לייעוץ מיידי ודיסקרטי 24/7 עם אמיר אברמסון חייגו
ייעוץ דיסקרטי 24/7
חוקר פרטי בחולון

מאמרים

חוקר פרטי בחולון

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
משרד חקירות
צרו קשר
יצירת קשר עם משרד חקירות אברמסון

חוקר פרטי בחולון

באחד מן הימים נכנסה למשרדו של חוקר פרטי בחולון אישה חרדית. מיד הרגיש החוקר הפרטי כי הסיטואציה לא נוחה לה, והוא הושיב אותה בחדר צדדי. בפגישה ביניהם במילים ספורות ובבכי עצור, סיפרה לו האישה שהיא אם ל-9 ילדים הנשואה לבעלה מגיל 18, הוא אהב אותה מאוד והיו להם חיים מאושרים אבל בחצי שנה האחרונה משהו השתבש. היא סיפרה לו בקושי רב ואף בבושה כי למרות שהיא הולכת למקווה, ושהם מצמידים את המיטות בימים המותרים לקיום יחסים, בעלה אינו מקיים אתה את מצוות פרו ורבו, ואף היא חשה שהוא מזלזל בה , מאס בה ואינו מעוניין בקרבתה. יתרה מזה- הדגישה האשה הוא אף נעלם לימים שלמים מהבית ועוזב אותה לבדה עם הילדים ללא כל עזרה. בעצת חברתה הטובה היא פונה אלינו משרד חקירות אברמסון על מנת שיעקבו אחרי בעלה, כי היא חושדת שמשהו לא טוב קורה סביבה והיא רוצה לדעת את האמת לאמיתה.

מעקב אחר הבעל החרדי

חוקר פרטי בחולון ישב ימים ארוכים במעקב מול הקהילה החסידית באזור בת-ים שם מתגוררת האישה ושם משמש בעלה כרב באחת הישיבות, במטרה לעקוב אחריו ולראות לאן הוא נעלם לאשתו. במשך כמה ימים עשה הרב את דרכו חזרה לביתו, אבל באחד הימים הוא נסע לאזור התעשייה בחולון. תחילה חשב החוקר כי הוא הולך לקנות עוגות בחנות הקונדיטוריה המפורסמת אבל הרב החביב עשה את דרכו היישר אל מרכס ספא וחדרים פרטיים להשכרה. כמה דקות אחרי שהוא הגיע שם לב החוקר הפרטי מחולון כי לחנייה נכנס רכב ומתוכו יצאה אישה, לא חסידית כלל. היא הביטה על המכוניות במגרש, ניגשה אל מכוניתו של הרב, סקרה אותה ונכנסה לתוך הספא.

הרב והחברה שלו עושים עיסוי

חוקר פרטי מחולון נכנס למרכז הספא ונעמד ליד הזוג. הרב בירך את חברתו לשלום, והזמין עבורם חדר ועיסוי ב-4 ידיים. מה שהוא לא ידע זה שהבחור שעמד בתור אחריהם, שהוא לא פחות ולא יותר חוקר פרטי מחולון כבר הספיק לתעד אותם במצלמה הנסתרת לו, כולל את הצביטה שהוא שם לה בטוסיק וחשב שאף אחד לא רואה. משרד חקירות אברמסון – החופש לדעת.

לייעוץ מיידי ודיסקרטי חינם השאירו פרטים

מאמרים נוספים:

מעקבים

מעקב אחר אנשים

העבודה במשרד חקירות מרגישה לפעמים כמו עבודה מתוך סרט ריגול.ממש כמו בסרטים, חמושים במשקפי שמש, מצלמות עם עדשות ארוכות וגאדג’טים מגניבים אנו

SMS אנונימי

sms אנונימי

SMS אנונימי – ההודעה שגרמה לכם לחשוד שנים ארוכות שאתם חיים במערכת יחסים ורק בשנים האחרונות, משהו בדינמיקה הזוגית בבית מתחיל להשתנות.

מעקב אחר בן או בת זוג

הפרת אמון בגידה

הפרת אמון בגידה ופירוק נישואין – חקירות במערכות יחסים החיים הזוגיים שלכם, עוברים לאורך השנים טלטלות רבות, אתגרים ובעיקר תהליכים אישיים מורכבים.

כותב המאמר

יניב מור

יניב מור

יניב מור, חוקר פרטי ובעל משרד החקירות הגדול בדרום "מור חקירות". מעל 98% הצלחה.

פנייה דיסקרטית

חייגו אלינו עכשיו
גלילה לראש העמוד

חוקר פרטי לכל מטרה

לפגישת ייעוץ דיסקרטית