לייעוץ מיידי ודיסקרטי 24/7 עם אמיר אברמסון חייגו
ייעוץ דיסקרטי 24/7
חקירות גירושין ורכוש

מאמרים

חקירות גירושין ורכוש

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
משרד חקירות
צרו קשר
יצירת קשר עם משרד חקירות אברמסון

חקירות גירושין ורכוש חוקר פרטי אמיר אברמסון

למשל כשהבעל מבריח כספים לחו”ל או לחשבונות אחרים, כשהוא מגיע להסדר ומקבל כספים “בשחור” כדי לא להצהיר עליהם בבית המשפט, כשהוא מכריז על פשיטת רגל פיקטיבית ועוד. במצבים כאלה מבצעי המניפולציות בדרך כלל מתחלקים לשני טיפוסים מרכזיים- אלו שמתרשלים בתפקידם ואינם מצליחים להסוות את מקור הכסף (ואז העבודה שלי הופכת לפשוטה יותר) והערמומיים- אלו שדווקא מצליחים להצניע את מקור הכסף היטב.

כמובן שעל אף המאמצים של הבעל וגם אם הוא מצטיין במעשיו הנלוזים- הכסף לא יכול להיעלם לחלוטין. אצלנו משרד חקירות אברמסון כבר יצא להיתקל באדם שהצהיר כי ירד מנכסיו למרות שאשתו שבה והצהירה כי לא מדובר באמת. מאחר שבמהלך כל הקשר שלהם הבעל התנהל בדיסקרטיות ולא שיתף את אשתו בהחלטות הכלכליות הקשורות לבית, היא ידעה להעריך כי הוא אדם אמיד- אך לא ידעה להעריך עד כמה.

נדרשה חקירה כלכלית ארוכה ומסועפת כדי לגלות את האמת, אך בסופו של דבר החקירה הולידה תוצאות מפתיעות: הבעל, בשיתוף פעולה עם כמה בני משפחה, חילק את הונו שהיה גדול מאוד, בין כמה חשבונות בנק שונים. מסתבר כי למרות שהבעל נהג להגיע לדיונים בבית המשפט בהופעה אומללה וברכב ישן, הסכומים המצטברים בחשבונות שהסתיר מאשתו היו גדולים מכפי שיכלה לדמיין וכמובן שאותו אדם לא באמת ירד מנכסיו. עם גילוי האמת, בית המשפט חילק את כלל נכסיו של הבעל עם אשתו, כפי שמצא לנכון.

אגב, קצה החוט לפרשייה הזו הגיעה מכיוונה של האישה עצמה, שחששה מחיי העליבות שייצפו לה במידה ולא תיחשף האמת. היא החליטה להפוך ולהיות חוקר פרטי בעצמה לערב אחד, נברה וחיפשה בכל חלקי הבית אחר הוכחות בעידודי ובהדרכה שלי. אמנם הסיכוי למצוא ראיה כזו או אחרת היה קלוש מאחר שהבעל כבר ארז את מיטלטליו ועבר למקום אחר, אך תמיד כדאי לנסות.

מסתבר שהבעל שכח בסל הכביסה את אחד מזוגות מכנסיו ושם בכיס התחבא לו תדפיס מהבנק עם פרטיו שלא היו מוכרים לה. בנסיבות אחרות האישה בוודאי הייתה משליכה את התדפיס הזה לפח מבלי להתעכב על כך שנייה נוספת, אך כעת היא בחרה בחוכמה להביא בפניי את התדפיס וכך חשפנו את ה”קומבינה” של הבעל עם בני משפחתו. עוד מקרה של משרד חקירות הגיעה לסיומו

מתי השירותים שלי מתגלים כיעילים?

כשחושבים על משרד חקירות בהקשר של תיקי גירושין, האסוציאציה הראשונה שקופצת לראש היא על מעקב סודי ועתיר אדרנלין, שבסיומו מתגלה כי הבעל מנהל פרשיית אהבים מחוץ לנישואין. לעתים מזמנים חוקר פרטי גם למטרות הללו (אם כי בפועל, המעקבים לא תמיד זוהרים כמו בסרטים), אך ברוב המקרים תפקידו של החוקר הפרטי גולש גם לתוך התנהלות תיק הגירושין עצמו, למשל כשבית המשפט יתבקש להחליט מה יהיה גובה המזונות אותם ישלם האב לאשתו/ ילדיו ולחלק את רכושם המשותף.

בתור חוקר פרטי, אני יכול להעיד כי המניפולציות הגדולות ביותר קורות דווקא בשלב הזה ולא בשלב ניהול הרומנים. הצד המשלם עשוי לבצע מעשים מרחיקי לכת כדי להימנע מחובותיו ואילו האישה שלא תמיד הייתה מעורה בנושאים הכלכליים, עשויה להרגיש מרומה אך גם ללא קצה חוט.

כאן בדיוק אני נכנס לתמונה ומתחיל לנהל חקירות כלכליות. יאיר לפיד הטביע את הביטוי המפורסם “איפה הכסף?” ותיאר שלא במודע גם את התפקיד שלי בהקשר לחקירה הכלכלית: תפקידי הוא לגלות את מקור הכסף ולהתחקות אחר עקבותיו עד שהאמת תצא לאור.

לייעוץ מיידי ודיסקרטי חינם השאירו פרטים

מאמרים נוספים:

מעקבים

מעקב אחר אנשים

העבודה במשרד חקירות מרגישה לפעמים כמו עבודה מתוך סרט ריגול.ממש כמו בסרטים, חמושים במשקפי שמש, מצלמות עם עדשות ארוכות וגאדג’טים מגניבים אנו

SMS אנונימי

sms אנונימי

SMS אנונימי – ההודעה שגרמה לכם לחשוד שנים ארוכות שאתם חיים במערכת יחסים ורק בשנים האחרונות, משהו בדינמיקה הזוגית בבית מתחיל להשתנות.

מעקב אחר בן או בת זוג

הפרת אמון בגידה

הפרת אמון בגידה ופירוק נישואין – חקירות במערכות יחסים החיים הזוגיים שלכם, עוברים לאורך השנים טלטלות רבות, אתגרים ובעיקר תהליכים אישיים מורכבים.

כותב המאמר

יניב מור

יניב מור

יניב מור, חוקר פרטי ובעל משרד החקירות הגדול בדרום "מור חקירות". מעל 98% הצלחה.

פנייה דיסקרטית

חייגו אלינו עכשיו
גלילה לראש העמוד

חוקר פרטי לכל מטרה

לפגישת ייעוץ דיסקרטית