לייעוץ מיידי ודיסקרטי 24/7 עם אמיר אברמסון חייגו
ייעוץ דיסקרטי 24/7
חוקר פרטי בפתח תקוה

מאמרים

חוקר פרטי בפתח תקוה

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
משרד חקירות
צרו קשר
יצירת קשר עם משרד חקירות אברמסון

חוקר פרטי בפתח תקוה

החוק לחוקרים פרטיים מגדיר במדויק את תפקידו של חוקר פרטי : “מי שעוסק בהשגת ידיעות על הזולת או באיסופן, לצורכי אחרים ודרך שירות לכל”. במונחים ארציים יותר הכוונה לאיש מקצוע שנדרש לאסוף ראיות במטרה להוציא את האמת לאור, לטובת האינטרסים של הלקוח.

בעת חיפוש אחר חוקר פרטי בפתח תקווה או בכלל ברחבי הארץ, חשוב לבדוק כי משרד החקירות שאליו פניתם מחזיק ברישיון לניהול משרד חקירות וברישיון חוקר פרטי פעיל ותקף. לא פעם מגיעים אלינו פניות של לקוחות שנפלו קורבן לאנשים שהציגו עצמם כחוקרים פרטיים ולבסוף התגלו כחוקרים פרטיים שרשיונם נשלל או אנשים שנמצאים בשלבי לימוד המקצוע או גרוע מכך. הצגת רישיון לניהול משרד חקירות ורישיון חוקר פרטי מבטיח לכם כי החוקר עומד בכללי האתיקה הנדרשים ממנו והוא אושר ע”י משרד המשפטים ולשכת החוקרים הפרטיים בישראל.

עיקר החקירות הפרטיות המגיעות מאזור פתח תקוה מתחלקות לשתיים – פניות בנושא השגת ראיות והוכחות לבגידות מצד בן הזוג ופניות בנושא השגת מידע עסקי וביצוע חקירה כלכלית באמצעות פנייה אל משרד חקירות על שותפים עתידיים או בעלי עסקים שמעוניינים לבצע איתם עסקת רכש כזאת או אחרת.

משרד חקירות אברמסון פועל למעלה מ-43 שנה בתחום החקירות ומבצע חקירות פרטיות בכל תחום ובכל רחבי הארץ והעולם לרבות חקירות כלכליות, חקירות אישות, ביצוע מעקבים סמויים והשגת ראיות קבילות בבתי המשפט. לפרטים נוספים וקביעת פגישת ייעוץ בנושא ביצוע מעקב או חקירה פרטית באיזור פתח תקוה והסביבה, הינכם מוזמנים ליצור קשר בכל עת. דיסקרטיות מלאה מובטחת!

לייעוץ מיידי ודיסקרטי חינם השאירו פרטים

מאמרים נוספים:

חקירה כלכלית מקיפה

איך מבצעים חקירה כלכלית מקיפה?

שוק החקירות הכלכליות הפך לנרחב בשנים האחרונות ומאפיין תחומים רבים ושונים . לפני שנצלול ונשיב על השאלה איך מבצעים חקירה כלכלית מקיפה

חוקר פרטי

איך מתבצעות חקירות פרטיות?

אין ספק כי האמת היא הערך החשוב ביותר בחיים וככל שאנו יודעים את האמת כך החיים שלנו יהיו יותר טובים. תחשבו על

כותב המאמר

יניב מור

יניב מור

יניב מור, חוקר פרטי ובעל משרד החקירות הגדול בדרום "מור חקירות". מעל 98% הצלחה.

פנייה דיסקרטית

גלילה לראש העמוד

חוקר פרטי לכל מטרה

לפגישת ייעוץ דיסקרטית