לייעוץ מיידי ודיסקרטי 24/7 עם בילוש חקירות ומעקבים חייגו
ייעוץ דיסקרטי 24/7
איתור ילדים מאומצים

איתור ילדים מאומצים

חוקר פרטי מקצועי

בתוכנית אבודים עם צופית גרנט, אנו עדים לסיפורים מזעזעים של פרידות בין הורים לילדים או אחים לאחים, כאשר בכל סיפור יש את המניע שיצר את הפרידה. בסופו של דבר זה לא משנה מה היה המניע, הורים רוצים להיות בקשר עם הילדים שלהם, ובני משפחה צריכים להכיר בני משפחה אחרים. העובדה שאח הופרד ממשפחתו או שילד אומץ והוריו הביולוגיים לא יכולים לראות אותו ולהיות אתו בקשר, זה לא דבר תקין וזה לא דבר שאנשים מוכנים שיקרה להם.

בדרך כלל כדי לאתר ילדים מאומצים פונים לחוקר פרטי.

בסופו של דבר גם אם אימא מסרה מרצונה ילד לאימוץ, היא תרצה יום אחד לפגוש אותו ולדעת מה קורה אתו, זה לא רק מסקרנות, זה גם מדאגה. העובדה שהיא מסרה אותו, לא אומרת שהיא ויתרה עליו, יכול להיות שנסיבות החיים הובילו אותה למסירה שלו אבל זה לא היה מרצון והיא עדיין נאבקת ברגשות האשם שיש לה אחרי שהיא מסרה אותו לאימוץ.

הרשות למען הילד- לא מוסרת פרטים!

כאשר אם למשל מוסרת ילד לאימוץ, היא חותמת בתיק באישי שלה שהיא מוותרת עליו. ילדים רבים שנמסרו לאימוץ, כאשר בגרו רצו בכל זאת להכיר את הוריהם הביולוגיים, והם פנו לשירות למען הילד וביקשו שהם יצרו קשר עם ההורים הביולוגיים שלהם ויבקשו את רשותם להיפגש.

ברוב המקרים ההורים מסכימים, אבל יש אימהות שדבר הילד שילדו הוא בחזקת סוד משפחתי והן אפילו לא סיפרו את זה לבעל שהן התחתנו אתו, ולכן הופעתו של ילד כזה, עלולה למוטט את חומות ההסתרה וההגנה של המשפחה.

הרבה פעמים אימהות כאלה מוכנות להיפגש עם הילד ובתנאי שישמור בסוד את דבר קיומו מול המשפחה שלה, כלומר את המשפחה שלה הוא לא יכיר לעולם, כי זה סוד שהוא קיים בכלל.

הרבה פעמים השרות למען הילד לא משתף פעולה ואז ילדים מוצאים את עצמם פונים לחוקר פרטי.

גם הורים רוצים למצוא את ילדיהם- חוקר פרטי

מול אותם ילדים מאומצים יש גם לא מעט אימהות שרוצות אחרי שנים, לפגוש את הילד או הילדה שהם מסרו לאימוץ. ויש גם את סיפור ילדי תימן, שנמכרו למאכרים כאילו והיו שק תפוחי אדמה ועד היום משפחות מחפשות אחרי ילדים שנולדו בבתי חולים, ונאמר להם שהם מתו, אבל הסימנים מראים על כך שהעלימו אותם.

בחלק מהמקרים שהורים לקחו חוקר פרטי כדי לאתר את ילדיהם אכן עלה כי הם נמסרו לאימוץ, בעיקר לכל מיני משפחות עשירות חשוכות ילדים. הייתה פה קנוניה שלמה של מכירת תינוקות בטוח חוקר פרטי שעוסק בזה.

ילדים מאומצים בחו"ל- חוקר פרטי

לא מעט ילדים מאומצים הועברו לחו"ל ולכן פנייה אל משרד חקירות המעסיק חוקר פרטי מקצועי,חוקר פרטי שיודע גם לאתר אותם במקום המצאם. חלק מילדי תימן האבודים למשל נמצאו במקומות בניכר, מאומצים ע"י משפחות ולא ידעו שהם בכלל מאומצים.

ההורים הביולוגיים הם אלה שרצו להתוודע אל הילדים שלהם, ואכן בתוכנית אבודים ניתן לצפות בסיפורים מסמרי שיער על מפגש של הורים וילדים, על התרגשות אחרי שנים בהם אם חושבת שילדה מת, והנה הוא חי או ילד שחושב שהוריו המאומצים הם הוריו ומגלה בעזרת חוקר פרטי כי הוא בעצם ילד מאומץ.

מידע על ילדים מאומצים- רק חוקר פרטי

כדי לאתר הורים או ילדים שהופרדו ממש כמו בתוכנית של צופית גרנט, יש צורך בשיתוף פעולה עם חוקר פרטי ממשרד חקירות מוביל, רק הוא ידע מה לעשות כדי להגיע אל האמת.

למידע על מחירים של חוקר פרטי >>

אנא דרגו אותנו
חוקר פרטי מקצועי
מאמרים נוספים:
כותב המאמר
בילוש חקירות ומעקבים
בילוש חקירות ומעקבים

בילוש חקירות ומעקבים הוא משרד החקירות הגדול בדרום, מעל 98% הצלחה.

פנייה דיסקרטית
חייגו אלינו עכשיו
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן