לייעוץ מיידי ודיסקרטי 24/7 עם אמיר אברמסון חייגו
ייעוץ דיסקרטי 24/7

זיהוי טביעות אצבע

אנו חיים במציאות מטורפת, התפתחות הטכנולוגית מאפשרת לנו להיות במקום אחד והופיע כהולוגרמה במקום אחר. כיום ישנם כלים לפתירת פשעים ואיתור פושעים שהכותבים בספרי הבלשים לא הצליחו לדמיין. אבל המציאות עולה על הדימיון וניתן בקלות רבה לזייף את טביעות האצבעות שלנו, ניתן לערוך טביעות אצבעות באופן דיגיטלי, לפעמים על ידי קורא נייד, לשבש כל חקירה ולפגוע באנשים חפים מפשע. 

מה הכוונה זיהוי טביעות אצבע? ומה הקלות בה ניתן לזייף טביעות אצבעות. 

מדינת ישראל פועלת להקמת מאגר ביומטרי המטרה לפתור פשעים ולזהות פושעים. נתונים ביומטריים. למכשירי קוראי טביעות אצבעות ישנן מספר תכונות מיטביות, אבל יש להם גם כל מיני מגבלות. מי שמכיר את  מכשירי קוראי הטביעות יכול לעזור לכם אבל יכול גם לפגוע בכם. זכרו אנו מפזרים את טביעת האצבע שלנו בכל מקום אפשרי – בטלפון הנייד, במקום העבודה, במחשב הנייד אפילו באבטחה בשדה התעופה. 

איך לשמור על טביעות האצבעות שלכם? מתי מומלץ להשתמש ב זיהוי טביעות אצבע? 

דואגים שאולי נפגעתם, מפזרים את טביעת האצבע שלכם בכל מקום אפשרי וחששים שזה יפגע בכם. אנחנו כבר שמענו על מקרים בהם זיהוי טביעות אצבע התגלה כזיוף. רוצים להימנע ממצב כזה? אנחנו במשרד החקירות מלווים אנשי עסקים רבים עם הנחיות למירה על עצמם מפני זיוף. נתונים ביומטריים הם לא רק טביעות אצבע אלא גם זיהוי באמצעות מבנה פנים, קול ועוד.. אנו מעניקים ייעוץ בנושא לאנשי עסקים רבים בארץ. 

קצת עלינו – משרד החקירות בילוש

משרד החקירות שלנו פועל למעלה מעשור.  אנו חייבים להשתלב באופן טבעי בסביבה  כחוקר פרטי במסיבת חוף בתל אביב גם כחוקר פרטי באר שבע הדרומית וחוקר פרטי בקריית שמונה הצפונית. חוקר פרטי חייב לפעול בצורה דיסקרטית . אנו מבצעים סוגים שונים של חקירות ובדיקות מקיפות כמו  בדיקת מהימנות לעובדים, בדיקת רקע לפני השכרת נכס, בדיקת פוליגרף, בדיקת רקע ופרופיל עסקי, חקירות פרטיות בחשד לבגידה, חקירות כלכליות לאיתור גניבות מהעסק, איתור אנשים ושירותים נוספים. 

מוזמנים לקרוא על מחירים של חוקר פרטי >>

מאמרים נוספים:
בילוש חוקר פרטי איפה לומדים להיות חוקר פרטי?
חקירות ביטוח

חקירות לאיתור ביטוחים וחסכונות אנחנו במשרד חקירות בילוש מכירים היטב את העולם הפיננסי ,חסכונות במסגרת פוליסות  הביטוחים קופ”ג וקרנות ,בתי השקעות וחברות השקעה שונות .

השתלטות מרחוק על טלפון
תוכנת השתלטות על טלפון נייד

לאחרונה נשכרו אנשי משרד חקירות אמיר אברמסון לבדוק חשד לדליפת מידע תעשייתי מאחת החברות המובילות במשק. לאחר בדיקה מעמיקה התברר כי באמצעות התקנת תוכנת השתלטות

כמה עולה חוקר פרטי בגידות הן לא עסק זול
כמה עולה חוקר פרטי בגידות

בהסכמי ממון רבים ישנה התייחסות לנושא הבגידות. סעיפים שלמים מנוסחים על כמה זה יכאב כלכלית לבוגד או לבוגדת ועדיין בני ובנות זוג רבים בוחרים לבגוד

כותב המאמר
אמיר אברמסון
אמיר אברמסון

אמיר אברמסון חוקר פרטי ובעל משרד החקירות הגדול בדרום, מעל 98% הצלחה.

פנייה דיסקרטית
חייגו אלינו עכשיו
גלילה לראש העמוד
חוקר פרטי לכל מטרה
לפגישת ייעוץ דיסקרטית