לייעוץ מיידי ודיסקרטי 24/7 עם אמיר אברמסון חייגו
ייעוץ דיסקרטי 24/7
השגת ראיות להפרת זכויות יוצרים

מאמרים

השגת ראיות להפרת זכויות יוצרים

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
משרד חקירות
צרו קשר
יצירת קשר עם משרד חקירות אברמסון

השגת ראיות להפרת זכויות יוצרים אמיר אברמסון

מדינת ישראל היא מדינה בה יש זיופים והפרת זכויות יוצרים כמעט בכל ענף, חוקרים פרטיים העוסקים בהבאת ראיות כאלו חייבים להכיר באופן מדוקדק את המוצר, את היצרן ואת החוק, על מנת להביא ללקוח את הממצאים באמצעותם יוכל לתבוע אם צריך את מי שהפר או גנב או זייף את המוצר.

לפני מספר שנים פנתה אל משרד חקירות אברמסון חברה גדולה למוצרי איפור על מנת לנהל חקירה בגין חשד לזיופים של מוצרי קוסמטיקה, כל זאת בעקבות תביעה משפטית בבית משפט נגד החברה, לפיה לקוחה מסוימת אשר רכשה איפור לעיניים, נכוותה מהחומר ומקבלת טיפול רפואי, לדברי מנכ”ל החברה הוא חושד כי המוצר היה מזויף, וכי אגיע ללקוחה ואנסה לדובב אותה.

מאחר וידעתי כי יש סבירות שלא אזכה לשיתוף פעולה, החלטתי לשלוח אל אותה לקוחה מדובבת, כדי שלפחות אאתר את מקום הקנייה, ואכן החוקרת עשתה עבודה יפה, נפגשה באקראי עם המתלוננת ושמעה כי רכשה את האיפור בחנות מסוימת. כאשר הגענו לחנות ראינו כי אכן מוצרים של הלקוח שלי נמכרים בחצי מהמחיר שהלקוח שלי מוכר, רכשנו מספר פריטים ובבדיקה במעבדה של הלקוח, נמצא כי הרכב החומרים שהיו בתוך האיפור אכן יכול לגרום לכוויות.

מנכ”ל החברה ביקש ממני לגייס את כל האמצעים ללא הגבלה, על מנת לאתר מי הספק ומהיכן מגיעה הסחורה? ואכן רק אחרי שבוע ימים, הגיע רכב מסחרי שעצר ליד החנות, מתוכו יצא גבר עם שני קרטונים, וכאשר בעל החנות פתח אותם, נראה כי הוא קיבל חומרי איפור, אחרי שמספר הרכב אוכן, נמצא כי הוא בבעלות עבריין ידוע ומוכר. המעקב אחרי האיש הוביל למספר מקומות אשר להם סיפק סחורה, כולל שווקים, וחנויות למכירת קוסמטיקה, כאשר המוצרים נושאים את תג הזיהוי של הלקוח שלי.

אני כמובן חוקר פרטי יודע כי עלי לבסס את המידע בכך שאמצא היכן מיוצרים הפריטים? האם יש מעבדה ליצור? ומהיכן נמשכת הסחורה? ולצורך כך נעזרתי בידיד עם חנות המוכרת דברי סדקית אשר הזמין אצל אותו עבריין מספר קרטונים עם סחורה, הסבלנות השתלמה ולאחר יומיים הוביל אותנו האיש לכתובת מסוימת אשר בה יוצרו הפריטים, נעשתה חדירה בכיסוי למקום, ונראה כי עלינו על מידע יקר ערך, כי באותה כתובת יצרו לא רק מוצרי קוסמטיקה של הלקוח שלי, אלא של מספר חברות מובילות.

הלקוח שלי זימן את כל אותן חברות אמנם היו מתחרות אולם שתפו פעולה, והוחלט כי כל הטיפול יועבר למשטרה לתביעה משפטית, ואכן לאחר פשיטה שנערכה באמצעות המשטרה וחוקרי המשרד, גובשה תביעה גדולה כנגד הזייפנים, וכנגד הרוכשים, ובית המשפט הטיל קנס כספי גבוה על הזייפנים, ונגד בעלי החנויות נפתחו תיקים פלילים. כמובן שכל התביעה המשפטית נגד הלקוח שלי נכללה בחשוב הנזק.

למידע על חוקר פרטי מחירים לחצו כאן

לייעוץ מיידי ודיסקרטי חינם השאירו פרטים

מאמרים נוספים:

חוקר פרטי

מאפיינים של גבר בוגד

איך תדעי שהגבר שלך כבר לא נאמן? והאם יש לכך סימנים מקדימים? בסרטים, גבר בוגד הוא כזה שחומק החוצה לחיק אהובתו (או

סיפורי בגידות

פרופיל של בוגד

האם קיים פרופיל של גבר בוגד? האם יש סימנים לכך שאישה בוגדת? מרבית הגברים והנשים שרוצים להפר את האמון המערכת היחסים הזוגית,

חקירה כלכלית מקיפה

איך מבצעים חקירה כלכלית מקיפה?

שוק החקירות הכלכליות הפך לנרחב בשנים האחרונות ומאפיין תחומים רבים ושונים . לפני שנצלול ונשיב על השאלה איך מבצעים חקירה כלכלית מקיפה

כותב המאמר

יניב מור

יניב מור

יניב מור, חוקר פרטי ובעל משרד החקירות הגדול בדרום "מור חקירות". מעל 98% הצלחה.

פנייה דיסקרטית

חייגו אלינו עכשיו
גלילה לראש העמוד

חוקר פרטי לכל מטרה

לפגישת ייעוץ דיסקרטית