לייעוץ מיידי ודיסקרטי 24/7 עם אמיר אברמסון חייגו
ייעוץ דיסקרטי 24/7
התחזות והונאה דרך האינטרנט

מאמרים

התחזות והונאה דרך האינטרנט

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
משרד חקירות
צרו קשר
יצירת קשר עם משרד חקירות אברמסון

התחזות והונאה דרך האינטרנט - סיפור חקירה

מתן (שם בדוי) הגיע אליי משרד חקירות אברמסון עם סיפור מעניין, במקצועו הוא אמן, וגר בבית אחיו שהוא איש עסקים מאד מוכר וידוע בדרום. באתר הכרויות השייך לקהילה הגאה, יצר עמו קשר גבר שהזדהה בשם אריק (שם בדוי ) סיפר לו כי הוא התלהב מתמונתו, והשניים נפגשו מספר פעמים במהלך מספר חודשים ולאחר מכן החליטו לעבור לגור יחד. מתן ציין כי מה שהביא אותו אלי הוא חשד כי אריק לא מספר לו אמת על עבודתו, עיסוקו ועל עברו. לדבריו אריק ציין כי משפחתו היא משפחה אמידה מאד, כי הוריו הם אנשי עסקים המסתובבים בכל העולם, וכי הוא עצמו עובד בשרות המדינה במשרד הבטחון. למתן היה רק מספר רכב בו נוהג בן זוגו, וסכמנו כי אנו ננסה למצוא מירב הפרטים עליו, כולל מקום עבודה ועבר אישי.

למחרת אריק עלה בשעות הבוקר על רכבו מסוג מזדה, הגיע לאזור תעשייה, בדרכו העלה טרמפיסט, שהיה לבוש בבגדים של חברת הכבלים יס, ומשם נסעו לחברת יס כאשר אריק יורד מהרכב יחד עם הטרמפיסט, ועולה לאחת הקומות, מאחר והיה לנו קשר עסקי עם אחד מהמנהלים, ביקשנו פרטים על אריק, אולם נמסר לנו כי אין עובד כזה, בבדיקה של הבעלות על המזדה נמצא כי הוא רשום על שם חברת ליסינג. למזלנו ראינו את אריק יוצא מהבניין ועולה על רכב מסחרי משולט בשם חברת הכבלים, הוא היה לבוש בסרבל עבודה , ונסע לאחד השכונות בעיר, ואז בבדיקה עם המקור שלנו בחברה נמסר לנו כי מי שנמצא בכתובת שבו עצר אריק הוא טכנאי בשם אריאל ומספר הזהות שלו נמסר לנו.

הבדיקה העלתה כי אריק הוא מתחזה, ראשית התברר כי משפחתו דלת אמצעים וכי עברת שם משפחתו, ההפתעה הייתה שנמצא כי הוא נשוי פעם שנייה, פרוד מאשתו החיה עם ילדיה בבית הוריה, מבוקש לחקירה על ידי המשטרה בנושאי הונאה, מבוקש על ידי ההוצל”פ והביטוח הלאומי בגין אי תשלום מזונות, שלול רישיון נהיגה, למרות זאת נוהג ברכב, ויש נגדו עיכוב יציאה מהארץ.

חוקר פרטי
ביצע חקירה מעמיקה יותר התברר כי עשה מספר תרגילי עוקץ בהם הוציא במרמה כספים לגברים אליהם הגיע באמצעות האינטרנט.

שהודעתי למתן את הממצאים בחקירת חוקר פרטי מקצועי. הוא נחרד, סיפר כי אריק המדומה ביקר אותו ואת אחיו בוילה המפוארת שבה גר אחיו, וכי לאח יש בבית רכוש רב, תמונות , פסלים וכספת, והוא חושש כי כל המטרה של אריק היא לפרוץ או לשלוח פורצים לאחיו. 

תדרכתי את מתן לרשת באמצעים סמויים את הווילה שבה גר אחיו, כולל חדרים כניסה, כולל החדר בה הייתה הכספת, על מנת לתעד כל אדם הנכנס לווילה, בנוסף הגיע לי מידע כי בכמה מקומות בהם המתחזה נתן שרותי יס, היו פריצות וגניבות.

אריק חש שמתן מתנהג בצורה קרה איתו, ובחושיו המחודדים הבין כי מתן חושד בו. סיפר למתן כי הוא חייב לצאת לקורס מטעם משרד הביטחון, וכי יעדר כמה ימים. ואכן התברר כי חשדותיי היו נכונים, וכבר למחרת בבוקר היה אירוע שבו ניסו לפרוץ לביתו של אחיו של מתן, אולם המשמר האזרחי שהגיע למקום סיכל זאת, הצילומים הצביעו על 3 פורצים כולם רעולי פנים, אלא שאריק המדומה היה לבוש באותו לבוש שיצא בבוקר מהבית, ופעולה מהירה משטרתית הביאה למעצרו ולמעצר החשודים.

בחקירתו במשטרה הודה אריק בכך כי השתמש באתר ההיכרויות באינטרנט כמקום שממנו צד את מתן, ולאחר שבדק מספר פרטים אודותיו, התברר גם כי עשה זאת לעוד מספר נשים וגברים היות והינו דו מיני…  מזל שיש משרד חקירות המעורב בחקירה זו.

לי ברור כי עקב הטראומה שעבר מתן אחרי שגילה מי הוא חברו לחיים, הוא יבדוק בעתיד כל גבר אשר יפנה אליו, ובמיוחד עם זה דרך אתר הכרויות.

לייעוץ מיידי ודיסקרטי חינם השאירו פרטים

מאמרים נוספים:

SMS אנונימי

sms אנונימי

SMS אנונימי – ההודעה שגרמה לכם לחשוד שנים ארוכות שאתם חיים במערכת יחסים ורק בשנים האחרונות, משהו בדינמיקה הזוגית בבית מתחיל להשתנות.

מעקב אחר בן או בת זוג

הפרת אמון בגידה

הפרת אמון בגידה ופירוק נישואין – חקירות במערכות יחסים החיים הזוגיים שלכם, עוברים לאורך השנים טלטלות רבות, אתגרים ובעיקר תהליכים אישיים מורכבים.

חוקר פרטי

מאפיינים של גבר בוגד

איך תדעי שהגבר שלך כבר לא נאמן? והאם יש לכך סימנים מקדימים? בסרטים, גבר בוגד הוא כזה שחומק החוצה לחיק אהובתו (או

כותב המאמר

יניב מור

יניב מור

יניב מור, חוקר פרטי ובעל משרד החקירות הגדול בדרום "מור חקירות". מעל 98% הצלחה.

פנייה דיסקרטית

חייגו אלינו עכשיו
גלילה לראש העמוד

חוקר פרטי לכל מטרה

לפגישת ייעוץ דיסקרטית