לייעוץ מיידי ודיסקרטי 24/7 עם אמיר אברמסון חייגו
ייעוץ דיסקרטי 24/7
חקירה כלכלית גירושין ​

חקירה כלכלית גירושין ​

חקירה כלכלית גירושין

תהליך הגירושין הוא תהליך טראומטי לכל הצדדים המעורבים בעניין אך הוא עלול להיות עגום אפילו יותר כשמעורבות בו בגידות או לחילופין כאשר אחד מבני הזוג מנסה להסתיר את נכסיו מהצד השני. כדי לצמצם את התחושה השלילית ובמטרה לצאת עם היד על העליונה, לא פעם יש צורך להיעזר בחוקר פרטי.

לצד הזוגות שבוחרים לסיים את הנישואין בצורה הדדית וידידותית, תמיד יהיו זוגות שיקלעו לקשיים בפירוק ‘החבילה’ עקב חשד לבגידה או וויכוחים הקשורים לפן הכלכלי. במטרה ליישב את הויכוחים ולהוציא את האמת אל האור, לא מן הנמנע שאחד הצדדים יצטרך לפנות לחוקר פרטי. במאמר הבא ננסה להבין מהי תרומתו של החוקר הפרטי להליך הגירושין.

חוקר פרטי במקרה של הגדלת מזונות

פעמים רבות, כשבן הזוג מודע לכך שיתבקש לשלם מזונות גבוהים לגרושתו וילדיו, הוא עושה כל מה שביכולתו כדי ‘להצניע ומבריח רכוש ונכסים ‘ את נכסיו על מנת שבית המשפט יפסוק סכום נמוך יותר.

כיצד עושים זאת במקרה של חשבונות משותפים? תופתעו. כשאדם מסוים מעוניין להעלים את נכסיו, הוא מוצא דרך לעשות זאת על אף החשבונות המשותפים וללא ידיעת בת זוגו. לכן, במקרים כאלה יש להיעזר ולפנות אל חוקר פרטי, שיסייע לאתר את נכסיו המוסתרים של בן הזוג, וירים מסך לפני בית המשפט .

חוקר פרטי במקרה של בגידה

לא רק ההיבט הכלכלי עלול להוות מכשול בדרך לקבלת הגט אלא גם הגורם הרומנטי.  בית הדין הרבני והאזרחי עוסקים כל אחד בצד אחר בנושא בגידה של בני זוג ולכן אם עולה חשד כזה, מומלץ להביא ראיות חותכות אשר יסייעו לבן הזוג הנבגד בעת הגשת הגט. אלא שבן זוג המיומן במלאכת הבגידה, יודע היטב כיצד לטשטש את צעדיו ולכן קיים קושי להוכיח את מעשה  הבגידה  אם אכן מתבצע. בשלב כזה פנייה אל משרד חקירות ופנייה אל חוקר פרטי היא מעשה שקול והגיוני.

מתי כדאי לפנות לחוקר פרטי בעת חשד לבגידה?

חשדות לגבי בגידת בני הזוג הן בהחלט רעידת אדמה  אך גם אם נדמה שהן אינן מבוססות ישנם סימנים מקדימים ומחשידים שיכולים להעיד על בגידתו של בן הזוג כגון:  חוסר סירובו לקיים יחסי מין, התעקשותו להחזיק בנייד קרוב אליו בכל העת, רצונו הבהול להתקלח מיד עם חזרתו הביתה, שינוי סדר יומו ללא סיבה ברורה, חוסר סבלנות וסובלנות, הקפדה על לבוש ונקיון ועוד.

במידה והתגלו חשדות כאלה והליך גירושין עומד על הפרק, ההמלצה היא לפנות לחוקר הפרטי- במטרה  לאמת חשד ולקבל את היתרון המבוקש בדיון בבית המשפט בהוכחה כי  בן הזוג אכן מבצע בגידה כפי שנחשד.

גם על בן הזוג החושד מוטלת אחריות והיא לספק לחוקר הפרטי כל אינפורמציה רלוונטית אודות הרגליו של הנחקר וסדר יומו, במטרה להגיע לתוצאות במהירות. ויכוחים על רקע בגידות וגירושין עשויים להתלהט במהירות ולכן על בן הזוג החושד תמיד לשמור על קור רוח ובשום פנים ואופן לא להטיח בפני הנחקר את הפנייה לחוקר הפרטי.

המשרד מתמחה גם בחקירות כלכליות.

לייעוץ מיידי ודיסקרטי חינם השאירו פרטים

  מאמרים נוספים:
  השתלטות מרחוק על טלפון
  תוכנת השתלטות על טלפון נייד

  לאחרונה נשכרו אנשי משרד חקירות אמיר אברמסון לבדוק חשד לדליפת מידע תעשייתי מאחת החברות המובילות במשק. לאחר בדיקה מעמיקה התברר כי באמצעות

  כמה עולה חוקר פרטי בגידות הן לא עסק זול
  כמה עולה חוקר פרטי בגידות

  בהסכמי ממון רבים ישנה התייחסות לנושא הבגידות. סעיפים שלמים מנוסחים על כמה זה יכאב כלכלית לבוגד או לבוגדת ועדיין בני ובנות זוג

  בילוש
  זיהוי טביעות אצבע

  אנו חיים במציאות מטורפת, התפתחות הטכנולוגית מאפשרת לנו להיות במקום אחד והופיע כהולוגרמה במקום אחר. כיום ישנם כלים לפתירת פשעים ואיתור פושעים

  כותב המאמר
  יניב מור
  יניב מור

  יניב מור, חוקר פרטי ובעל משרד החקירות הגדול בדרום "מור חקירות". מעל 98% הצלחה.

  פנייה דיסקרטית
  חייגו אלינו עכשיו
  גלילה לראש העמוד
  חוקר פרטי לכל מטרה
  לפגישת ייעוץ דיסקרטית