לייעוץ מיידי ודיסקרטי 24/7 עם בילוש חקירות ומעקבים חייגו
ייעוץ דיסקרטי 24/7

חקירות גירושין – הקלף שיכול להפוך את תוצאות המשפט

הליך הגירושין הוא ללא ספק אחד הנושאים המורגשים, העדינים והרגישים ביותר שיש. מלבד המעמסה הנפשית שחווים בני הזוג הרוצים להיפרד, הרי שיש גם הליך ביורוקרטי שלרוב הוא מתיש ולא פשוט, במיוחד כאשר בני הזוג מנסים כל אחד למשוך לכיוונו. לצד עורך דין שייצג אתכם בתהליך ייתכן ותרצו לשכור את שירותיו של חוקר פרטי מקצועי ומנוסה שיסייע לכם לאסוף את כל הראיות הנדרשות לכם על הצד השני. לעתים יהיה מדובר בקלף שיכול להפוך את תוצאות המשפט.

חוקר פרטי להשגת ראיות לקיצור הליך הגירושין:

עבור זוגות שלא יסכימו בצורה הדדית ומהירה על הפרטים השונים בתיק הליך הגירושין עשוי להיות ארוך ומייגע. הליך זה יכול גם להתיש פיזית וכלכלית וכמובן גם מנטלית. זה יכול להיות לגבי אי הסכמה בנושא דמי המזונות, חלוקת הרכוש, משמורת הילדים וכו'. כל צד ימשוך לכיוון שלו וירצה להוציא את הצד השני לא טוב על מנת לזכות במשפט. על ידי השגת ראיון עם בלש פרטי מקצועי ומנוסה תוכלו להשיג נתונים שיאמתו חשדות לגבי בן/בת הזוג וכו'. הצגת הנתונים והראיות עשויים לקצר את תהליכי הגירושין ולמנוע מהצד השני את היכולת להגן על עצמו במקרים רבים.

הכרת בתי הדין בענייני גירושין:

בבואכם לשכור משרד חקירות פרטי מקצועי העוסק בחקירות לענייני גירושין חשוב לוודא שנציגיו בקיאים היטב בהבדלים בין בתי הדין השונים. הליכי גירושין נידונים בדרך כלל בבין הדין הרבני או בית הדין לענייני המשפחה. בדרך כלל בית הדין הרבני יהיה המקום אליו הגבר ירצה לקחת את התביעה ואילו האישה תרצה לקחת את התביעה לבית הדין לענייני משפחה. חשוב לדעת למשל כי בית הדין הרבני לא יקבל ראיות שהושגו בשבת ולכן על משרד החקירות לבצע את העבודה והשגת הראיות ביום חול ותוך עמידה בתנאי החוק להגנת הפרטיות. 

מלבד איסוף הראיות יכול חוקר פרטי מנוסה לסייע בהשגת תמונות של המאהבים, בן/בת הזוג, סוגי הרכבים ומספרם, לחקור מקומות אליהם נוהגים ללכת, תדפיסי שיחות ממכשיר נייד, קבלות, חשבונות, בתי מלון, התכתבויות באינטרנט ועוד. 

5/5 - (1 vote)
חוקר פרטי גירושין
מאמרים נוספים:
כותב המאמר
בילוש חקירות ומעקבים
בילוש חקירות ומעקבים

בילוש חקירות ומעקבים הוא משרד החקירות הגדול בדרום, מעל 98% הצלחה.

פנייה דיסקרטית
חייגו אלינו עכשיו
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן