה בהן חשד למרמה, מוסיפות לקושי של קרובי המשפחה עוד יותר ולכן אם אכן עלה חשד כזה, מומלץ לפנות אל משרד חקירות מנוסה אשר יוציא את האמת לאור וידאג שכל קרובי המשפחה יקבלו את הנכסים המגיעים להם בחוק.

יש חשש? אין חשש!

למרות שכל נושא הירושות והעיזבונות עשוי להתגלות כסבוך, ישנן הגדרות קונקרטיות הקובעות מהי צוואה חוקית. החוק מגדיר כי צוואה תהיה תקפה רק בתנאי שבה המנוח כתב אותה בפני רשם בבית משפט או נוטריון, או לחילופין הסריט עצמו בוידיאו. אפשרות נוספת היא לחתום על הצוואה בנוכחות שני עדים שאינם מכירים אישית את המנוח.

הצוואה צריכה להיכתב בכתב ידו של המנוח, להכיל את חתימתו ואת תאריך החתימה. כמובן שהכלל הבסיסי ביותר הוא שהמנוח יהיה צלול בדעתו ויהיה מודע למה על מה הוא חותם. גם במקרים שבהם לא נכתבה צוואה, יש חוקים ברורים המגדירים מי יהיה באופן אוטומטי היורש המיידי ומה עושים עם נכסיו של המנוח במידה וזה היה ערירי.

המשרד מתמחה גם בחקירות כלכליות.

לייעוץ מיידי ודיסקרטי חינם השאירו פרטים

  מאמרים נוספים:
  משרד חקירות
  משרד חקירות בפתח תקווה

  לא בטוחים אם בוגדים בכם? תהיו מעוניינים לדעת מהי רמת האמינות של השותף העסקי החדש שלכם? מעוניינים לדעת טוב יותר מיהם האנשים הקרובים אליכם? אפשרויות

  SMS אנונימי
  משרד חקירות בצפון

  חושבים לפנות אל משרד חקירות באזור הצפון ותרצו להיות בטוחים כי אתם נעזרים בשירותיו של משרד שיוכל לבצע את החקירה בצורה חוקית לחלוטין ותוך כדי

  בילוש חוקר פרטי איפה לומדים להיות חוקר פרטי?
  משרד חקירות בחולון

  באמצעות פנייה אל משרד חקירות בחולון יכולה להיות לכם הזדמנות להיות במצב בו תהיה פחות בחוסר וודאות ותבינו טוב יותר מיהו האדם שעומד מולכם. אין

  כותב המאמר
  אמיר אברמסון
  אמיר אברמסון

  אמיר אברמסון חוקר פרטי ובעל משרד החקירות הגדול בדרום, מעל 98% הצלחה.

  פנייה דיסקרטית
  חייגו אלינו עכשיו
  גלילה לראש העמוד
  חוקר פרטי לכל מטרה
  לפגישת ייעוץ דיסקרטית