לייעוץ מיידי ודיסקרטי 24/7 עם אמיר אברמסון חייגו
ייעוץ דיסקרטי 24/7
חוקר פרטי בתביעת ביטוח

מאמרים

חוקר פרטי בתביעת ביטוח

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
משרד חקירות
צרו קשר
יצירת קשר עם משרד חקירות אברמסון

שילוב חוקרים פרטיים בתביעות ביטוח

משרד החקירות של אמיר אברמסון, מומחה בביצוע חקירות של תביעות ביטוח, משרדנו מקושר עם מודיעין ברחבי הארץ והעולם ובעל ייעוץ מאנשי מקצוע אשר יכולים להגיע לאמת בצורה הטובה ביותר. החוקרים הפרטיים שלנו מקצוענים ופועלים במסגרת החוק, תהליך החקירה הוא דיסקרטי ויסודי שבסופו כפי שנאמר, נדע מה קרה בדיוק בתביעת הביטוח הנחקרת. במהלך החקירה צוות החוקרים המיומן שלנו יגבה עדויות כתובות, הוא יחקור עדים רלוונטים ויצלם ויקליט דברים אשר מתקשרים לתהליך החקירה והאם באמת תובע הביטוח זכאי לתביעה אשר הוא מעוניין או שהוא פשוט מנסה לרמות את מוסד הביטוח.

נשאלת השאלה, מדוע שאזרח מן השורה ירצה לנסות להונות את חברת הביטוח? הרי מדובר בעבירה לכל דבר. הסיבות לכך יכולות להיות מגוונות: ייתכן ומדובר באדם במצב כלכלי ירוד שמרגיש כי נדחק לפינה, לעתים מדובר בתופעה שקרויה רצון ‘לדפוק את המערכת’, שבה האדם מנסה לממש את כספי הפרמיה כדי לא לחוש ‘פרייאר’ וייתכן שמדובר במקרה של מוסר ירוד. כך או כך, מדובר בתופעה שיש לאתר בשלביה המוקדמים ולמגר אותה.

יש לציין כי לא כל הונאות חברות הביטוח מבוססות על מצגים כוזבים ועל מקרים שלא התרחשו כלל, לעתים יש בסיס להגשת התביעה אך התובע מפריז בתיאוריו ומקצין את נסיבות האירוע על מנת להוציא יותר כסף בתביעת הביטוח. לצדם ישנם תובעים אשר בוחרים לביים את נסיבות המקרה מראשיתו ועד סיומו, מה שהופך את המקרה לחמור עוד יותר.

לא רק האינטרסים של התובע עומדים מאחורי הפרזת תיאור נסיבות האירוע, שכן גם עורך הדין שמייצג אותו עלול לסייע לו לנפח את התיאורים על מנת לקבל פיצויים גבוהים יותר. כך גם התובע וגם עורך הדין זוכים לקטוף נתחים גדולים יותר מהתביעה.

תפקידם של חוקרים פרטיים בתביעות ביטוח

מאחר שתופעת הונאות הביטוח היא תופעה לא אתית ולא מוסרית, חברות הביטוח עושות כל שביכולתן כדי למנוע מקרים כאלה. אלא שקיים קושי להוכיח שתובע מסוים בוחר לביים את פציעתו וכי הוא למעשה חש בטוב או לחילופין מקצין את תיאוריו. בדיוק מסיבה זו חברות ביטוח פונות לחוקרים פרטיים במטרה להוציא את האמת לאור.

תפקידו של חוקר פרטי , אם כן, הוא להשיג את חומר הראיות שיפריך את טענות התובע. מאחר שלעתים סכומי כסף גדולים עומדים על הפרק, חברות הביטוח נעזרות בחוקרים פרטיים מנוסים ומקצועיים, הבקיאים בתחום תביעות הביטוח.

חוקרים פרטיים בודקים מקרים של תביעות נזיקין, רשלנות רפואית, תביעות רכוש ואפילו תביעות נזיקיות בתחומי החקלאות. החוקרים הפרטיים מודעים לכך כי תביעות הביטוח המבוססות על ממצאי שווא משתכללות עם הזמן וכי התובעים הם אנשים מתוחכמים אשר עלולים להיות מודעים לעובדה שמישהו ינסה לבדוק את גרסתם. לכן, דרושה מהחוקרים הפרטיים רמה מקצועית גבוהה ביותר ועשיית שימוש באמצעים שונים כמו גביית

עדויות, התייעצות עם מומחים בתחומי הביטוח, מעקבים ועוד

במהלך השנים נתקלתי בלא מעט מקרים של הונאת ביטוח, דרך חקירה יסודית ואמינה באמצעות אמצעים טכנולוגיים רבים חשפנו מקרים רבים של הונאת ביטוח וקיבלו מספר של שבחים בנוגע לאופן טיפול החקירה והמטרה הסופית שהושגה – האמת.

מגישי תביעות רבים משתמשים באופן פלילי בצורה שיטתית ולא יפסיקו להשתמש בדרכים שונות כגון:

  • ביום פריצה לעסק או לבית

  • גניבת רכב בהזמנה

  • איבוד יכולת וכושר עבודה

  • ביום תאונת דרכים

אנו בחברת אברמסון משרד חקירות בעלי ניסיון רב ועשיר למקרים כאלו ואחרים ונעשה כל מאמץ כדי להביא לכם את האמת לגבי אותו אדם שהגיש תביעת ביטוח.

לייעוץ מיידי ודיסקרטי חינם השאירו פרטים

מאמרים נוספים:

חקירה כלכלית מקיפה

איך מבצעים חקירה כלכלית מקיפה?

שוק החקירות הכלכליות הפך לנרחב בשנים האחרונות ומאפיין תחומים רבים ושונים . לפני שנצלול ונשיב על השאלה איך מבצעים חקירה כלכלית מקיפה

חוקר פרטי

איך מתבצעות חקירות פרטיות?

אין ספק כי האמת היא הערך החשוב ביותר בחיים וככל שאנו יודעים את האמת כך החיים שלנו יהיו יותר טובים. תחשבו על

כותב המאמר

יניב מור

יניב מור

יניב מור, חוקר פרטי ובעל משרד החקירות הגדול בדרום "מור חקירות". מעל 98% הצלחה.

פנייה דיסקרטית

גלילה לראש העמוד

חוקר פרטי לכל מטרה

לפגישת ייעוץ דיסקרטית