לייעוץ מיידי ודיסקרטי 24/7 עם אמיר אברמסון חייגו
ייעוץ דיסקרטי 24/7
גילוי ונטרול האזנות סתר

מאמרים

גילוי ונטרול האזנות סתר

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
משרד חקירות
צרו קשר
יצירת קשר עם משרד חקירות אברמסון

גילוי ונטרול האזנות סתר - איך מגלים ומנטרלים?

כאשר טכנולוגיה צבאית זולגת לתחום האזרחי ישנם חברות אשר עוסקות ביצור של אמצעי האזנה אשר הופך את הנייד שלכם למכשיר ריגול לכל דבר. ההתקדמות הטכנולוגית כל כך מהירה, שכיום מיוצרים משדרים אשר נפתחים רק על פי קוד הנשלח אליהם, או מערכת המופעלת מרחוק. גם הרכב שלכם לא חסין במיוחד אם מדובר ברכב של עבודה – מעבידים רבים מתקינים שלא בידיעת העובד מערכות גי פי אס או תוכנות ריגול ברכבים.

כל משרד חקירות אשר מכיר את הטכנולוגיה חייב בציוד מיוחד על מנת לאתר, למנוע, לשבש, ולנטרל מערכות כאלה ובעצם למנוע האזנות סתר ומעקבים. לצורך כך יש להשתמש במיטב הטכנולוגיות החדישות הקיימות בעולם, והציוד עולה מאות אלפי דולרים. בישראל ישנן מספר חברות בודדות אשר ברשותם הציוד הנ”ל ומבצעות שירותים של בדיקת האזנות סתר ונטרול מכשירי האזנה ומעקב.

סוגי בדיקות הקיימות

איתור מצלמות סמויות , איתור התחברות לטלפון , איתור רוגלות במחשב , אתור תוכנות ריגול בנייד , בדיקת כלי רכב כולל איתור עלוקות המשדרות מיקום הרכב , בדיקת חלל חדר, איתור משדרי ם גי אס אם , איתור משדרים לקו הטלפון, בדיקה פיזית של העסק, הבית, הרכב ועוד.

ניטרול האזנות סתר ומכשירי מעקב

אחרי הבדיקה המקיפה אנו גם מנטרלים את האפשרות להאזנה, הן על ידי ציוד מיוחד אשר מונע אפשרות מעקב, הן על ידי הסרת תוכנות ריגול, והן על ידי הדרכה מקצועית לחשיפת המתקין. בנוסף אנו משחזרים הודעות אשר נמחקו מהמחשב ומהנייד בעת הצורך.

משרד החקירות של חוקר פרטי אמיר אברמסון יכול לבצע את כל הבדיקות כולל מניעה, גילוי, שחזור של מידע ועוד.
המשרד עובד בארץ ובעולם ונותן שרות למוסדות בטחוניים ומשרדי ממשלה, מפעלים, עיריות, תעשייה ואנשים פרטיים.

לפרטים נוספים חייגו בכל עת: 077-8044709

לייעוץ מיידי ודיסקרטי חינם השאירו פרטים

מאמרים נוספים:

מעקבים

מעקב אחר אנשים

העבודה במשרד חקירות מרגישה לפעמים כמו עבודה מתוך סרט ריגול.ממש כמו בסרטים, חמושים במשקפי שמש, מצלמות עם עדשות ארוכות וגאדג’טים מגניבים אנו

SMS אנונימי

sms אנונימי

SMS אנונימי – ההודעה שגרמה לכם לחשוד שנים ארוכות שאתם חיים במערכת יחסים ורק בשנים האחרונות, משהו בדינמיקה הזוגית בבית מתחיל להשתנות.

מעקב אחר בן או בת זוג

הפרת אמון בגידה

הפרת אמון בגידה ופירוק נישואין – חקירות במערכות יחסים החיים הזוגיים שלכם, עוברים לאורך השנים טלטלות רבות, אתגרים ובעיקר תהליכים אישיים מורכבים.

כותב המאמר

יניב מור

יניב מור

יניב מור, חוקר פרטי ובעל משרד החקירות הגדול בדרום "מור חקירות". מעל 98% הצלחה.

פנייה דיסקרטית

חייגו אלינו עכשיו
גלילה לראש העמוד

חוקר פרטי לכל מטרה

לפגישת ייעוץ דיסקרטית