לייעוץ מיידי ודיסקרטי 24/7 עם אמיר אברמסון חייגו
ייעוץ דיסקרטי 24/7
התחזות והכרויות דרך האינטרנט

מאמרים

התחזות והכרויות דרך האינטרנט

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
משרד חקירות
צרו קשר
יצירת קשר עם משרד חקירות אברמסון

התחזות והכרויות דרך האינטרנט - סיפור חקירה

חוקרים פרטיים נתקלים בעבודתם במקרים אשר נשמעים שהנם לקוחים מאיזה סיפור בדיוני. כך היה לי עם נויה אשר הגיעה למשרדי. נויה בקשה לדעת האם בת הזוג שלה שלי אשר היא נמצאת עמה בקשר זוגי זה כשנה, לא מסתירה פרטים על עברה, כאשר בקשנו כי תרחיב, הסבירה כי שלי פנתה אליה באמצעות האינטרנט, וספרה כי היא מהנדסת תוכנה, וכי תמונתה של נויה מצאה חן בעיניה, והיא מעוניינת בקשר.

נויה הראתה לי את תמונתה וציינה כי שלי ספרה כי היא באה ממשפחה אמידה במרכז, וכי היא מרכזת את כל נושא הפיתוח בחברת הייטק, כמו כן ספרה כי היא מרבה בנסיעות לחו”ל עקב תפקידה. לדבריה היא מאז ומתמיד הייתה עם נטיות לסביות, ומעולם לא יצאה עם גבר. בקשתי פרטים על מגוריה, וכן על סוג הרכב שבו היא נוהגת. והבטחתי לנויה לתת תשובה בהקדם. מילה של חוקר פרטי מקצועי.

למחרת התמקם צוות חוקרים פרטיים מהמשרד על הרכב, ואכן לקראת שעה שמונה יצאה שלי מהבית, ונסעה לעיר בה התבצעה הפעילות. התלווינו אליה, והיא הגיעה לסניף בנק ומשכה כסף מהכספומט. עיינה בדף וזרקה אותו לפח, הדף נאסף ולמרבה הפתעתנו נמצא כי שמה של הגברת אינו שלי, שמה היה גאולה וגם שם המשפחה שאותה מסרה לנויה היה שונה. בבדיקת בזק של הרכב נמצא כי המחזיק הוא גבר ששם משפחתו זהה לשם משפחתה של גאולה.

לאחר משיכת הכסף הגיעה שלי – מרגלית לבית אריזה באחד המושבים, ותועדה עובדת ליד קו יצור של ירקות, בבדיקה מקיפה אצל רשם המהנדסים, ובחברת ההייטק, נמצא כי אין שם עובדת בשם שלי.

נערכה בדיקה מקיפה בה נמצא כי שלי נשואה, וכי בעבר התגרשה פעמיים, יתר על כן אמה נפטרה, אחיה אוטיסט, והיא מעולם לא למדה לימודים אקדמאים, הרחבתי הבדיקה אודותיה, ומצאתי כי היא גדולה ב-8 שנים מנויה וכי עבדה עליה גם לגבי הגיל.

אולם הנתון המשמעותי ביותר העלה כי מדובר בנוכלת מתחזה, אשר דרך האינטרנט צדה נשים המחפשות אהבה, ולאחר מכן או סוחטת אותן, או מבצעת עוקץ. יתר על כן מידע מקרובים וחברים העלה כי היא בת בית בבית חולים לחולי נפש בעיר אחרת.

נויה התמימה שתכננה זוגיות רבת שנים, ואימוץ ילדים, הייתה נסערת, היא ספרה לי כי עמדה לשחרר חסכונות בהיקף כספי רב, וזאת לכאורה לצורך קנית בית משותף, וכפשע היה בין העברת הכסף לגאולה. הדרכתי אותה לסיים את הקשר בטבעיות על מנת שגאולה לא תבין שנויה עלתה עליה.

בני משפחתה של נויה שלחו עציץ ענק אל משרד חקירות אברמסון ובו מכתב תודה שהצלתי את בת משפחתם מכאוס ואבדן ממון רב, וציינו בפני שהיא הבטיחה להם שלא תתייחס בעתיד לפניות מהאינטרנט, כי המקום צופן בחובו סכנות וירטואליות רבות.

לייעוץ מיידי ודיסקרטי חינם השאירו פרטים

מאמרים נוספים:

חקירה כלכלית מקיפה

איך מבצעים חקירה כלכלית מקיפה?

שוק החקירות הכלכליות הפך לנרחב בשנים האחרונות ומאפיין תחומים רבים ושונים . לפני שנצלול ונשיב על השאלה איך מבצעים חקירה כלכלית מקיפה

חוקר פרטי

איך מתבצעות חקירות פרטיות?

אין ספק כי האמת היא הערך החשוב ביותר בחיים וככל שאנו יודעים את האמת כך החיים שלנו יהיו יותר טובים. תחשבו על

כותב המאמר

יניב מור

יניב מור

יניב מור, חוקר פרטי ובעל משרד החקירות הגדול בדרום "מור חקירות". מעל 98% הצלחה.

פנייה דיסקרטית

גלילה לראש העמוד

חוקר פרטי לכל מטרה

לפגישת ייעוץ דיסקרטית