לייעוץ מיידי ודיסקרטי 24/7 עם אמיר אברמסון חייגו
ייעוץ דיסקרטי 24/7
חוקר פרטי בפתח תקוה

מאמרים

חוקר פרטי בפתח תקוה

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
משרד חקירות
צרו קשר
יצירת קשר עם משרד חקירות אברמסון

חוקר פרטי בפתח תקוה

החוק לחוקרים פרטיים מגדיר במדויק את תפקידו של חוקר פרטי : “מי שעוסק בהשגת ידיעות על הזולת או באיסופן, לצורכי אחרים ודרך שירות לכל”. במונחים ארציים יותר הכוונה לאיש מקצוע שנדרש לאסוף ראיות במטרה להוציא את האמת לאור, לטובת האינטרסים של הלקוח.

בעת חיפוש אחר חוקר פרטי בפתח תקווה או בכלל ברחבי הארץ, חשוב לבדוק כי משרד החקירות שאליו פניתם מחזיק ברישיון לניהול משרד חקירות וברישיון חוקר פרטי פעיל ותקף. לא פעם מגיעים אלינו פניות של לקוחות שנפלו קורבן לאנשים שהציגו עצמם כחוקרים פרטיים ולבסוף התגלו כחוקרים פרטיים שרשיונם נשלל או אנשים שנמצאים בשלבי לימוד המקצוע או גרוע מכך. הצגת רישיון לניהול משרד חקירות ורישיון חוקר פרטי מבטיח לכם כי החוקר עומד בכללי האתיקה הנדרשים ממנו והוא אושר ע”י משרד המשפטים ולשכת החוקרים הפרטיים בישראל.

עיקר החקירות הפרטיות המגיעות מאזור פתח תקוה מתחלקות לשתיים – פניות בנושא השגת ראיות והוכחות לבגידות מצד בן הזוג ופניות בנושא השגת מידע עסקי וביצוע חקירה כלכלית באמצעות פנייה אל משרד חקירות על שותפים עתידיים או בעלי עסקים שמעוניינים לבצע איתם עסקת רכש כזאת או אחרת.

משרד חקירות אברמסון פועל למעלה מ-43 שנה בתחום החקירות ומבצע חקירות פרטיות בכל תחום ובכל רחבי הארץ והעולם לרבות חקירות כלכליות, חקירות אישות, ביצוע מעקבים סמויים והשגת ראיות קבילות בבתי המשפט. לפרטים נוספים וקביעת פגישת ייעוץ בנושא ביצוע מעקב או חקירה פרטית באיזור פתח תקוה והסביבה, הינכם מוזמנים ליצור קשר בכל עת. דיסקרטיות מלאה מובטחת!

למידע על מחירים של חוקר פרטי כנסו >>

לייעוץ מיידי ודיסקרטי חינם השאירו פרטים

מאמרים נוספים:

מעקבים

מעקב אחר אנשים

העבודה במשרד חקירות מרגישה לפעמים כמו עבודה מתוך סרט ריגול.ממש כמו בסרטים, חמושים במשקפי שמש, מצלמות עם עדשות ארוכות וגאדג’טים מגניבים אנו

SMS אנונימי

sms אנונימי

SMS אנונימי – ההודעה שגרמה לכם לחשוד שנים ארוכות שאתם חיים במערכת יחסים ורק בשנים האחרונות, משהו בדינמיקה הזוגית בבית מתחיל להשתנות.

מעקב אחר בן או בת זוג

הפרת אמון בגידה

הפרת אמון בגידה ופירוק נישואין – חקירות במערכות יחסים החיים הזוגיים שלכם, עוברים לאורך השנים טלטלות רבות, אתגרים ובעיקר תהליכים אישיים מורכבים.

כותב המאמר

יניב מור

יניב מור

יניב מור, חוקר פרטי ובעל משרד החקירות הגדול בדרום "מור חקירות". מעל 98% הצלחה.

פנייה דיסקרטית

חייגו אלינו עכשיו
גלילה לראש העמוד

חוקר פרטי לכל מטרה

לפגישת ייעוץ דיסקרטית